Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/70)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice ženy | Kategorie: B | Dvojic: 696 | Turnajů: 376

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
27.4.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelHyršov - U Džbánu87B
27.4.20240Reg.Master Vysočina dvojice ženyNetolický MilanBrtnice - KD77B
27.4.20240Regionální Master dvojiceMenšík RadekPraha - Bulls Restaurant157B
20.4.20243Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavRotava - Slovanský dům136B
20.4.20240Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda1713B
20.4.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanHradec nad Svitavou - Formanka68B
20.4.20240Reg.Master JMOŠS dvojice ženyPokorný MichalObřany - Obřany75B
20.4.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava-Bártovice - Kulturní dům76B
20.4.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska129B
20.4.20240Reg.Master Plzeňska - dv. ženy (Švýcar)Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň147B
20.4.20240Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD126B
20.4.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany124B
20.4.20240Reg.Master Zlínsko dvojice ženyŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky59B
20.4.20240Regionální Master dvojice ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto105B
13.4.20240Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny125B
24.2.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra87B
24.2.20240Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášVratislavice n.N. - Pivovar Konrád155B
24.2.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelStarý Klíčov - Kulturní Sál86B
24.2.20240Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD145B
17.2.20242Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace75B
17.2.20240Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejVelké Poříčí - Sokolovna1511B
17.2.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Miapr85B
17.2.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána78B
17.2.20240Reg.Master Plzeňska - dv. ženy (Švýcar)Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň126B
17.2.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany93B
17.2.20240Regionální Master dvojice ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto94B
10.2.20240Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna134B
10.2.20240Regionální Master dvojice ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls104B
27.1.20240Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny125B
27.1.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyVeselý MilanKlenčí - Haltrava106B
20.1.20241Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavN.Sedlo - Meteor95B
20.1.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra67B
20.1.20240Reg.Master KHK-J&S - dvojice ženyVylíčil OndřejHradec Králové - Sokolovna v Novém HK1711B
20.1.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavKarviná - Tankovna Hutník95B
20.1.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkOlomouc - U Pelikána128B
20.1.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň106B
20.1.20240Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD115B
20.1.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany123B
20.1.20240Regionální Master dvojice ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto94B
13.1.20240Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna154B
13.1.20240Regionální Master dvojice ženyProcházka JaroslavPraha - Bulls114B
28.10.20230Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra75B
21.10.20230Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavKaceřov - Zámecká restaurace97B
21.10.20230Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny105B
21.10.20230Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň85B
21.10.20230Reg.Master Vysočina dvojice ženyNetolický MilanDušejov - Sokolovna115B
21.10.20230Regionální Master dvojice ženyMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa54B
14.10.20230Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum106B
14.10.20230Reg.Master JMOŠS dvojice ženyDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna94B
14.10.20230Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava - Rubín74B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.5.2024 04:04:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement