Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/66)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice ženy | Kategorie: B | Dvojic: 589 | Turnajů: 356

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
29.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Kuneš Karel Domažlice - Pivnice Skleník 4 6 B
29.2.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Grätzová Monika Praha - Chlumecká 10 4 B
22.2.2020 0 Master KHK-S dvojice ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 6 9 B
22.2.2020 0 Reg.Master Liberecka - dvojice ženy Kozák Lubor ml. Jablonec n.N. - U Péci-Jablonec 9 5 B
22.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 9 6 B
22.2.2020 0 Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar) Baráková Markéta Travčice - Travčice 15 5 B
22.2.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 5 4 B
22.2.2020 Reg.Master JMOŠS dvojice ženy   U Dvořáků - Brno 8 7 B
22.2.2020 Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy   Nové Sedlo Meteor 10 5 B
22.2.2020 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy   2. RM Žabovřesky 8 4 B
16.2.2020 0 Reg.Master Zlínsko dvojice ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 7 8 B
15.2.2020 0 Reg.Master MSK dvojice ženy Obluk Ladislav Ostrava - Havránek 10 5 B
15.2.2020 0 Reg.Master Olomoucko dvojice ženy Smékal Roman Olomouc - U Pelikána 14 8 B
15.2.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Grätzová Monika Kolín - U Jána 7 4 B
15.2.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Michálková Michaela Praha - Double ´s 8 4 B
15.2.2020 Reg. Master Pardubicko - dvojice ženy Netolický Milan Koclířov KD 8 6 B
25.1.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - DVOJICE Veselý Milan Kvíčovice - Kul.sál 13 9 B
25.1.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Zikmund Petr Praha - Chlumecká 14 4 B
25.1.2020 Reg.Master JMOŠS dvojice ženy Dubovec Juraj Troubsko 12 8 B
19.1.2020 0 Reg.Master Zlínsko dvojice ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 5 8 B
18.1.2020 1 Reg.Master KHK-J dvojice ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 9 7 B
18.1.2020 0 Reg.Master Liberecka - dvojice ženy Kozák Lubor ml. Liberec - U Martina 6 5 B
18.1.2020 0 Reg.Master Olomoucko dvojice ženy Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 13 8 B
18.1.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 10 6 B
18.1.2020 0 Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar) Baráková Markéta Dobroměřice - KD 20 5 B
18.1.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 17 4 B
18.1.2020 Reg. Master Pardubicko - dvojice ženy Netolický Milan Chrudim Cleopatra 7 6 B
18.1.2020 Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy   Vintířov U KAHANU 12 5 B
18.1.2020 Reg.Master MSK dvojice ženy Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 6 5 B
18.1.2020 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy   1. RM Žabovřesky 12 4 B
11.1.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Zikmund Petr Kolín - U Jána 6 4 B
11.1.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Menšík Radek Praha - DOUBLE'S 6 4 B
2.11.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Kuneš Karel Oprechtice - Sál 4 6 B
26.10.2019 5 Reg.Master KHK-J dvojice ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 7 6 B
26.10.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 8 6 B
26.10.2019 0 Regionální Master dvojice ženy Zikmund Petr Kolín - U Jána 4 5 B
26.10.2019 0 Regionální Master dvojice ženy Menšík Radek Praha - DOUBLE'S 5 5 B
26.10.2019 Reg.Master JMOŠS dvojice ženy Dubovec Juraj Bat Beerhause Brno 7 6 B
26.10.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy   5. RM Žabovřesky 10 4 B
26.10.2019 Reg.Master Vysočina dvojice ženy Netolický Milan Dušejov Sokolovna 10 6 B
20.10.2019 0 Reg.Master Zlínsko dvojice ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 4 6 B
19.10.2019 0 Master KHK-S dvojice ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 12 6 B
19.10.2019 0 Reg.Master MSK dvojice ženy Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 4 5 B
19.10.2019 0 Reg.Master Olomoucko dvojice ženy Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 11 6 B
19.10.2019 0 Reg.Master Ústecka - dvojice ženy Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 13 6 B
19.10.2019 0 Regionální Master dvojice ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 13 5 B
19.10.2019 Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy Beňuš Jaroslav Chodov KASS 11 5 B
12.10.2019 0 Reg.Master Liberecka - dvojice ženy Kalaš Lukáš Hrádek nad Nisou - Bažiny 7 6 B
12.10.2019 0 Regionální Master dvojice ženy Zikmund Petr Praha - Chlumecká 11 5 B
12.10.2019 Reg. Master Pardubicko - dvojice ženy Netolický Milan Chrudim Cleopatra 5 6 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.7.2020 10:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.7.2020 11:41:39