Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/376)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 138 | Turnajů: 376

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
13.3.2020 65 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská Hospůdka 18 18 C
12.3.2020 32 JC Liberec Resturace Na Kopečku Toman Jaromír st. Liberec - Na kopečku 9 13 C
12.3.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Mrenica Jan Ostrov - Kolečko 22 14 C
11.3.2020 0 Středočeský pohár základní Menšík Radek 10 Praha 4 - U Pipkina 17 19 C
10.3.2020 27 JC Liberec Sportbar Kolečko Indra Petr Liberec - Sportbar Kolečko 25 20 C
9.3.2020 0 Středočeský pohár základní Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 16 17 C
7.3.2020 2 M. Open KHK jih - mládež Konšel Miloslav Hradec Králové - U kozatý 24 24 C
7.3.2020 0 Open oblasti MSK - muži Weissmann Vladimír Sedliště - Kulturní dům Sedliště 68 13 C
7.3.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 38 21 C
6.3.2020 63 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská hospůdkka 18 17 C
6.3.2020 9 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 25 12 C
6.3.2020 9 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 36 18 C
6.3.2020 0 Středočeský pohár základní Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 21 20 C
6.3.2020 0 Středočeský pohár základní Jeřala Petr 11 Pečky - Na hřišti 31 19 C
4.3.2020 0 Středočeský pohár základní Menšík Radek 10 Praha 4 - U Pipkina 17 19 C
3.3.2020 26 JC Liberec Sportbar Kolečko Indra Petr Liberec - Sportbar Kolečko 17 19 C
3.3.2020 0 Chotyňská šipka Votýpka Martin Chotyně - u lip 7 13 C
3.3.2020 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 18 18 C
3.3.2020 0 Středočeský pohár základní Blahník Pavel 02 Praha - Háje - Sportbar Beruška 8 11 C
2.3.2020 0 Středočeský pohár základní Michálková Michaela 10 Praha - Pivnice Pipkin 21 19 C
28.2.2020 61 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská Hospůdka 24 19 C
28.2.2020 3 Klokaní šipkování Petrželka Miloš Bělá nad Radbuzou - Bělá nad Radbuzou 27 17 C
28.2.2020 1 Buldoc Cup Moravská Třebová Schuster Dominik Moravská Třebová - Na Růžku 11 11 C
28.2.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Plevová Jana Ostrava - Řízkárna u Orla 23 14 C
28.2.2020 0 Středočeský pohár základní Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 18 18 C
28.2.2020 0 Středočeský pohár základní Grätzová Monika 08 Praha - Klub Ajeto 32 17 C
25.2.2020 25 JC Liberec Sportbar Kolečko Indra Petr Liberec - Sportbar Kolečko 22 20 C
25.2.2020 2 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav 08 Vidnava - Modrý jelen 19 20 C
25.2.2020 0 Chotyňská šipka Votýpka Martin Chotyně - u lip 8 12 C
25.2.2020 0 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan Dobranov 22 - Penzion Na Konci 12 19 C
24.2.2020 0 Středočeský pohár základní Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 19 17 C
23.2.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Kočí Jana Ostrava - Satlava-Fifejdy 37 17 C
22.2.2020 3 Staropramen cup Slávie Pilař Marcel Hradec Králové - pivnice Slavie - Věkoše 32 18 C
22.2.2020 0 M. Open KHK jih - mládež Douda Petr Hradec Králové - Darts Pub 16 18 C
22.2.2020 0 Master KHK-S žáci & žákyně Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 14 16 B
22.2.2020 0 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 17 19 C
22.2.2020 0 Open mládež Vlček Jiří Praha 4 - Pivnice Pipkin 9 9 C
22.2.2020 0 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ Hudák Radek 2. RM Žabovřesky 10 9 B
21.2.2020 59 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská Hospůdka 23 18 C
21.2.2020 30 Phoenix Cup Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 30 17 C
21.2.2020 0 Open JčŠTJ jednotlivci Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit 5 16 C
21.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 26 19 C
21.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 21 21 C
20.2.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Mrenica Jan Ostrov - Pivnice Kolečko 19 13 C
20.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 26 17 C
19.2.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Tunkiv Štepan KARLOVY VARY - Pizza pub 26 14 C
19.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 18 19 C
18.2.2020 0 Chotyňská šipka Votýpka Martin Chotyně - U LIP 9 12 C
14.2.2020 57 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská Hospůdka 24 16 C
13.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Opěla Robin Frýdek Místek - Omega 22 15 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.3.2020 11:32

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.3.2020 12:41:15