Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/345)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 118 | Turnajů: 365

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
12.10.2019 19 JC Most Bar Na Pekárně Směja Radek Most - Bar Na Pekárně 17 21 C
12.10.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 33 23 C
11.10.2019 25 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 22 11 C
11.10.2019 11 Phoenix Cup 2019 Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 37 19 C
10.10.2019 21 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 17 22 C
9.10.2019 0 StČ pohár základní Menšík Radek 10 Praha 4 - U Pipkina 16 21 C
8.10.2019 0 JC Liberec Sportbar Kolečko Indra Petr Liberec - Sport bar Kolečko 16 24 C
6.10.2019 5 Klubový Open MSK - jednotlivci Vontor Miroslav 04 Ostrava - U Hanzyho 20 14 C
5.10.2019 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 19 19 C
5.10.2019 0 StČ pohár základní Buranda Josef 08 Kralupy nad Vltavou - U Krkavce 9 23 C
4.10.2019 18 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana JC Liberec - Bakalářská hospůdkka 21 24 C
4.10.2019 15 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 20 20 C
4.10.2019 10 JC Kravaře Hospoda U Bláži Fára Kamil Kravaře - U Bláži hospoda 8 25 C
4.10.2019 10 Phoenix Cup 2019 Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 26 19 C
4.10.2019 5 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 16 18 C
4.10.2019 0 StČ pohár základní Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 27 20 C
1.10.2019 6 JC Liberec Sportbar Kolečko Indra Petr Liberec - Sport bar Kolečko 23 27 C
28.9.2019 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 19 19 C
28.9.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 30 24 C
28.9.2019 Bjelítko OPEN Nosek Jan Bjelidlo open 13 19 C
27.9.2019 24 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 29 11 C
27.9.2019 13 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 21 17 C
27.9.2019 0 StČ pohár základní Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 20 19 C
27.9.2019 Phoenix Cup 2019   Sport Bar Phhoenix 34 19 C
26.9.2019 MJČ KD Těmice   MO Těmice 9 14 C
24.9.2019 0 StČ pohár základní Blahník Pavel 02 Praha - Háje - Sportbar Beruška 13 22 C
21.9.2019 33 Klubový Open MSK - jednotlivci Janouškovec Tomáš Ostrava - Hero 19 11 C
21.9.2019 7 JC Dušníky restaurace u Dina Kutzler Martin JC Dušníky restaurace u Dina 6 14 C
21.9.2019 2 U Kozatý CUP Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 20 18 C
21.9.2019 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 16 18 C
21.9.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Vlček Jiří Praha 4 - Pivnice Pipkin 9 18 C
21.9.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Komyšák Martin 04 Praha - Darts centrum Chlumecká 17 25 C
21.9.2019 Bjelítko OPEN Nosek Jan Bjelidlo open 12 21 C
20.9.2019 11 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 17 22 C
20.9.2019 8 JC Kravaře Hospoda U Bláži Fára Kamil Kravaře - U Bláži hospoda 9 25 C
20.9.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Buranda Josef 08 Kralupy nad Vltavou - U Krkavce 10 20 C
20.9.2019 Phoenix Cup 2019   Sport Bar Phhoenix 35 19 C
19.9.2019 MJČ KD Těmice   MO Těmice 9 14 C
18.9.2019 MJČ U Václava Vodňany   MO Vodňany 10 13 C
17.9.2019 4 JC Liberec Sportbar Kolečko Indra Petr Liberec - Sport bar Kolečko 16 17 C
15.9.2019 0 Open StČ mládež Matušíková Jana Praha 9- Běchovice - Kobra 12 15 C
15.9.2019 0 Open StČ mládež Matušíková Jana Praha 9- Běchovice - Kobra 6 12 C
14.9.2019 14 JC Žatec Tulipán Vecko Ondřej 45 Zatec - Tulipan 16 19 C
14.9.2019 10 Staropramen cup Slávie Pilař Marcel Hradec Králové - pivnice Slavie - Věkoše 24 21 C
14.9.2019 6 JC Dušníky restaurace u Dina Kutzler Martin JC Dušníky restaurace u Dina 8 14 C
14.9.2019 0 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 9 11 C
13.9.2019 23 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 17 11 C
13.9.2019 23 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 19 13 C
13.9.2019 13 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Hájková Jana JC Liberec Bakalářská Hospůdka 24 24 C
13.9.2019 0 StČ pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 16 22 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.10.2019 13:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 14.10.2019 13:04:20