Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/605)
 NáhledTiskNahoru
2017 - Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 136 | Turnajů: 605

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
26.11.2017MČR juniořiUhříček BřetislavŽďár nad Sázavou Dům kultury123M
18.11.201732JC Nový Bor Mini Sport BarHavlíček OtoJC Nový Bor Mini Sport Bar68C
18.11.2017Strmeň Cup - U Kolečka V Bejvávalo U Kolečka2811C
17.11.2017JC Most KonírnaBrdek BohuslavJC Most Konírna1613C
17.11.2017M. Open KHK jih - jednotlivci Chlumecký open1612C
16.11.201723ČDS Cup PřerovDoudová ŠárkaKlub Atlantis2415C
16.11.201723ČDS Cup Prostějov II.Mičková MonikaPizza La Putica1813C
16.11.2017JC Dobranov Penzion Na KonciKubín MilanJC Dobranov Penzion Na Konci1510C
16.11.2017Středočeský pohár zvýhodněný 08U krkavce1311C
15.11.201750Staropramen Open (Maršovák)Mervart Martin05Trutnov-H.S.M. U Machače1511C
15.11.201723ČDS Cup ČehoviceNovický TomášKulturák Čehovice1014C
11.11.2017Dolnopřímská osma - základní Dolnopřímská osmička148C
11.11.2017Strmeň Cup - U Kolečka V Bejvávalo U Kolečka2612C
10.11.20176Brtnická šipková ligaVotava MichalBrtnice U Marušky168C
10.11.2017JC Litoměřice Pohratická HospůdkaStaško DavidJC Litoměřice Pokratická Hospůdka1411C
10.11.2017JC Ústí n/L Phoenix Sport BarHlous TomášJC Ústí n/L. Phoenix Sport Bar208C
10.11.2017Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kraslice Nikola128C
10.11.2017MJČ Pivnice Hobit ČB MO Hospůdka Libín910C
10.11.2017TP Ohníč Sport klub Ohnič1312C
9.11.201722ČDS Cup PřerovDolinková AndreaKlub Atlantis2414C
9.11.2017Strmeň Cup - Snack Bar Jerry IV Snack bar Jerry1012C
9.11.2017Vavřincovy šipkové čtvrtky Vavřincovy čtvrtky188C
4.11.2017JC Ústí n/L Phoenix Sport BarHlous TomášJC Ústí n/L. Phoenix Sport Bar2512C
4.11.2017Klubový Open MSK - jednotlivci Cafe bar Havířov2612C
4.11.2017Strmeň Cup - U Kolečka V Bejvávalo U Kolečka3412C
3.11.201739MorucupKlempíř Petr08Trutnov-H.S.M. U Machače1110C
3.11.2017JC Most KonírnaBrdek BohuslavJC Most Konírna1311C
3.11.2017Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kraslice Nikola1710C
2.11.201721ČDS Cup PřerovDoudová ŠárkaKlub Atlantis2015C
2.11.201721ČDS Cup Prostějov II.Mičková MonikaPizza La Putica1614C
2.11.2017JC Louny SlávieMikešová KristínaJC Louny Slávie812C
1.11.201748Staropramen Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov-H.S.M. U Machače1311C
1.11.201721ČDS Cup ČehoviceNovický TomášKulturák Čehovice914C
1.11.20177Kuča CupKučera FrantišekSvitavy Sport Bar2112C
1.11.2017JC Most U TomaŠanda ZdeněkJC Most U Toma712C
1.11.2017Strmeň Cup - U Kolečka V Bejvávalo U Kolečka1512C
31.10.2017JC Liberec Pivnice v ZátišíVokřál PavelJC Liberec Pivnice v Zátiší189C
28.10.20175Reg.Master Ústecka - junioři Travčice, KD94B
28.10.2017Jackpot Cup MSK - sekretariát Cafe bar Havířov2312C
28.10.2017Reg.Master Vysočina juniořiNetolický MilanDušejov Sokolovna94B
28.10.2017Strmeň Cup - U Kolečka V Bejvávalo U Kolečka4012C
27.10.2017JC Ústí n/L Phoenix Sport BarHlous TomášJC Ústí n/L. Phoenix Sport Bar2412C
27.10.2017Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kraslice Nikola138C
27.10.2017Strmeň Cup - Pivní bar Lidická IX Pivní bar Lidická1312C
26.10.201720ČDS Cup PřerovDolinková AndreaKlub Atlantis2014C
26.10.2017Vavřincovy šipkové čtvrtky Vavřincovy čtvrtky188C
25.10.20176Kuča Cup - dvojnásobnýKučera FrantišekSvitavy Sport Bar2912C
25.10.20176PO (KsK)Vlk Martin17Rtyně U Vlčků1411C
24.10.201720ČDS Cup HrabůvkaKuchejda LukášPohostinství Hrabůvka1712C
21.10.2017Jackpot Cup MSK - sekretariát Cafe bar Havířov1512C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 23.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 23.10.2020 05:06:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement