Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/2216)
  Náhled Tisk Nahoru
Vítězové Regionálních Masterů (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 695 | Turnajů: 2216

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
12.10.2019 0 Reg.Master Liberecka - muži Kalaš Lukáš Hrádek nad Nisou - Bažiny 46 10 B
12.10.2019 0 Reg.Master Liberecka - ženy Kalaš Lukáš Hrádek nad Nisou - Bažiny 14 10 B
12.10.2019 0 Reg.Master StČ muži Zikmund Petr 04 Praha - Chlumecká 51 14 B
12.10.2019 0 Reg.Master StČ ženy Zikmund Petr 04 Praha - Chlumecká 24 14 B
12.10.2019 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Chrudim Cleopatra 30 9 B
12.10.2019 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Chrudim Cleopatra 11 7 B
21.9.2019 0 Reg.Master Liberecka - muži Kalaš Lukáš Liberec - Pivnice v Zátiší 36 10 B
21.9.2019 0 Reg.Master Liberecka - ženy Kalaš Lukáš Liberec - Pivnice v Zátiší 23 10 B
21.9.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - muži Veselý Milan Klenčí pod Čerchovem - Kul.sál 26 9 B
21.9.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Veselý Milan Klenčí pod Čerchovem - Kul.sál 7 7 B
14.9.2019 24 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 16 15 B
14.9.2019 21 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 8 15 B
14.9.2019 0 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 36 10 B
14.9.2019 0 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 30 10 B
14.9.2019 0 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 24 9 B
14.9.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 11 7 B
14.9.2019 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 8 B
8.9.2019 0 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 30 9 B
8.9.2019 0 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 14 9 B
7.9.2019 4 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír Hradec Králové - Matys BAR 42 11 B
7.9.2019 4 Reg.Master KHK-J ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - Matys BAR 18 8 B
7.9.2019 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Baráková Markéta Dobroměřice - KD 71 10 B
7.9.2019 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Baráková Markéta Dobroměřice - KD 29 10 B
7.9.2019 0 Reg.Master MSK muži Obluk Ladislav Sedliště - Kulturní dům 40 9 B
7.9.2019 0 Reg.Master MSK ženy Obluk Ladislav Sedliště - Kulturní dům 12 9 B
7.9.2019 0 Reg.Master Olomoucko muži Smékal Roman Olomouc - U Žida 59 9 B
7.9.2019 0 Reg.Master Olomoucko ženy Smékal Roman Olomouc - U Žida 21 9 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ muži Zikmund Petr Kolín - U Jána 22 13 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 76 14 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ ženy Zikmund Petr Kolín - U Jána 6 13 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 28 14 B
7.9.2019 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Chrudim Cleopatra 30 9 B
7.9.2019 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Chrudim Cleopatra 8 7 B
7.9.2019 Reg.Master JMOŠS muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 55 9 B
7.9.2019 Reg.Master JMOŠS ženy Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 17 9 B
7.9.2019 Reg.Master Karlovarsko muži   Sadov Kulturní Dům 57 9 B
7.9.2019 Reg.Master Karlovarsko ženy   Sadov Kulturní Dům 23 7 B
7.9.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   4. RM Žabovřesky 25 8 B
7.9.2019 TOP RM Ústecka - muži Baráková Markéta Dobroměřice - KD 12 14 B
7.9.2019 TOP RM Ústecka - ženy Baráková Markéta Dobroměřice - KD 6 12 B
7.9.2019 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   4 RM Žabovřesky 12 13 B
31.8.2019 0 Reg.Master StČ muži Zikmund Petr Praha - Chlumecká 60 14 B
31.8.2019 0 Reg.Master StČ ženy Zikmund Petr Praha - Chlumecká 22 14 B
25.5.2019 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Koclířov KD 36 9 B
25.5.2019 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Koclířov KD 14 7 B
19.5.2019 0 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 24 9 B
19.5.2019 0 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 11 8 B
18.5.2019 23 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Dvůr Králové - Hankův dům 16 15 B
18.5.2019 20 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Dvůr Králové - Hankův dům 8 15 B
18.5.2019 0 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Dvůr Králové - Hankův dům 57 10 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2019 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.10.2019 01:17:25