Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/9942)
 NáhledTiskNahoru
2017 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 10163 | Turnajů: 10046

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
24.11.2017MČR Cricket & Nat. Open EDU mužiUhříček BřetislavŽďár nad Sázavou Dům kultury1768C
22.11.2017Středočeský pohár základní 03Grey bar Na zastávce127C
21.11.201733JC Nový Bor Mini Sport BarHavlíček OtoJC Nový Bor Mini Sport Bar69C
21.11.201723Dřevěnka CupKousal Zdeněk11Broumov Dřevěnka1311C
21.11.20176Star Arena Cup - základníTajovský JiříStar arena Brno168C
21.11.20171MO KHK-S jednotlivci (KsK)Vohnout Zdeněk23Jičín Don Cortez610C
21.11.2017JC Liberec Pivnice v ZátišíMatys PavelJC Liberec Pivnice v Zátiší98C
21.11.2017JC Litvínov Fotbalová hospůdkaMinařík JiříJC Litvínov Fotbalová hospůdka1811C
21.11.2017JC Ludvíkov pod Smrkem Hasičský klubBoumová AndreaJC Ludvíkov pod Smrkem Hasičský klub139C
21.11.2017JC Most Špunt BarKotner KarelJC Most Špunt Bar711C
21.11.2017Místní Open Karlovarsko jednotlivci Chodov Žíla open 20173011C
21.11.2017MO KHK-S jednotlivci (KsK)Vohnout Zdeněk23Jičín Don Cortez 2610C
21.11.2017Středočeský pohár základní 04Chlumecká1910C
21.11.2017Středočeský pohár základní 04U Jána1210C
21.11.2017Středočeský pohár základní 41Na cibulkách1510C
21.11.2017Úterní šipkování v OKUŠmrha JanPlzeň, klub OKO167C
20.11.20179Místní Open Vysočiny jednotlivciZána OldřichJihlava Hattrick1511C
20.11.20177Místní Open 501 DOHladík JiříTurbína Turbocup 7/7158C
20.11.2017Středočeský pohár muži základní 08Klub Ajeto287C
20.11.2017Středočeský pohár základní 03Las Vegas1510C
20.11.2017Středočeský pohár základní 04Chlumecká1511C
20.11.2017Středočeský pohár základní 04Chrpa2810C
20.11.2017Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup IV Bar U Kola Sloup1010C
19.11.2017Klubový Open MSK - jednotlivci Racek Ostrava2011C
18.11.201732JC Nový Bor Mini Sport BarHavlíček OtoJC Nový Bor Mini Sport Bar68C
18.11.20172Úpická túrka doplňkovýSobolík Jiří09Hajnice U Malichů1011C
18.11.20170Open KHK-S doplňkový jednotlivciGoldmannová Anna19Velké Svatoňovice Na Balkáně2311C
18.11.2017Balkán CupGoldmannová Anna19Velké Svatoňovice Na Balkáně1311C
18.11.2017JC Most Bar Na PekárněSměja RadekJC Most Bar Na Pekárně119C
18.11.2017JC Pšov U Tří VrbDostál PetrJC Pšov U Tří Vrb912C
18.11.2017M. Open KHK jih - jednotlivci Bjelidlo open1511C
18.11.2017M. Open KHK jih - jednotlivci Staropramen cup3311C
18.11.2017MO Pardubický kraj - Hi ScoreFotr PavelDamníkov Hiscore5711C
18.11.2017MO Pardubický kraj - jednotl.Fotr PavelKD Damníkov467C
18.11.2017MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. Holýšov - Star aréna Větrník3112C
18.11.2017Open JMOŠS jednotlivci Excalibur1911C
18.11.2017Open oblasti MSK - muži Havránek Ostrava407C
18.11.2017Rock Klub Gambrinus OpenKutzlerová LudmilaLovosice Rock klub Gambrinus2311C
18.11.2017Středočeský pohár muži zvýhodněný 04Chlumecká247C
18.11.2017Středočeský pohár zvýhodněný 04Homolka89C
18.11.2017Středočeský pohár zvýhodněný 04U Jána2210C
18.11.2017Středočeský pohár zvýhodněný 34Základna329C
18.11.2017Středočeský pohár zvýhodněný 41Na cibulkách99C
18.11.2017Strmeň Cup - Bar Jednička Boskovice IV Bar U Statečného Kováře1011C
18.11.2017Strmeň Cup - Pivárna Sloup II Pivárna Sloup1511C
18.11.2017Strmeň Cup - Pivárna Sloup II Pivárna Sloup1811C
18.11.2017Strmeň Cup - U Kolečka V Bejvávalo U Kolečka2811C
17.11.201746O pohár CukrárnySemerák Tomáš07Náchod Nápojové občerstvení2311C
17.11.201732JC Děčín Na KopečkuŠtěpánek MartinJC Děčín Na Kopečku119C
17.11.201723ČDS Cup Ivanovice na HanéTrnavský TomášHostinec Žabí škrk129C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 23:18:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement