Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-19/19)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Kategorie: B | Hráčů: 133 | Turnajů: 407

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
26.10.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   5. RM Žabovřesky 10 12 B
26.10.2019 Reg.Master Vysočina žáci Netolický Milan Dušejov Sokolovna 14 6 B
25.10.2019 5 Reg.Master KHK-J mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 27 14 B
19.10.2019 0 Master KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 5 10 B
19.10.2019 0 Reg.Master Ústecka - mládež Minařík Jiří Travčice - KD Travčice 8 11 B
7.9.2019 Reg.Master Ústecka - žáci Baráková Markéta Dobroměřice - KD 4 5 B
7.9.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   4. RM Žabovřesky 8 6 B
6.9.2019 0 Reg.Master KHK-J mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - Matys BAR 22 12 B
31.8.2019 0 Reg.Master StČ mládež Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 6 17 B
11.5.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   3. RM Žabovřesky 9 10 B
10.5.2019 0 Reg.Master KHK-J mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 17 12 B
4.5.2019 3 Reg.Master Ústecka - žáci   Sokolovna Proboštov 7 6 B
23.3.2019 0 Master KHK-S žáci & žákyně Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 10 13 B
16.3.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   2. RM Žabovřesky 9 8 B
24.2.2019 Reg.Master StČ mládež   Klub Ajeto 6 6 B
15.2.2019 Reg.Master KHK-J mládež   Slavie HK 9 12 B
19.1.2019 1 Reg.Master Ústecka - žáci   KD Dobroměřice 6 5 B
19.1.2019 Master KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Havlovice Kulturní dům 14 15 B
19.1.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   1. RM Žabovřesky 10 12 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2019 22:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.11.2019 22:37:48