Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/376)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice ženy | Dvojic: 696 | Turnajů: 376

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
18.5.20240Klubový open MSK - dvojiceMarkovič PeterOrlová - Perex1111C
18.5.20240Open dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař89C
11.5.20240Open dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar87C
11.5.20240Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Apríl bar1120C
10.5.20249Open JčŠTJ dvojiceLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava168C
10.5.20240Open dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa77C
7.5.20243Místní Open Karlovarsko dvojicePetrželka MilošChodov - Club Bar U Žíly1511C
30.4.202435Místní Open Karlovarsko dvojiceSieglová LucieKarlovy Vary - Club Náplavka1311C
27.4.20240Klubový open MSK - dvojicePerutková RadkaOstrava - Sport bar Miapr1111C
27.4.20240Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženyKuneš KarelHyršov - U Džbánu87B
27.4.20240Reg.Master Vysočina dvojice ženyNetolický MilanBrtnice - KD77B
27.4.20240Regionální Master dvojiceMenšík RadekPraha - Bulls Restaurant157B
27.4.20240Středočeský pohár dvojiceKočí Michal41Praha - Devítka910C
26.4.20248Open JčŠTJ dvojiceLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava188C
21.4.20240Open Olomoucko dvojiceSmékal RomanDolany - Véska - SK Véska512C
20.4.20243Reg.Master Karlovarsko dvojice ženyDvorský BronislavRotava - Slovanský dům136B
20.4.20240Master KHK-S&J dvojice ženyVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda1713B
20.4.20240Reg. Master Pardubicko - dvojice ženyNetolický MilanHradec nad Svitavou - Formanka68B
20.4.20240Reg.Master JMOŠS dvojice ženyPokorný MichalObřany - Obřany75B
20.4.20240Reg.Master MSK dvojice ženyObluk LadislavOstrava-Bártovice - Kulturní dům76B
20.4.20240Reg.Master Olomoucko dvojice ženyŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub Véska129B
20.4.20240Reg.Master Plzeňska - dv. ženy (Švýcar)Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň147B
20.4.20240Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)Baráková MarkétaDobroměřice - KD126B
20.4.20240Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženyHudák RadekChotýčany - Chotýčany124B
20.4.20240Reg.Master Zlínsko dvojice ženyŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky59B
20.4.20240Regionální Master dvojice ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto105B
19.4.20240Středočeský pohár dvojiceŠafránek Martin04Praha - Alfa98C
19.4.20240Středočeský pohár dvojiceJirkalová Milena08Praha - Klub Ajeto139C
14.4.20240Open Olomoucko dvojiceŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň814C
13.4.20240Bistro U Štěpánků - dvojiceŠtěpánek PavelBěleč nad Orlicí - U Štěpánků1016C
13.4.20240Open Ústeckého kraje - dvojiceZloch VojtěchEvaň - Pizzeria Bar u Vojtěcha1210C
13.4.20240Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar)Kalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny125B
13.4.20240Středočeský pohár dvojiceKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař128C
13.4.20240Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar99C
13.4.20240Úpické dvojiceTrdlikát Libor30Úpice - Apríl1319C
9.4.20242Místní Open Karlovarsko dvojicePetrželka MilošChodov - Club Bar U Žíly108C
9.4.20240Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa87C
6.4.20240Klubový open MSK - dvojicePerutková RadkaOstrava - Sport bar Miapr2110C
5.4.20247Open JčŠTJ dvojiceLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava117C
5.4.20240Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa188C
1.4.20240Místní Open Karlovarsko dvojiceHanák PatrikKaceřov - Zámecká restaurace710C
1.4.20240Středočeský pohár dvojiceJirkalová Milena08Praha - Klub Ajeto199C
31.3.20240M. Open KHK jih - dvojiceRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova814C
31.3.20240Místní Open dvojicKříž MartinBrno - Topas Club- Brno78C
31.3.20240Open Libereckého kraje - dvojiceDoležalová SandraHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny3910C
30.3.20241Open Libereckého kraje - dvojiceNekvindová VeronikaLiberec - Bakalářská710C
30.3.20240MO Plzeňského kraje - dvojiceBöhm OtakarLETINY - LETINY2212C
30.3.20240Open Olomoucko dvojiceVšianská PavlínaŘídeč - Hospoda u Zlatého potoka1115C
30.3.20240Open Ústeckého kraje - dvojiceKutzler Martindušníky - cowhand club1510C
30.3.20240Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa149C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 22:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 22:39:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement