Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/361)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 119 | Turnajů: 378

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
10.7.20243JC Děčín Sport Bar FloridaHrnčíř ZbyněkDěčín - FLORIDA3028C
10.7.20240JC Nový Bor Asterix BarKneeová ZdenaNový Bor - Asterix bar827C
9.7.20243JC Děčín Na KopečkuHusák LiborDěčín - Kopeček1025C
9.7.20242MJM Open - Pivní bar Lidická VIKulich MilošBrno - Pivní bar Lidická2317C
9.7.20242Sokolka CupŠpička ZdeněkOlomouc - Pivnice Sokolka2018C
9.7.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1218C
8.7.20240Místní Open Karlovarsko jednotlivciHanák PatrikKaceřov - Zámecká restaurace1318C
6.7.20241Liberecké letní házení - zk. Bakal. hos.Nekvindová VeronikaLiberec - Bakalářská hospůdka2317C
5.7.20242JC Hrádek nad Nisou Bažiny restauraceDoležal PavelHradek nad Nisou - Restaurace Bažiny1321C
5.7.20242JC Liberec Bakalářská HospůdkaBobková JanaLiberec - Bakalářská hospůdkka2634C
4.7.20242JC Liberec Sportbar KolečkoVundererová MartinaLiberec - Sport Bar Kolečko2027C
4.7.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíKrčmář MichalOrlová - Profin2219C
4.7.20240MO Pardubický kraj - jednotl.Fotr PavelDamníkov - KD Damníkov3324C
4.7.20240Středočeský pohár základníKorbel Tomáš04Praha - Sportbar Hostivař1626C
3.7.20249Šipkový Bowling Cup FrýdlantZavadil LukášFrýdlant - Bowling1615C
2.7.20245Summer DARTs 2024 - základní turnajBernard VladimírHradec Králové - Kuzelna3422C
2.7.20241JC Liberec Bakalářská HospůdkaŠlajch VojtěchLiberec - Bakalářská1528C
2.7.20240MJČ Velká Maxima ČKHudák RadekČeský Krumlov - Velká Maxima717C
1.7.20241JC Liberec Sportbar KolečkoVundererová MartinaLiberec - Sport Bar Kolečko1523C
29.6.202411Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon1023C
28.6.202417Liberecké letní házení - zk. Bakal. hos.Nekvindová VeronikaLiberec - Bakalářská hospůdka3419C
27.6.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíKrčmář MichalOrlová - Profin1912C
26.6.20248Šipkový Bowling Cup Frýdlant - zv.Zavadil LukášFrýdlant - Bowling1818C
26.6.20240MJČ Na Piketě JHMatějková AnnaJindřichův Hradec - Na Piketě JH916C
24.6.20240Jackpot Cup MSK - sekretariátMalurek MatějOstrava - Restaurace Hero611C
24.6.20240Jackpot Cup MSK - sekretariátMalurek MatějOstrava - Restaurace Hero710C
22.6.20240Open jednotlivciBauer Pavel11Pečky - Na hřišti1818C
22.6.20240Open Olomoucko smíšenýŠmudla RomanVícov - Sokolská hospoda1015C
21.6.202432Liberecké letní házení - zv.Bakal.hosp.Bobková JanaLiberec - Bakalářská hospůdkka2519C
21.6.20240Středočeský pohár základníŠimek Ladislav41Praha - Pivnice Stodůlky2227C
20.6.202431Seven tour - Damníkovský sedmibojFotr PavelDamníkov - KD Damníkov2023C
20.6.20240Klubový Open MSK - jednotlivciUlík TomášKarviná - Modrý Slon815C
15.6.2024100Grandslam of Balon Liberec - zv.Novák JanLiberec - Balon3420C
15.6.202410Mládežnická Grandslam liga - LiberecNovák JanLiberec - Sportbar Balon723C
15.6.20246O pohár Žacléře zvýhodněnýFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1019C
15.6.20241Open Libereckého kraje - jednotlivciVunderer MilanLiberec - U Mitika1616C
15.6.20241Open Libereckého kraje - jednotlivciVunderer MilanLiberec - U Mitika1516C
15.6.20240Open Olomoucko smíšenýŠmudla RomanProstějov - Restaurace na Zátiší1115C
14.6.202441Místní Open Karlovarsko jednotlivciMucha MiroslavSokolov - Sport bar Alex1917C
14.6.202414Liberecké letní házení - zk. Bakal. hos.Nekvindová VeronikaLiberec - Bakalářská hospůdka2319C
14.6.20240MJČ Na Piketě JHPitrová IvanaJindřichův Hradec - Na Piketě1819C
13.6.202419Bulls Cup 2024Kain AlešLiberec - Klub 44915C
13.6.202412Vavřincovy šipkové čtvrtkySadílek ZdeněkObědovice - U Vavřince1715C
13.6.20240Jackpot Cup MSK - sekretariátKrčmář MichalOrlová - Profin2221C
11.6.202413Liberecké letní házení - zk. Bakal. hos.Šlajch VojtěchLiberec - Bakalářská2117C
8.6.202421Klubový Open MSK - jednotlivciFolvarčný PatrikOstrava - Restaurace Hero3019C
8.6.20240MO Plzeňského kraje - MLÁDEŽŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1015C
8.6.20240Open Ústeckého krajeVrbata MartinRadonice u Kadaně - Radonická Hospůdka -4320C
8.6.20240Open Ústeckého kraje - mužiKutzler MartinDušníky 90 - cowhand6013C
6.6.20240Jackpot Cup MSK - sekretariátKrčmář MichalOrlová - Profin1817C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.7.2024 19:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.7.2024 19:17:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement