Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/10411)
  Náhled Tisk Nahoru
2018 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 9713 | Turnajů: 10411

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
13.10.2018 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   5. RM Žabovřesky 81 3 B
8.9.2018 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   4. RM Žabovřesky 93 3 B
12.5.2018 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   3. RM Žabovřesky 63 3 B
17.3.2018 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   2. RM Žabovřesky 103 3 B
20.1.2018 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   1. RM Žabovřesky 114 3 B
27.10.2018 Reg. Master Vysočina (Dušejov) - muži Netolický Milan Dušejov Sokolovna 104 5 B
27.10.2018 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír 5.RGM CC Lucie Hradec Králové 39 5 B
20.10.2018 5 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 84 5 B
20.10.2018 5 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži   Sokolovna, Proboštov 65 5 B
20.10.2018 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 34 5 B
20.10.2018 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Chrudim Cleopatra 56 5 B
20.10.2018 Reg.Master JMOŠS muži   Bat Beerhouse 53 5 B
20.10.2018 Reg.Master Karlovarsko muži   Sadov Klturní Dům 48 5 B
20.10.2018 Reg.Master MSK muži   Rubín Ostrava 26 5 B
20.10.2018 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 5 B
14.10.2018 Reg.Master Zlínsko muži Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 19 5 B
13.10.2018 Reg.Master Olomoucko muži Smékal Roman Sokolovna U Žida Olomouc 66 5 B
13.10.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - muži Šmrha Jan Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou 32 5 B
22.9.2018 Malá RGP muži Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům 145 5 C
15.9.2018 4 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 62 5 B
15.9.2018 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 36 5 B
15.9.2018 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 5 B
9.9.2018 Reg.Master Zlínsko muži Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 19 5 B
8.9.2018 4 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži   KD, Dobroměřice 81 5 B
8.9.2018 4 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír RGM HK 36 5 B
8.9.2018 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Koclířov KD 40 5 B
8.9.2018 Reg.Master JMOŠS muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno- Komín 57 5 B
8.9.2018 Reg.Master Karlovarsko muži   Nové Sedlo Meteor 62 5 B
8.9.2018 Reg.Master MSK muži   Rubín Ostrava 28 5 B
8.9.2018 Reg.Master Olomoucko muži Malíšková Veronika Sport Bar Slovan Šternberk 48 5 B
8.9.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - muži Šmrha Jan Starý Klíčov, rest. U Lip 20 5 B
13.5.2018 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Bar Trávníky Vsetín 26 5 B
12.5.2018 3 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Dvůr Králové Hankův dům 74 5 B
12.5.2018 3 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Minařík Jiří KD, Dobroměřice 85 5 B
12.5.2018 3 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír 3.RGM Librantice 18 5 B
12.5.2018 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 35 5 B
12.5.2018 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Koclířov KD 52 5 B
12.5.2018 Reg.Master JMOŠS muži   Popovice 41 5 B
12.5.2018 Reg.Master Karlovarsko muži   Nejdek Kulturní dům 57 5 B
12.5.2018 Reg.Master MSK muži   U Hynečků Brušperk 27 5 B
12.5.2018 Reg.Master Olomoucko muži Špička Zdeněk Restaurace U Žida Olomouc 52 5 B
12.5.2018 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 5 B
5.5.2018 Reg. Master Vysočina (Brtnice) - muži Netolický Milan Brtnice KD 70 5 B
5.5.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - muži Šmrha Jan Kvíčovická Hospůdka 34 5 B
21.4.2018 Malá RGP muži Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury 137 5 C
24.3.2018 NEPOUŽÍVAT - RMr muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 61 5 B
24.3.2018 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Přelouč Palma 44 5 B
18.3.2018 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Bar Trávníky na Vsetíně 27 5 B
17.3.2018 2 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír Lucie HK 51 5 B
17.3.2018 Reg.Master Karlovarsko muži   Chodov KASS 74 5 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 6.6.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 6.6.2020 11:23:09