Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/356)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 133 | Turnajů: 356

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
19.2.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Tunkiv Štepan KARLOVY VARY - Pizza pub 26 14 C
19.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 18 18 C
18.2.2020 0 Chotyňská šipka Votýpka Martin Chotyně - U LIP 9 12 C
15.2.2020 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 17 16 C
14.2.2020 57 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská Hospůdka 24 16 C
13.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Opěla Robin Frýdek Místek - Omega 22 13 C
11.2.2020 0 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan Dobranov 22 - Penzion Na Konci 14 22 C
8.2.2020 2 Mládežnická série Charalambidis Ivo Nové Hrady - Holland 17 8 C
8.2.2020 2 Mládežnická série Fotr Pavel Nové Hrady - Holland 17 9 C
8.2.2020 1 Místní Open KHK jih - mládež Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 14 14 C
8.2.2020 1 ŠK.Op-Ko.VČ Janisch Erik Nové Hrady - Holland 53 17 C
8.2.2020 1 ŠK.Op-Ko.VČ High Score Charalambidis Ivo Nové Hrady - Holland 54 19 C
8.2.2020 0 Open Libereckého kraje - jednotlivci Toman Jaromír st. Liberec - Na kopečku Liberec 35 17 C
8.2.2020 0 Open oblasti MSK - muži Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 46 13 C
8.2.2020 0 Open Olomoucko smíšený Bernard Vladimír Velká Kraš - Kulturní dům 14 21 C
8.2.2020 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 25 19 C
8.2.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 36 20 C
7.2.2020 55 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská hospůdkka 25 20 C
7.2.2020 5 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 21 11 C
4.2.2020 22 JC Liberec Sportbar Kolečko Indra Petr Liberec - Sportbar Kolečko 21 17 C
3.2.2020 11 Místní Open 501 DO Hladík Jiří Brno - Hospůdka na hřišti 22 17 C
1.2.2020 0 Open KHK-S mládež Formanová Monika Velký Třebešov - Vagon 6 19 C
1.2.2020 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 35 22 C
1.2.2020 0 Středočeský pohár základní Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 28 19 C
30.1.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 22 18 C
29.1.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Tunkiv Štepan KARLOVY VARY - Pizza pub 20 14 C
26.1.2020 0 Open mládež Matušíková Jana Praha 9- Běchovice - Kobra 11 11 C
26.1.2020 0 Open mládež Matušíková Jana Praha 9- Běchovice - Kobra 9 8 C
25.1.2020 2 Staropramen cup Slávie Pilař Marcel Hradec Králové - Věkoše Slavie 35 19 C
25.1.2020 0 Místní Open KHK jih - mládež Douda Petr Hradec Králové - Darts Pub 11 16 C
25.1.2020 0 Místní Open KHK jih - mládež Douda Petr Hradec Králové - Darts Pub 11 18 C
25.1.2020 0 MO Pardubický kraj - jednotl. Kučerová Olga Slepotice muži 46 11 C
25.1.2020 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Korbel2 25 15 C
25.1.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 41 18 C
24.1.2020 47 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 26 19 C
24.1.2020 26 Phoenix Cup Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 34 18 C
24.1.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 26 18 C
24.1.2020 Strmeň Cup - Star Arena Třebíč II   Star Aréna Třebíč 17 18 C
18.1.2020 1 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ Hudák Radek 1. RM Žabovřesky 9 12 B
18.1.2020 0 Open mládež Vlček Jiří Praha 4 - Pivnice Pipkin 9 9 C
18.1.2020 0 Reg.Master Ústecka - žáci Baráková Markéta Dobroměřice - KD 10 4 B
18.1.2020 O pohár starosty města Rtyně Ráž Ludvík Rtyně v Podkrkonoší - U Žižky 5 16 C
17.1.2020 49 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská hospůdkka 14 19 C
17.1.2020 1 Místní Open KHK jih - mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 36 24 C
17.1.2020 1 Reg.Master KHK-J mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 35 24 B
17.1.2020 0 Středočeský pohár základní Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 18 17 C
11.1.2020 0 Místní Open mládeže Charalambidis Ivo Damníkov - KD Hospoda Damníkov 7 7 C
11.1.2020 0 MO Pardubický kraj - jednotl. Charalambidis Ivo Damníkov - KD Hospoda Damníkov 15 19 C
11.1.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 42 19 C
11.1.2020 Místní Open KHK jih - jednotlivci Slovák Milan Račické házení 26 17 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.2.2020 12:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.2.2020 12:20:31