Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/87)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice muži | Kategorie: B | Dvojic: 5010 | Turnajů: 1263

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
19.10.2019 0 Master KHK-S dvojice muži Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 29 9 B
19.10.2019 0 Reg.Master MSK dvojice muži Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 20 5 B
19.10.2019 0 Reg.Master Olomoucko dvojice muži Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 35 8 B
19.10.2019 0 Reg.Master StČ dvojice muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 26 5 B
19.10.2019 0 Reg.Master Ústecka - dvojice muži Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 41 5 B
19.10.2019 Reg.Master Karlovarsko dvojice muži Beňuš Jaroslav Chodov KASS 35 9 B
12.10.2019 0 Reg.Master Liberecka - dvojice muži Kalaš Lukáš Hrádek nad Nisou - Bažiny 23 5 B
12.10.2019 0 Reg.Master StČ dvojice muži Zikmund Petr 04 Praha - Chlumecká 26 5 B
12.10.2019 Reg. Master Pardubicko - dvojice muži Netolický Milan Chrudim Cleopatra 15 8 B
21.9.2019 0 Reg.Master Liberecka - dvojice muži Kalaš Lukáš Liberec - Pivnice v Zátiší 19 5 B
21.9.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - DVOJICE Veselý Milan Klenčí pod Čerchovem - Kul.sál 14 8 B
14.9.2019 0 Master KHK-S dvojice muži Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 20 8 B
14.9.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 17 8 B
8.9.2019 0 Reg.Master Zlínsko dvojice muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 17 8 B
7.9.2019 4 Reg.Master KHK-J dvojice muži Bernard Vladimír Hradec Králové - Matys BAR 14 10 B
7.9.2019 0 Reg.Master MSK dvojice muži Obluk Ladislav Sedliště - Kulturní dům 21 5 B
7.9.2019 0 Reg.Master Olomoucko dvojice muži Smékal Roman Olomouc - U Žida 42 8 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ dvojice muži Zikmund Petr Kolín - U Jána 10 5 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ dvojice muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 33 5 B
7.9.2019 0 Reg.Master Ústecka - dvojice muži Baráková Markéta Dobroměřice - KD 36 5 B
7.9.2019 Reg. Master Pardubicko - dvojice muži Netolický Milan Chrudim Cleopatra 17 8 B
7.9.2019 Reg.Master JMOŠS dvojice muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 25 8 B
7.9.2019 Reg.Master Karlovarsko dvojice muži   Sadov Kulturní Dům 31 9 B
7.9.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži   4. RM Žabovřesky 20 4 B
31.8.2019 0 Reg.Master StČ DVOJICE Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 3 8 B
31.8.2019 0 Reg.Master StČ dvojice muži Zikmund Petr Praha - Chlumecká 30 5 B
25.5.2019 Reg. Master Pardubicko - dvojice muži Netolický Milan Koclíčov KD 17 8 B
19.5.2019 0 Reg.Master Zlínsko dvojice muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 13 8 B
18.5.2019 0 Master KHK-S dvojice muži Vylíčil Ondřej Dvůr Králové - Hankův dům 21 8 B
18.5.2019 0 Reg.Master Olomoucko dvojice muži Špička Zdeněk Olomouc - Sokolovna U Žida 29 8 B
18.5.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 15 8 B
11.5.2019 0 Reg.Master KHK-J dvojice muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 25 10 B
11.5.2019 0 Reg.Master Liberecka - dvojice muži Kalaš Lukáš Liberec - U Martina 31 5 B
11.5.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Kuneš Karel Kvíčovice - Kulturní Sál 16 8 B
11.5.2019 Reg.Master JMOŠS dvojice muži   Popovice u Rajhradu 23 8 B
11.5.2019 Reg.Master Karlovarsko dvojice muži   Dalovice - společenský dům 35 9 B
11.5.2019 Reg.Master MSK dvojice muži   Motor Frýdek-Místek 26 5 B
11.5.2019 Reg.Master StČ dvojice muži   Klub Ajeto 16 4 B
11.5.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži   3. RM Žabovřesky 27 4 B
4.5.2019 0 Reg.Master Ústecka - dvojice muži Baráková Markéta Proboštov - Sokolovna 39 5 B
4.5.2019 Reg.Master StČ dvojice muži   04 U Jána 16 4 B
4.5.2019 Reg.Master Vysočina dvojice muži Netolický Milan Brtnice KD 31 7 B
23.3.2019 0 Master KHK-S dvojice muži Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 37 9 B
23.3.2019 Reg. Master Pardubicko - dvojice muži Netolický Milan Chrudim Cleopatra 29 8 B
23.3.2019 Reg.Master StČ dvojice muži   40 Chlumecká 18 4 B
17.3.2019 Reg.Master Zlínsko dvojice muži Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 12 8 B
16.3.2019 2 Reg.Master Ústecka - dvojice muži   KD Travčice 43 5 B
16.3.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 19 8 B
16.3.2019 Reg.Master JMOŠS dvojice muži Dubovec Juraj Obecní hospoda Bílovice nad Svitavou 37 8 B
16.3.2019 Reg.Master Karlovarsko dvojice muži   Vintířov u Kahanu 41 9 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2019 18:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.10.2019 18:58:37