Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/339)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár jednotlivců - JUNIORKY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 77 | Turnajů: 352

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
20.11.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 15 8 C
18.11.2017 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur 19 9 C
17.11.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   08 Klub Ajeto 12 6 C
16.11.2017 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Ostrov Kolečko TOP 11/2018 28 8 C
13.11.2017 45 PP Tour - zvýhodněný Goláň Radek Pardubice Bowling 24 10 C
13.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Chlumecká 11 8 C
11.11.2017 Místní Open Vysočiny jednotlivci Krejčí Bohumil Dušejov ženy 10 7 C
11.11.2017 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur 27 9 C
10.11.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 20 8 C
10.11.2017 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická IX   Pivní bar Lidická 24 9 C
9.11.2017 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Ostrov Kolečko TOP 10/2018 20 8 C
9.11.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 24 8 C
8.11.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 19 8 C
6.11.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 16 8 C
4.11.2017 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Sobotní Kozlovka 20 7 C
4.11.2017 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II   U Lesíka Třebíč 17 9 C
3.11.2017 13 JC Jablonec n/N U Péci Schmidtová Jana JC Jablonec n/N U Péci 19 7 C
1.11.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 25 8 C
30.10.2017 43 PP Tour Goláň Radek Pardubice Bowling 34 10 C
30.10.2017 4 Místní Open JMK (B-A) Hladík Jiří Turbocap Turbína 7/4 20 8 C
30.10.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 21 8 C
30.10.2017 StČ pohár základní   04 U kocoura 18 8 C
28.10.2017 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur bar 22 9 C
28.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Homolka 7 8 C
27.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   08 Klub Ajeto 21 9 C
27.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   08 Plzeňka 14 9 C
27.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   10 U Švehly 20 8 C
26.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Chlumecká 18 8 C
26.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   05 Cukrovar 19 9 C
23.10.2017 3 Místní Open JMK (B-A) Hladík Jiří Turbocup Turbína 7/3 19 8 C
23.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Chlumecká 15 8 C
21.10.2017 Klubový Open MSK - jednotlivci   U Káňů Radvanice 15 8 C
21.10.2017 Open KHK S&J jednotlivci Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice (Shanghai) 18 11 C
21.10.2017 Open KHK-S&J mládež Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 11 8 C
21.10.2017 StČ pohár základní   04 Homolka 9 8 C
20.10.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 16 8 C
19.10.2017 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Ostrov Kolečko TOP 7/2018 20 8 C
19.10.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 20 8 C
17.10.2017 StČ pohár základní   03 FraJa 13 8 C
16.10.2017 StČ pohár základní   04 U kocoura 19 8 C
14.10.2017 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur bar 23 8 C
14.10.2017 StČ pohár základní   04 Homolka 14 8 C
14.10.2017 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II   U Lesíka Třebíč 11 9 C
13.10.2017 28 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 7 6 C
13.10.2017 StČ pohár základní   08 Plzeňka 14 9 C
11.10.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 14 8 C
7.10.2017 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Sobotní Kozlovka 23 7 C
7.10.2017 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II   U Lesíka Třebíč 14 9 C
6.10.2017 MJČ Soukromý šipkařský klub JH   MO Hospůdka Libín 10 7 C
2.10.2017 StČ pohár základní   04 U kocoura 19 8 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2018 14:52

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.12.2018 14:52:19