Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/2322)
  Náhled Tisk Nahoru
Vítězové Regionálních Masterů (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Kategorie: B | Hráčů: 716 | Turnajů: 2322

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
29.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - muži Kuneš Karel Domažlice - Pivnice Skleník 41 9 B
29.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Kuneš Karel Domažlice - Pivnice Skleník 7 7 B
29.2.2020 0 Regionální Master muži Grätzová Monika Praha - Chlumecká 53 12 B
29.2.2020 0 Regionální Master ženy Grätzová Monika Praha - Chlumecká 22 13 B
22.2.2020 26 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 16 14 B
22.2.2020 23 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 8 15 B
22.2.2020 0 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 76 10 B
22.2.2020 0 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 20 10 B
22.2.2020 0 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 52 9 B
22.2.2020 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Baráková Markéta Travčice - Travčice 102 9 B
22.2.2020 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Baráková Markéta Travčice - Travčice 29 9 B
22.2.2020 0 Reg.Master Liberecka - muži Kozák Lubor ml. Jablonec n.N. - U Péci-Jablonec 39 9 B
22.2.2020 0 Reg.Master Liberecka - ženy Kozák Lubor ml. Jablonec n.N. - U Péci-Jablonec 20 9 B
22.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 21 7 B
22.2.2020 0 Regionální Master muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 54 12 B
22.2.2020 0 Regionální Master ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 11 12 B
22.2.2020 Reg.Master JMOŠS muži   U Dvořáků - Brno 48 14 B
22.2.2020 Reg.Master JMOŠS ženy   U Dvořáků - Brno 21 10 B
22.2.2020 Reg.Master Karlovarsko muži   Nové Sedlo Meteor 77 9 B
22.2.2020 Reg.Master Karlovarsko ženy   Nové Sedlo Meteor 21 7 B
22.2.2020 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   2. RM Žabovřesky 27 9 B
22.2.2020 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 7 B
22.2.2020 TOP RM Ústecka - muži Baráková Markéta Travčice 12 12 B
22.2.2020 TOP RM Ústecka - ženy Baráková Markéta Travčice 6 12 B
22.2.2020 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   2. RM Žabovřesky 12 12 B
16.2.2020 0 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 28 9 B
16.2.2020 0 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 12 9 B
15.2.2020 0 Reg.Master MSK muži Obluk Ladislav Ostrava - Havránek 63 9 B
15.2.2020 0 Reg.Master MSK ženy Obluk Ladislav Ostrava - Havránek 21 9 B
15.2.2020 0 Reg.Master Olomoucko muži Smékal Roman Olomouc - U Pelikána 81 9 B
15.2.2020 0 Reg.Master Olomoucko ženy Smékal Roman Olomouc - U Pelikána 26 9 B
15.2.2020 0 Regionální Master muži Grätzová Monika Kolín - U Jána 50 13 B
15.2.2020 0 Regionální Master muži Michálková Michaela Praha - Double ´s 63 12 B
15.2.2020 0 Regionální Master ženy Grätzová Monika Kolín - U Jána 15 12 B
15.2.2020 0 Regionální Master ženy Michálková Michaela Praha - Double ´s 17 12 B
15.2.2020 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Koclířov KD 51 9 B
15.2.2020 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Koclířov KD 15 7 B
25.1.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje-smíšený JEDN Veselý Milan Kvíčovice - Kul.sál 31 13 B
25.1.2020 0 Regionální Master ženy Zikmund Petr Praha - Chlumecká 27 11 B
25.1.2020 Reg.Master JMOŠS muži Dubovec Juraj Troubsko 63 14 B
25.1.2020 Reg.Master JMOŠS ženy Dubovec Juraj Troubsko 28 10 B
25.1.2020 Regionální Master muži Zikmund Petr Praha - Chlumecká 82 12 B
19.1.2020 0 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 25 9 B
19.1.2020 0 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 9 9 B
18.1.2020 1 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 39 11 B
18.1.2020 1 Reg.Master KHK-J ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 19 8 B
18.1.2020 0 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 57 9 B
18.1.2020 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Baráková Markéta Dobroměřice - KD 118 9 B
18.1.2020 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Baráková Markéta Dobroměřice - KD 39 9 B
18.1.2020 0 Reg.Master Liberecka - muži Kozák Lubor ml. Liberec - U Martina 52 9 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 3.4.2020 18:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.4.2020 19:38:48