Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/586)
 NáhledTiskNahoru
2018 - Český pohár - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 126 | Turnajů: 586

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
11.11.2018MČR juniořiUhříček BřetislavHostinné Techtex sport143M
3.11.2018Double Open MSVČ mužiKomárková EliškaVelký Třebešov U Vagonu409C
3.11.2018Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč III U Lesíka Třebíč1312C
2.11.2018Středočeský pohár základní 41Střížkovská tankovna1610C
1.11.201821ČDS Cup BoleloucLajčík PetrHostinec U Kříže Bolelouc89C
1.11.201821ČDS Cup PřerovDoudová ŠárkaKlub Atláč Přerov2513C
31.10.2018Jackpot Cup MSK - sekretariát Darts club 13 Rýmařov148C
31.10.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem1412C
30.10.2018JC Česká Lípa Ryky CentrálBrokeš MartinJC Česká Lípa1412C
29.10.2018Pondělní šipkový Guláš - 301 DOŠmrha JanPlzeň, klub OKO78C
29.10.2018Středočeský pohár muži základní 80Klub Ajeto298C
27.10.2018Reg.Master Vysočina juniořiNetolický MilanDušejov Sokolovna74B
27.10.2018Středočeský pohár zvýhodněný 10U Knotků1411C
27.10.2018Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč III U Lesíka Třebíč1714C
26.10.2018Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kraslice Nikola1812C
25.10.201820ČDS Cup BoleloucLajčík PetrHostinec U Kříže Bolelouc99C
25.10.201820ČDS Cup Prostějov II.Mičková MonikaPizza LaPutica Prostějov2613C
24.10.2018Jackpot Cup MSK - sekretariát Darts club 13 Rýmařov148C
24.10.2018Středočeský pohár zvýhodněný 34Pod lesem108C
23.10.201879Fit Cup Moravská TřebováHlava JiříMoravská Třebová Na Růžku1712C
22.10.2018Pondělní šipkový Guláš - CricketŠmrha JanPlzeň, klub OKO812C
22.10.2018Středočeský pohár muži zvýhodněný 80Klub Ajeto188C
20.10.20185Reg.Master Ústecka - junioři Sokolovna, Proboštov46B
20.10.2018Open Ústeckého kraje Proboštov, Sokolovna168C
20.10.2018Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč III U Lesíka Třebíč1414C
19.10.2018MJČ Budvarka JH MO Budvarka JH1710C
19.10.2018MO Pardubický kraj - Hi ScoreJanisch ErikDamníkov1413C
19.10.2018MO Pardubický kraj - jednotl.Janisch ErikDamníkov1413C
19.10.2018Středočeský pohár základní 80Klub Ajeto1310C
18.10.201819ČDS Cup BoleloucKopeček VladimírHostinec U Kříže Bolelouc813C
18.10.2018Čtvrteční turnajování v OKUŠmrha JanPlzeň, klub OKO1712C
18.10.2018Středočeský pohár základní 10U Knotků1311C
17.10.201819ČDS Cup Olomouc II.Arlt JiříHanušovická Pivnička Olomouc159C
17.10.2018Jackpot Cup MSK - sekretariát Darts club 13 Rýmařov128C
17.10.2018JC Česká Lípa Ryky CentrálKolář MiroslavJC Česká Lípa2012C
17.10.2018Středočeský pohár základní 34Pod lesem138C
16.10.2018Úterní šipkování v OKUŠmrha JanPlzeň, klub OKO2312C
13.10.201849Open Cup - Klub 44 - zvýhodněný Liberec Klub 442815C
13.10.2018M. Open KHK jih - jednotlivci Staropramen cup2913C
13.10.2018Open Libereckého kraje - jednotlivci Liberec Klub 441615C
13.10.2018Open Ústeckého kraje Litvínov U Hrušků2514C
13.10.2018Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ 5. RM Žabovřesky104B
13.10.2018Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč III U Lesíka Třebíč2014C
12.10.201815Novoborský Šipkáč Cup zvýhodněnýHavlíček OtoNový Bor Mini Sport Bar1511C
12.10.2018Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kraslice Nikola129C
12.10.2018Strmeň Cup - Star Arena Třebíč III Star Aréna Třebíč1714C
10.10.2018JC Česká Lípa Ryky CentrálKolář MiroslavJC Česká Lípa1612C
6.10.2018Jackpot Cup MSK - sekretariát U Lenina Havířov58C
5.10.201828SKORI TOUR DušejovKrejčí BohumilDušejov muži259C
5.10.201828SKORI TOUR Dušejov - High ScoreKrejčí BohumilDušejov3615C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 23:19:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement