Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/434)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 150 | Turnajů: 434

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
4.8.2020 9 MJČ Pivnice Hobit ČB Lukš Josef České Budějovice - Pivnice Hobit 6 18 C
4.8.2020 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 18 18 C
3.8.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Vnenk Rostislav Frýdek-Místek - Bar Ranec 11 11 C
3.8.2020 0 Středočeský pohár základní Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 24 22 C
31.7.2020 10 Klenečská šipka Veselý Milan Haltrava - Klenečská šipka 33 15 C
31.7.2020 1 MC Liberec Bakalářská pivnice Bobková Jana Liberec - Bakalářská Hospůdka 11 14 C
31.7.2020 0 MJČ Na Růžku JH Mynář Michal Jindřichův Hradec - Na Růžku 15 19 C
31.7.2020 0 Středočeský pohár základní Pecha Martin 04 Praha - Restaurace Alfa 5 21 19 C
31.7.2020 0 Středočeský pohár základní Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 11 21 C
30.7.2020 10 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 23 16 C
30.7.2020 0 MJČ KD Těmice Jonák Jan Těmice - KD Těmice 17 19 C
30.7.2020 0 MJČ Kvasejovice Votápek David Kvasejovice - Knajpa 15 15 C
28.7.2020 10 ČDS Cup Prostějov I. Malíšková Veronika Prostějov - LaPutica 11 14 C
28.7.2020 0 Open jednotlivci Zácha Vladimír 02 Neratovice - FraJa 7 10 C
28.7.2020 0 Středočeský pohár základní Michálková Michaela 41 Praha - Pyrát Bar 16 20 C
27.7.2020 0 Středočeský pohár základní Menšík Radek 10 Praha 4 - U Pipkina 17 14 C
26.7.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Vnenk Rostislav Frýdek-Místek - Bar Omega 13 18 C
26.7.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Kalaba Peter Ostrava - Šatlava 20 13 C
25.7.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Ozdinec Jiří Rubín-Ostrava - Rubín Ostrava 20 16 C
24.7.2020 16 MJČ Hotel Hobit ČB Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit 9 18 C
24.7.2020 0 MJČ Na Růžku JH Mynář Michal Jindřichův Hradec - Na Růžku 12 17 C
24.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 26 20 C
24.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 19 21 C
23.7.2020 9 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 23 16 C
23.7.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Ozdinec Jiří Ostrava - Rubín 10 14 C
23.7.2020 0 MJČ Kvasejovice Votápek David Kvasejovice - Knajpa 17 18 C
23.7.2020 0 MJČ Motorest Štěpánovice Bočková Kateřina Štěpánovice - Štěpánovice 17 18 C
22.7.2020 5 Faraon cup - základní 1 Severýn Pavel Hlinsko - Skalsko 37 11 C
22.7.2020 0 Orel Dart Open trojnásobný Mervart Martin 05 Trutnov - Sedmička 31 21 C
22.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Menšík Radek 10 Praha 4 - U Pipkina 14 19 C
21.7.2020 15 Rosická šipka Vávra David Pardubice - Green 18 16 C
21.7.2020 9 ČDS Cup Prostějov I. Malíšková Veronika Prostějov - LaPutica 21 18 C
21.7.2020 7 Summer DARTs 2020 Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 43 17 C
21.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Michálková Michaela 41 Praha - Pyrát Bar 30 20 C
20.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Zajíčková Adéla 02 Praha - Pivnice Chabařovická 15 21 C
18.7.2020 0 O pohár starosty města Rtyně Ráž Ludvík Rtyně v Podkrkonoší - U Žižky 15 22 C
18.7.2020 0 O pohár starosty města Rtyně Ráž Ludvík Rtyně v Podkrkonoší - U Žižky 15 22 C
17.7.2020 15 MJČ Hotel Hobit ČB Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit 13 20 C
17.7.2020 8 Klenečská šipka Veselý Milan Haltrava - Klenečská šipka 26 19 C
17.7.2020 0 Středočeský pohár základní Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 19 20 C
16.7.2020 8 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 27 19 C
16.7.2020 5 Mládežnická série Fotr Pavel Damníkov - KD Hospoda Damníkov 9 7 C
16.7.2020 5 Mládežnická série Fotr Pavel Damníkov - KD Hospoda Damníkov 9 7 C
16.7.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Mrenica Jan Ostrov - Kolečko 11 9 C
16.7.2020 0 MJČ Kvasejovice Votápek David Kvasejovice - Knajpa 13 19 C
16.7.2020 0 Open Libereckého kraje - jednotlivci Votýpka Martin Chotyně - U LIP 21 11 C
15.7.2020 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 23 19 C
14.7.2020 19 Buldoc Cup Moravská Třebová Bádal Ludvík Moravská Třebová - Na Růžku 11 16 C
14.7.2020 14 Rosická šipka Vávra David Pardubice - Green 22 17 C
13.7.2020 0 Středočeský pohár základní Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 25 21 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 6.8.2020 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 6.8.2020 00:12:41