Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/352)
 NáhledTiskNahoru
2017 - Český pohár jednotlivců - JUNIORKY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 77 | Turnajů: 352

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
26.11.2017MČR juniorkyUhříček BřetislavŽďár nad Sázavou Dům kultury113M
20.11.2017Středočeský pohár základní 04Chlumecká1511C
18.11.2017Open JMOŠS jednotlivci Excalibur1911C
17.11.2017Středočeský pohár ženy zvýhodněný 08Klub Ajeto127C
16.11.2017Místní Open Karlovarsko jednotlivci Ostrov Kolečko TOP 11/20182812C
13.11.201745PP Tour - zvýhodněnýGoláň RadekPardubice Bowling2412C
13.11.2017Středočeský pohár zvýhodněný 04Chlumecká1111C
11.11.2017Místní Open Vysočiny jednotlivciKrejčí BohumilDušejov ženy109C
11.11.2017Open JMOŠS jednotlivci Excalibur2711C
10.11.2017Středočeský pohár základní 10U Švehly2011C
10.11.2017Strmeň Cup - Pivní bar Lidická IX Pivní bar Lidická2412C
9.11.2017Místní Open Karlovarsko jednotlivci Ostrov Kolečko TOP 10/20182012C
9.11.2017Středočeský pohár základní 04Chlumecká2411C
8.11.2017Středočeský pohár základní 10U Švehly1911C
6.11.2017Středočeský pohár základní 04Chlumecká1611C
4.11.2017M. Open KHK jih - jednotlivci Sobotní Kozlovka2012C
4.11.2017Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II U Lesíka Třebíč1712C
3.11.201713JC Jablonec n/N U PéciSchmidtová JanaJC Jablonec n/N U Péci1910C
1.11.2017Středočeský pohár základní 10U Švehly2511C
30.10.201743PP TourGoláň RadekPardubice Bowling3412C
30.10.20174Místní Open 501 DOHladík JiříTurbocap Turbína 7/42010C
30.10.2017Středočeský pohár základní 04Chlumecká2111C
30.10.2017Středočeský pohár základní 04U kocoura1811C
28.10.2017Open JMOŠS jednotlivci Excalibur bar2211C
28.10.2017Reg.Master Vysočina juniořiNetolický MilanDušejov Sokolovna94B
28.10.2017Středočeský pohár zvýhodněný 04Homolka711C
27.10.2017Středočeský pohár zvýhodněný 08Klub Ajeto2111C
27.10.2017Středočeský pohár zvýhodněný 08Plzeňka1411C
27.10.2017Středočeský pohár zvýhodněný 10U Švehly2011C
26.10.2017Středočeský pohár zvýhodněný 04Chlumecká1811C
26.10.2017Středočeský pohár zvýhodněný 05Cukrovar1911C
23.10.20173Místní Open 501 DOHladík JiříTurbocup Turbína 7/31910C
23.10.2017Středočeský pohár zvýhodněný 04Chlumecká1511C
21.10.2017Klubový Open MSK - jednotlivci U Káňů Radvanice1512C
21.10.2017MO KHK S&J jednotlivciVylíčil OndřejVrchlabí KD Střelnice (Shanghai)1815C
21.10.2017MO KHK-S&J mládežVylíčil OndřejVrchlabí KD Střelnice1111C
21.10.2017Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ RM Strážkovice95B
21.10.2017Středočeský pohár základní 04Homolka911C
20.10.2017Středočeský pohár základní 10U Švehly1611C
19.10.2017Místní Open Karlovarsko jednotlivci Ostrov Kolečko TOP 7/20182012C
19.10.2017Středočeský pohár základní 04Chlumecká2011C
17.10.2017Středočeský pohár základní 03FraJa1311C
16.10.2017Středočeský pohár základní 04U kocoura1911C
14.10.2017Open JMOŠS jednotlivci Excalibur bar2310C
14.10.2017Středočeský pohár základní 04Homolka1411C
14.10.2017Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II U Lesíka Třebíč1112C
13.10.201728SKORI TOUR DušejovKrejčí BohumilDušejov ženy78C
13.10.2017Středočeský pohár základní 08Plzeňka1411C
11.10.2017Středočeský pohár základní 10U Švehly1411C
7.10.2017M. Open KHK jih - jednotlivci Sobotní Kozlovka2312C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.10.2020 05:48:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement