Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/208)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁKYNĚ

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 69 | Turnajů: 208

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
30.5.2020 3 Mládežnická série Charalambidis Ivo Damníkov - KD Hospoda Damníkov 15 8 C
30.5.2020 3 Mládežnická série Charalambidis Ivo Damníkov - KD Hospoda Damníkov 15 7 C
30.5.2020 3 ŠK.Op-Ko.VČ Charalambidis Ivo Damníkov - KD Hospoda Damníkov 18 17 C
29.5.2020 6 Buldoc Cup Moravská Třebová Schuster Dominik Moravská Třebová - Na Růžku 14 19 C
26.5.2020 0 Open jednotlivci Marval Petr El Clasico - Praha 9 17 C
10.3.2020 4 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav 08 Vidnava - Modrý jelen 17 18 C
9.3.2020 0 JC Most Caffe Bar Duo Zajíc Roman Most - Caffe Bar Duo 12 22 C
7.3.2020 2 M. Open KHK jih - mládež Konšel Miloslav Hradec Králové - U kozatý 24 24 C
7.3.2020 0 Open oblasti MSK - ženy Weissmann Vladimír Sedliště - Kulturní dům Sedliště 17 13 C
6.3.2020 50 Charvatce cup Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 19 20 C
6.3.2020 9 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 36 18 C
6.3.2020 0 Středočeský pohár základní Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 17 18 C
6.3.2020 0 Středočeský pohár základní Slavík Tomáš 41 Praha - Pivnice Stodůlky 15 16 C
4.3.2020 0 JC Most Caffe Bar Duo Zajíc Roman Most - Caffe Bar Duo 9 22 C
2.3.2020 0 Středočeský pohár základní Roháčková Adéla 02 Praha - Pivnice Chabařovická 7 17 C
26.2.2020 0 JC Třeboutice U Kapličky Hofmanová Jitka Třeboutice - Pivnice u kapličky 11 20 C
25.2.2020 2 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav 08 Vidnava - Modrý jelen 19 20 C
24.2.2020 0 JC Most Caffe Bar Duo Zajíc Roman Most - Caffe Bar Duo 13 25 C
22.2.2020 0 Master KHK-S žáci & žákyně Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 14 16 B
22.2.2020 0 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 17 19 C
22.2.2020 0 Open mládež Vlček Jiří Praha 4 - Pivnice Pipkin 9 6 C
21.2.2020 55 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 25 20 C
21.2.2020 4 Klenečská šipka Veselý Milan klenčí - U Psůtků 24 19 C
21.2.2020 0 Open JčŠTJ jednotlivci Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit 5 16 C
19.2.2020 54 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 9 16 C
14.2.2020 53 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 23 17 C
14.2.2020 6 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 28 15 C
14.2.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Plevová Jana Ostrava - Řízkárna u Orla 15 15 C
12.2.2020 0 Středočeský pohár základní Slavík Tomáš 41 Praha - Pivnice Stodůlky 9 16 C
8.2.2020 2 Mládežnická série Fotr Pavel Nové Hrady - Holland 17 9 C
8.2.2020 2 Mládežnická série Charalambidis Ivo Nové Hrady - Holland 17 8 C
8.2.2020 1 ŠK.Op-Ko.VČ Charalambidis Ivo Nové Hrady - Holland 16 16 C
8.2.2020 0 Open oblasti MSK - ženy Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 18 12 C
8.2.2020 0 Open Olomoucko smíšený Bernard Vladimír Velká Kraš - Kulturní dům 14 21 C
7.2.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Plevová Jana Ostrava - Řízkárna u Orla 20 17 C
1.2.2020 0 Open KHK-S mládež Formanová Monika Velký Třebešov - Vagon 6 18 C
31.1.2020 49 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 21 16 C
31.1.2020 41 Charvatce cup Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 17 19 C
31.1.2020 4 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 25 15 C
26.1.2020 0 Open mládež Matušíková Jana Praha 9- Běchovice - Kobra 9 6 C
26.1.2020 0 Open mládež Matušíková Jana Praha 9- Běchovice - Kobra 11 8 C
25.1.2020 0 M. Open KHK jih - mládež Douda Petr Hradec Králové - Darts Pub 11 17 C
25.1.2020 0 M. Open KHK jih - mládež Douda Petr Hradec Králové - Darts Pub 11 18 C
24.1.2020 3 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 26 15 C
22.1.2020 38 Charvatce cup Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 18 18 C
18.1.2020 1 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ Hudák Radek 1. RM Žabovřesky 9 12 B
18.1.2020 0 Open mládež Vlček Jiří Praha 4 - Pivnice Pipkin 9 7 C
18.1.2020 O pohár starosty města Rtyně Ráž Ludvík Rtyně v Podkrkonoší - U Žižky 8 17 C
17.1.2020 45 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 17 18 C
17.1.2020 37 Charvatce cup Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 14 17 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 2.6.2020 23:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 2.6.2020 23:50:48