Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/2357)
 NáhledTiskNahoru
Vítězové Regionálních Masterů (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Kategorie: B | Hráčů: 721 | Turnajů: 2357

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
19.9.20200Reg.Master Liberecka - mužiKozák Lubor ml.Liberec - Pivovarská hospoda3711B
19.9.20200Reg.Master Liberecka - ženyKozák Lubor ml.Liberec - Pivovarská hospoda1010B
12.9.20200Reg.Master Plzeňského kraje - mužiVeselý MilanDíly - Díly Kulturní dům4011B
12.9.20200Reg.Master Plzeňského kraje - ženyVeselý MilanDíly - Díly Kulturní dům118B
12.9.20200Regionální Master mužiZikmund Petr04Kolín - U Jána2614B
12.9.20200Regionální Master mužiMichálková Michaela07Praha - Double ´s3114B
12.9.20200Regionální Master ženyZikmund Petr04Kolín - U Jána913B
12.9.20200Regionální Master ženyMichálková Michaela07Praha - Double ´s512B
5.9.20204Reg.Master KHK-J mužiBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů2914B
5.9.20204Reg.Master KHK-J ženyBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů1510B
5.9.20200Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň5111B
5.9.20200Reg.Master MSK mužiObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye Riviéra4510B
5.9.20200Reg.Master MSK ženyObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye Riviéra1310B
5.9.20200Reg.Master Plzeňského kraje - ženyŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň158B
5.9.20200Reg.Master Ústecka - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD6111B
5.9.20200Reg.Master Ústecka - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD2910B
5.9.20200Regionální Master mužiGrätzová Monika04Praha - Chlumecká4614B
5.9.20200Regionální Master ženyGrätzová Monika04Praha - Chlumecká1713B
5.9.20200TOP RM Ústecka - mužiMinařík JiříDobroměřice - KD1214B
5.9.20200TOP RM Ústecka - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD813B
5.9.2020Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanChrudim Cleopatra2711B
5.9.2020Reg. Master Pardubicko - ženyNetolický MilanChrudim Cleopatra78B
5.9.2020Reg.Master JMOŠS mužiPokorný MichalPopovice u Rajhradu4015B
5.9.2020Reg.Master JMOŠS ženyPokorný MichalPopovice u Rajhradu1011B
5.9.2020Reg.Master Karlovarsko muži Chodov KASS6810B
5.9.2020Reg.Master Karlovarsko ženy Chodov KASS238B
5.9.2020Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy 4. RM Žabovřesky2010B
5.9.2020TOP RM Plzeňska - mužiŠmrha JanPlzeň, Klub OKO Plzeň1210B
5.9.2020TOP RM UŠO Jižní Čechy muži 4. RM Žabovřesky1214B
30.8.20200Reg.Master Zlínsko mužiŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky1910B
30.8.20200Reg.Master Zlínsko ženyŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky710B
29.8.20200Reg.Master Olomoucko mužiSmékal RomanDolany - Véska - SK Véska5410B
29.8.20200Reg.Master Olomoucko ženySmékal RomanDolany - Véska - SK Véska2010B
29.8.20200Regionální Master mužiŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto8315B
29.8.20200Regionální Master ženyŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2614B
29.2.20200Reg.Master Plzeňského kraje - mužiKuneš KarelDomažlice - Pivnice Skleník4110B
29.2.20200Reg.Master Plzeňského kraje - ženyKuneš KarelDomažlice - Pivnice Skleník77B
29.2.20200Regionální Master mužiGrätzová MonikaPraha - Chlumecká5311B
29.2.20200Regionální Master ženyGrätzová MonikaPraha - Chlumecká2211B
22.2.202026TOP Master KHK-S mužiVylíčil OndřejVrchlabí - KD Střelnice1614B
22.2.202023TOP Master KHK-S ženyVylíčil OndřejVrchlabí - KD Střelnice815B
22.2.20200Nominační Master KHK-S mužiVylíčil OndřejVrchlabí - KD Střelnice7611B
22.2.20200Nominační Master KHK-S ženyVylíčil OndřejVrchlabí - KD Střelnice2010B
22.2.20200Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň5210B
22.2.20200Nominační RM Ústecka (s TOP) - mužiBaráková MarkétaTravčice - Travčice10210B
22.2.20200Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženyBaráková MarkétaTravčice - Travčice299B
22.2.20200Reg.Master Liberecka - mužiKozák Lubor ml.Jablonec n.N. - U Péci-Jablonec399B
22.2.20200Reg.Master Liberecka - ženyKozák Lubor ml.Jablonec n.N. - U Péci-Jablonec209B
22.2.20200Reg.Master Plzeňského kraje - ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň217B
22.2.20200Regionální Master mužiŠulc PetrPraha - Klub Ajeto5411B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 31.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 31.10.2020 14:42:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement