Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/221)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁKYNĚ

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 78 | Turnajů: 221

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
26.2.2020 0 JC Třeboutice U Kapličky Hofmanová Jitka Třeboutice - Pivnice u kapličky 11 17 C
25.2.2020 2 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav 08 Vidnava - Modrý jelen 19 20 C
24.2.2020 0 JC Most Caffe Bar Duo Zajíc Roman Most - Caffe Bar Duo 13 25 C
22.2.2020 0 Master KHK-S žáci & žákyně Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 14 16 B
22.2.2020 0 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 17 19 C
22.2.2020 0 Open mládež Vlček Jiří Praha 4 - Pivnice Pipkin 9 9 C
21.2.2020 55 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 25 20 C
21.2.2020 4 Klenečská šipka Veselý Milan klenčí - U Psůtků 24 19 C
21.2.2020 0 Open JčŠTJ jednotlivci Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit 5 16 C
19.2.2020 54 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 9 15 C
14.2.2020 6 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 28 15 C
14.2.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Plevová Jana Ostrava - Řízkárna u Orla 15 14 C
12.2.2020 0 Středočeský pohár základní Slavík Tomáš 41 Praha - Pivnice Stodůlky 9 19 C
8.2.2020 2 Mládežnická série Charalambidis Ivo Nové Hrady - Holland 17 8 C
8.2.2020 2 Mládežnická série Fotr Pavel Nové Hrady - Holland 17 9 C
8.2.2020 1 ŠK.Op-Ko.VČ Charalambidis Ivo Nové Hrady - Holland 16 15 C
8.2.2020 1 ŠK.Op-Ko.VČ High Score Charalambidis Ivo Nové Hrady - Holland 54 19 C
8.2.2020 0 Open oblasti MSK - ženy Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 18 12 C
8.2.2020 0 Open Olomoucko smíšený Bernard Vladimír Velká Kraš - Kulturní dům 14 21 C
7.2.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Plevová Jana Ostrava - Řízkárna u Orla 20 15 C
1.2.2020 0 Open KHK-S mládež Formanová Monika Velký Třebešov - Vagon 6 18 C
31.1.2020 49 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 21 16 C
31.1.2020 41 Charvatce cup Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 17 18 C
31.1.2020 4 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 25 15 C
26.1.2020 0 Open mládež Matušíková Jana Praha 9- Běchovice - Kobra 11 11 C
26.1.2020 0 Open mládež Matušíková Jana Praha 9- Běchovice - Kobra 9 8 C
25.1.2020 0 M. Open KHK jih - mládež Douda Petr Hradec Králové - Darts Pub 11 18 C
24.1.2020 39 Charvatce cup Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 19 20 C
24.1.2020 3 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 26 15 C
22.1.2020 38 Charvatce cup Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 18 18 C
18.1.2020 1 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ Hudák Radek 1. RM Žabovřesky 9 12 B
18.1.2020 0 Open mládež Vlček Jiří Praha 4 - Pivnice Pipkin 9 9 C
18.1.2020 O pohár starosty města Rtyně Ráž Ludvík Rtyně v Podkrkonoší - U Žižky 8 17 C
17.1.2020 45 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 17 18 C
17.1.2020 37 Charvatce cup Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 14 16 C
17.1.2020 1 M. Open KHK jih - mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 36 24 C
17.1.2020 1 Reg.Master KHK-J mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 35 24 B
17.1.2020 0 Open JčŠTJ jednotlivci Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit 5 14 C
14.1.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Světelský Pavel Frýdek - Místek - U Hroznu 17 17 C
14.1.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Světelský Pavel Frýdek-Místek - U Hroznu 13 16 C
11.1.2020 1 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 37 19 C
11.1.2020 0 Místní Open mládeže Charalambidis Ivo Damníkov - KD Hospoda Damníkov 7 7 C
11.1.2020 0 MO Pardubický kraj - jednotl. Charalambidis Ivo Damníkov - KD Hospoda Damníkov 15 19 C
10.1.2020 35 Charvatce cup Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 18 16 C
4.1.2020 40 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Na pekárně 11 22 C
3.1.2020 41 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 19 19 C
1.1.2020 0 Středočeský pohár základní Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 13 19 C
28.12.2019 0 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. Veselý Milan Klenčí pod Čerchovem - Haltrava 41 18 C
27.12.2019 39 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 11 19 C
27.12.2019 0 Bjelítko OPEN Dvořáková Lenka Hradec Králové - Staré Bjelidlo 10 21 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 19:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 19:59:58