Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/2613)
 NáhledTiskNahoru
Vítězové Regionálních Masterů (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 797 | Turnajů: 2613

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
29.10.20220Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanDamníkov - KD6510B
29.10.20220Reg. Master Pardubicko - ženyNetolický MilanDamníkov - KD148B
22.10.202232TOP Master KHK-S muži (KJH)Vylíčil OndřejRadvanice - Sportovní hala1619B
22.10.202229TOP Master KHK-S ženy (KJH)Vylíčil OndřejRadvanice - Sportovní hala820B
22.10.20220Nominační Master KHK-S muži (KJH)Vylíčil OndřejRadvanice - Sportovní hala3314A
22.10.20220Nominační Master KHK-S ženy (KJH)Vylíčil OndřejRadvanice - Sportovní hala1213B
22.10.20220Nominační RM Liberecka (s TOP) - mužiKalaš LukášLiberec - U martina 14614B
22.10.20220Reg.Master Liberecka - ženyKalaš LukášLiberec - U martina 12014B
22.10.20220Reg.Master Plzeňského kraje - mužiVeselý MilanHyršov - Hyršov3210B
22.10.20220Reg.Master Plzeňského kraje - ženyVeselý MilanHyršov - Hyršov148B
22.10.20220Reg.Master Vysočina mužiNetolický MilanDušejov - Sokolovna829B
22.10.20220Reg.Master Vysočina ženyNetolický MilanDušejov - Sokolovna227B
22.10.20220Regionální Master mužiMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa6315B
22.10.20220Regionální Master ženyMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa2013B
22.10.20220TOP RM Liberecka - mužiKalaš LukášLiberec - U martina 1812B
16.10.20220Reg.Master Zlínsko mužiŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky1210B
16.10.20220Reg.Master Zlínsko ženyŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky710B
15.10.20220Nominační Reg.Master Ústecka - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD10314B
15.10.20220Nominační Reg.Master Ústecka - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD3214B
15.10.20220Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň4010B
15.10.20220Reg.Master JMOŠS mužiPokorný MichalBrno - Orlovna Obřany5612B
15.10.20220Reg.Master JMOŠS ženyPokorný MichalBrno - Orlovna Obřany148B
15.10.20220Reg.Master Karlovarsko mužiDvorský BronislavVintářov - U Kahanu499B
15.10.20220Reg.Master Karlovarsko ženyDvorský BronislavVintářov - U Kahanu147B
15.10.20220Reg.Master KHK-J mužiBernard VladimírHradec Králové - Hospůdka Sova (Tatran)1813B
15.10.20220Reg.Master KHK-J ženyBernard VladimírHradec Králové - Hospůdka Sova (Tatran)710B
15.10.20220Reg.Master MSK mužiObluk LadislavOstrava - Rubín409B
15.10.20220Reg.Master MSK ženyObluk LadislavOstrava - Rubín1110B
15.10.20220Reg.Master Olomoucko mužiSmékal RomanOlomouc - U Pelikána4410B
15.10.20220Reg.Master Olomoucko ženySmékal RomanOlomouc - U Pelikána2110B
15.10.20220Reg.Master Plzeňského kraje - ženyŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň188B
15.10.20220Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženyHudák RadekŽabovřesky - U Žabáka2610B
15.10.20220Regionální Master mužiŠulc PetrPraha - Klub Ajeto4114B
15.10.20220Regionální Master ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto1913B
15.10.20220TOP RM Plzeňska - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1614B
15.10.20220TOP RM Ústecka - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD1617B
15.10.20220TOP RM Ústecka - ženyBaráková MarkétaDobroměřice - KD817B
15.10.20220TOP RM UŠO Jižní Čechy mužiHudák RadekŽabovřesky - U Žabáka1614B
8.10.20220Regionální Master jednotlivciŠpringerová ZuzanaKolín - U Jána1319B
8.10.20220Regionální Master mužiProcházka JaroslavPraha - Double´s2114B
8.10.20220Regionální Master ženyProcházka JaroslavPraha - Double´s1412B
17.9.20220Reg.Master Liberecka - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny4414B
17.9.20220Reg.Master Liberecka - ženyKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny1914B
17.9.20220TOP RM Liberecka - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny814B
10.9.20220Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra2710B
10.9.20220Reg. Master Pardubicko - ženyNetolický MilanChrudim - Cleopatra58B
10.9.20220Reg.Master Plzeňského kraje - mužiVeselý MilanKlenčí pod Čerchovem - Haltrava2110B
10.9.20220Reg.Master Plzeňského kraje - ženyVeselý MilanKlenčí pod Čerchovem - Haltrava128B
10.9.20220Regionální Master mužiŠulc PetrPraha - Klub Ajeto4714B
10.9.20220Regionální Master ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto1413B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 4.12.2022 12:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 4.12.2022 12:14:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement