Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/2322)
  Náhled Tisk Nahoru
Vítězové Regionálních Masterů (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 716 | Turnajů: 2322

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
18.1.2014 Reg.Master KHK-J&S - muži   A-Sport Hradec Králové 124 4 B
15.3.2008 Reg.Master UŠO Jižní Čechy muži   RM Roudné 124 1 B
10.5.2008 Reg.Master Ústecka - muži   Dobroměřice KD 121 1 B
17.6.2006 Reg.Master Ústecka - muži   Litoměřice Koliba 121 1 B
21.3.2015 2 Nominační Master KHK muži J&S   Trutnov Národní dům 120 5 B
24.1.2015 1 Reg.Master s TOP KHK-J&S - muži   Hradec Králové A-Sport 119 5 B
18.1.2020 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Baráková Markéta Dobroměřice - KD 118 9 B
21.1.2006 Reg.Master Ústecka - muži   Dobroměřice u Loun 118 1 B
21.1.2017 1 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Minařík Jiří Travčice, KD 115 5 B
15.3.2008 Regionální Master muži   Praha Střížkov 115 1 B
19.5.2007 Reg.Master Ústecka - muži   Travčice KD 115 1 B
20.1.2018 1 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži   KD, Dobroměřice 114 5 B
18.3.2017 2 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Minařík Jiří Proboštov, Kulturní dům 113 5 B
19.1.2008 Reg.Master UŠO Jižní Čechy muži   RM Plav 110 1 B
16.3.2013 Master KHK-S&J muži (JC)   Jičín Masarykovo divadlo 109 2 B
21.8.2004 Regionální Master muži   Bulldogs Praha 107 1 B
21.1.2012 1 Reg.Master Ústecka - muži   Proboštov Sokolovna 105 2 B
27.10.2018 Reg. Master Vysočina (Dušejov) - muži Netolický Milan Dušejov Sokolovna 104 5 B
15.3.2014 2 Master KHK-S&J muži   Trutnov Národní dům 104 4 B
24.1.2015 1 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži   EFKO club Duchcov 103 4 B
22.2.2020 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Baráková Markéta Travčice - Travčice 102 9 B
10.3.2018 2 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži   Travčice, KD 101 5 B
10.3.2018 2 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Trutnov Národní dům 100 5 B
19.5.2007 Reg.Master Karlovarsko muži   Nové Sedlo RM muži 100 1 B
19.1.2019 Reg.Master JMOŠS muži   Bat Beerhaus 99 6 B
19.1.2008 Regionální Master muži   Praha Střížkov 99 1 B
25.3.2006 Reg.Master Ústecka - muži   Dobroměřice u Loun 99 1 B
21.1.2012 Reg.Master KHK-J&S - muži   Hradec Králové A-Sport 98 2 B
21.3.2009 Reg.Master UŠO Jižní Čechy muži   KD Slavie 98 1 B
18.1.2020 Reg.Master Karlovarsko muži   Vintířov U KAHANU 96 9 B
19.1.2013 Reg.Master KHK-J&S - muži   A-Sport Hradec Králové 96 2 B
9.5.2009 3 Reg.Master Ústecka - muži   Proboštov 96 1 B
17.2.2007 Reg.Master Karlovarsko muži   Habartov RM muži 501 d.o. 96 1 B
21.8.2004 RM (PMT) Pardubicko západ - muži   Komárov u Holic 96 1 B
6.9.2014 Reg.Master KHK-J&S - muži   A-Sport Hradec Králové 95 4 B
24.1.2009 Reg.Master KHK-J muži   HK Palma Malšovice 95 1 B
21.1.2006 Reg.Master Karlovarsko muži   Sokolov ALEX muži 501 D.O. 95 1 B
28.10.2017 Reg. Master Vysočina (Dušejov) - muži Netolický Milan Dušejov Sokolovna 94 5 B
10.5.2008 Regionální Master muži   Střížkov 94 1 B
11.3.2017 2 Nominační Master KHK muži J&S Vylíčil Ondřej Trutnov Národní dům 93 6 B
22.10.2016 5 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Minařík Jiří Travčice, KD 93 4 B
10.5.2014 3 Master KHK-S&J muži   Jaroměř-Josefov Beseda 93 4 B
19.10.2013 Master KHK-S&J muži   Hořice KD Koruna 93 2 B
19.1.2013 Regionální Master muži   Klub Ajeto 93 4 B
17.3.2012 Reg.Master KHK-J&S - muži   Trutnov Národní dům 93 2 B
14.5.2011 3 Reg.Master Ústecka - muži   Dobroměřice 91 2 B
15.10.2005 RM Ústecka (západ) - muži   Čepirohy u Mostu - KD Hrabák 91 1 B
21.5.2005 Reg.Master Ústecka - muži   Teplice Proboštov - muži 91 1 B
19.3.2016 Reg.Master Karlovarsko muži   Chodov KASS 90 4 B
23.1.2016 1 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži   Podbořany Národní dům 90 4 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 31.5.2020 10:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 31.5.2020 10:14:45