Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/10412)
  Náhled Tisk Nahoru
2018 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 9711 | Turnajů: 10412

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
10.11.2018 MČR muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport 312 6 M
9.11.2018 MČR Cricket & Nat. Open EDU muži Uhříček Břetislav Hostinné Techtex sport 161 7 C
8.11.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Sokolov Fedor Cup 18/19 17 8 C
7.11.2018 TP U Kapitána Duchcov   Duchcov 18 19 C
6.11.2018 22 ČDS Cup Olomouc I. Sobotková Eva Pivnice Knihovna Olomouc 15 7 C
6.11.2018 22 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav Hospoda Modrý Jelen Vidnava 18 8 C
6.11.2018 17 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 8 8 C
6.11.2018 JC Litvínov Fotbalová hospůdka Minařík Jiří JC Litvínov Fotbalová hospůdka 7 14 C
6.11.2018 JC Ludvíkov pod Smrkem Hasičský klub Boumová Andrea JC Ludvíkov pod Smrkem Hasičský klub 9 16 C
6.11.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Chodov Žíla open 2018 23 8 C
6.11.2018 StČ pohár základní   42 Na cibulkách 11 7 C
6.11.2018 StČ pohár základní   10 KD Bílá hora 21 7 C
6.11.2018 StČ pohár základní   11 El Clasico 13 5 C
6.11.2018 StČ pohár základní   34 U Zábranských 8 5 C
6.11.2018 StČ pohár základní   40 U Jána 14 5 C
6.11.2018 TP Bílina Bowling   Bilína 8 12 C
6.11.2018 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 16 9 C
5.11.2018 43 PP Tour Goláň Radek Pardubice Bowling 35 9 C
5.11.2018 28 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk JC Mimoň Český Lev 8 19 C
5.11.2018 9 Olis Cup Špička Zdeněk Pizzerie Olis Olomouc 27 9 C
5.11.2018 StČ pohár muži základní   80 Klub Ajeto 23 4 C
5.11.2018 StČ pohár základní   40 Chrpa 27 7 C
5.11.2018 StČ pohár základní   40 Kobra 9 7 C
5.11.2018 StČ pohár základní   41 Střížkovská tankovna 14 7 C
5.11.2018 Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup V   Bar U Kola Sloup 14 10 C
5.11.2018 TP Duchcov Na Tribuně Kropáček Jindřich Duchcov 9 17 C
5.11.2018 Zimní šipkování na Václavce   Liberec na Václavce 8 10 C
3.11.2018 20 O pohár Žacléře Fronc Jaroslav 10 Žacléř Bingo 12 9 C
3.11.2018 3 Místní Open Vysočiny jednotlivci Vierer Jaromír Jihlava Madeira 18 9 C
3.11.2018 Double Open MSVČ muži Komárková Eliška Velký Třebešov U Vagonu 40 8 C
3.11.2018 JC Litoměřice Pohratická Hospůdka Solnařová Martina JC Litoměřice Pokratická Hospůdka 18 21 C
3.11.2018 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše JC Most Bar Na Pekárně 12 15 C
3.11.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   Cafe bar Havířov 21 12 C
3.11.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   Cafe bar Havířov 23 9 C
3.11.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Vaňková Hübschová Veronika Bjelidlo open 22 9 C
3.11.2018 O pohár Žacléře doplňkový Fronc Jaroslav 10 Žacléř Bingo 7 9 C
3.11.2018 Open JMOŠS jednotlivci Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 25 8 C
3.11.2018 Open KHK-S jednotlivci Komárková Eliška Velký Třebešov U Vagonu 15 9 C
3.11.2018 StČ pohár základní   41 Bunkr 22 7 C
3.11.2018 StČ pohár základní   42 Na cibulkách 11 5 C
3.11.2018 StČ pohár základní   34 Základna 14 5 C
3.11.2018 StČ pohár základní   40 Chlumecká 22 6 C
3.11.2018 StČ pohár základní   40 Hole in one 14 7 C
3.11.2018 Strmeň Cup - U Kolečka IX   Bejvávalo U Kolečka 20 9 C
3.11.2018 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč III   U Lesíka Třebíč 13 9 C
3.11.2018 U Huberta - základní Bursa Martin U Huberta podzim 17 9 C
3.11.2018 Velkomoravská Túrka - FINÁLE MUŽI Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 61 5 C
2.11.2018 45 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 14 9 C
2.11.2018 27 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Kalaš Lukáš JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece 16 16 C
2.11.2018 25 JC Semily SC restaurace Nový Petr JC Semily restaurace 9 18 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.6.2019 20:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.6.2019 21:27:41