Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/97)
 NáhledTiskNahoru
2017 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Kategorie: B | Hráčů: 10163 | Turnajů: 10046

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
4.11.2017Reg.Master KHK-J&S - muži RGM Matys BAR Hradec Králové366B
28.10.20175Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Travčice, KD875B
28.10.20175Reg.Master Liberecka - muži Pivnice v Zátiší Liberec374B
28.10.20175TOP RM Ústecka - muži Travčice, KD1210B
28.10.2017NEPOUŽÍVAT - RMr mužiDubovec JurajU Dvořáků Brno404B
28.10.2017Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha JanPlzeň, Klub OKO Plzeň455B
28.10.2017Reg. Master Vysočina (Dušejov) - mužiNetolický MilanDušejov Sokolovna945B
28.10.2017Regionální Master muži 04Chlumecká616B
28.10.2017TOP RM Plzeňska - mužiŠmrha JanPlzeň, Klub OKO Plzeň125B
22.10.2017Reg.Master Zlínsko mužiŠpička ZdeněkBar Trávník Vsetín215B
21.10.201715TOP Master KHK-S&J mužiVylíčil OndřejVrchlabí KD Střelnice1612B
21.10.20175Nominační Master KHK muži J&SVylíčil OndřejVrchlabí KD Střelnice766B
21.10.2017Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanKoclířov Fatima435B
21.10.2017Reg.Master Karlovarsko muži Nové Sedlo Meteor545B
21.10.2017Reg.Master MSK muži Rubín Ostrava345B
21.10.2017Reg.Master Olomoucko mužiŠpička ZdeněkRestaurace Atlant Olomouc525B
21.10.2017Reg.Master UŠO Jižní Čechy muži RM Strážkovice704B
21.10.2017Regionální Master muži 08Klub Ajeto306B
21.10.2017TOP RM UŠO Jižní Čechy muži 4. RM Strážkovice129B
14.10.2017Regionální Master muži 04U Jána436B
16.9.201714TOP Master KHK-S&J mužiVylíčil OndřejJaroměř-Josefov Beseda1612B
16.9.20174Nominační Master KHK muži J&SVylíčil OndřejJaroměř-Josefov Beseda746B
16.9.2017Reg.Master Liberecka - muži Bažiny-Hrádek n.N.294B
16.9.2017Regionální Master muži 04Chlumecká456B
9.9.20174Nominační RM Ústecka (s TOP) - mužiMinařík JiříProboštov,Sokolovna745B
9.9.20174TOP RM Ústecka - mužiMinařík JiříProboštov,Sokolovna1210B
9.9.2017Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži 4. RM Žabovřesky703B
9.9.2017Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha JanPlzeň, Klub OKO Plzeň325B
9.9.2017Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanPřelouč Palma385B
9.9.2017Reg.Master JMOŠS muži Popovice454B
9.9.2017Reg.Master Karlovarsko mužiBeňuš JaroslavMeteor N.Sedlo525B
9.9.2017Reg.Master KHK-J&S - muži RGM HK416B
9.9.2017Reg.Master MSK muži Rubín Ostrava335B
9.9.2017Regionální Master muži 04U Jána306B
9.9.2017Regionální Master muži 08Klub Ajeto356B
9.9.2017Regionální Master muži 08U krkavce246B
9.9.2017TOP RM Plzeňska - mužiŠmrha JanPlzeň, Klub OKO Plzeň125B
9.9.2017TOP RM UŠO Jižní Čechy muži 4. RM Žabovřesky129B
27.8.2017Reg.Master Zlínsko mužiŠpička ZdeněkBar Trávníky Vsetín305B
26.8.2017Reg.Master Olomoucko mužiŠpička ZdeněkRestaurace Atlant Olomouc635B
14.5.2017Reg.Master Zlínsko mužiŠpička ZdeněkBar Trávníky Vsetín195B
13.5.20173Nominační RM Ústecka (s TOP) - mužiMinařík JiříDobroměřice KD845B
13.5.20173TOP RM Ústecka - mužiMinařík JiříDobroměřice KD1210B
13.5.2017Reg.Master Liberecka - muži Rest. U Chobota-Liberec594B
13.5.2017Reg.Master Olomoucko mužiŠpička ZdeněkRestaurace Atlant Olomouc655B
6.5.201713TOP Master KHK-S&J mužiVylíčil OndřejValdice Kulturní dům1612B
6.5.20175Regionální Master muži 04U Jána366B
6.5.20175Regionální Master muži 08Klub Ajeto326B
6.5.20173Nominační Master KHK muži J&SVylíčil OndřejValdice Kulturní dům546B
6.5.2017Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži 3. RM Plav413B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.10.2020 15:15:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement