Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/188)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁKYNĚ

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 65 | Turnajů: 200

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
23.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 13 24 C
17.8.2019 0 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Havlovice - U Lávky 11 13 C
17.8.2019 0 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Havlovice - U Lávky 11 13 C
9.8.2019 0 StČ pohár základní Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 20 26 C
8.8.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 14 19 C
7.8.2019 0 O pohár Sparty Trdlikát Libor 04 Úpice - Apríl bar 16 18 C
6.8.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 14 17 C
3.8.2019 0 Open Olomoucko smíšený Špička Zdeněk Vidnava - Modrý Jelen 36 22 C
3.8.2019 0 Open Olomoucko ženy Špička Zdeněk Vidnava - Modrý Jelen 12 11 C
30.7.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 18 18 C
27.7.2019 6 Roxy Bjelmo CUP Černý Josef Roxy Bjelmo 20 20 C
20.7.2019 0 StČ pohár základní Zápotocký Jiří 11 Pečky - Na Hřišti 61 28 C
19.7.2019 1 Open Ústeckého kraje Malár David Želénky - Sokolové 19 18 C
19.7.2019 0 StČ pohár základní Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 16 23 C
17.7.2019 29 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 13 17 C
12.7.2019 19 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 37 17 C
12.7.2019 0 StČ pohár základní Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 13 23 C
10.7.2019 27 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 14 19 C
6.7.2019 0 Open Libereckého kraje - ženy Kalaš Lukáš Hrádek nad Nisou - Bažiny 6 8 C
6.7.2019 Open JčŠTJ jednotlivci   Letní turnaj Hotel Hobit ČB Mládež 7 16 C
29.6.2019 0 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. Kuneš Karel Starý Klíčov - Hospoda U Lip 32 16 C
29.6.2019 Mistrovství Jižních Čech JčŠTJ   Vyhlašovací turnaj č3 Žabovřesky 33 18 C
29.6.2019 Open StČ mládež   U Pipkina 4 12 C
28.6.2019 StČ pohár základní   08 Santa bar 11 21 C
21.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   08 Santa bar 9 23 C
16.6.2019 Open StČ mládež   Kobra 11 15 C
16.6.2019 Open StČ mládež   Kobra 7 12 C
14.6.2019 StČ pohár základní   08 Santa bar 13 23 C
12.6.2019 5 Pekárna Cup 2019 Véghová Miluše Most - Na pekárně 16 18 C
8.6.2019 0 Minimaster Plzeňského kraje Veselý Milan Oprechtice - Oprechtice-sál 4 9 C
8.6.2019 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Velehrádek - LDT 6 15 C
7.6.2019 17 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 26 14 C
1.6.2019 MJČ Hotel Hobit ČB   Narozeninový Hotel Hobit ČB Ženy 9 15 C
1.6.2019 Roxy Bjelmo CUP Černý Josef Bjelidlo open 17 19 C
28.5.2019 0 Open Stč jednotlivci Zápotocký Jiří Kolín - U Jána 6 19 C
26.5.2019 Open StČ mládež   Kobra 7 10 C
26.5.2019 Open StČ mládež   Kobra 14 12 C
25.5.2019 0 Open KHK-S mládež Komárková Eliška Velké Svatoňovice - Restaurace Klub 10 11 C
25.5.2019 Nikita Cup   Nikita cup 13 17 C
18.5.2019 0 Jackpot Cup ženy finále Baráková Markéta Proboštov - Sokolovna 75 11 C
18.5.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Dvůr Králové - Hankův dům 18 18 C
18.5.2019 0 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Dvůr Králové - Hankův dům 6 13 C
18.5.2019 Open StČ mládež   Kamenice 8 11 C
18.5.2019 StČ pohár finále ženy   Kamenice 41 13 C
17.5.2019 Charvatce cup 2018/2019   Pohostinství Charvatce 20 19 C
17.5.2019 Open JčŠTJ jednotlivci   MO Hotel Hobit ČB Mládež 6 15 C
17.5.2019 Pitbull Cup   Bažiny-Hrádek n.N. 15 14 C
10.5.2019 0 Místní Open KHK jih - mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 16 11 C
3.5.2019 Charvatce cup 2018/2019   Pohostinství Charvatce 32 20 C
1.5.2019 Pitbull Cup   Bažiny-Hrádek n.N. 7 12 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.8.2019 20:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.8.2019 20:31:26