Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/6571)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 1942 | Turnajů: 6647

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
11.8.2020 27 Buldoc Cup Moravská Třebová Schuster Dominik Moravská Třebová - Na Růžku 13 13 C
11.8.2020 26 MJČ Pivní bar Vltava ČB Linhartová Hana České Budějovice - Pivní Bar Vltava 30 18 C
11.8.2020 18 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Šimůnek Milan Chodov - Club-Bar U ŽÍLY 13 10 C
11.8.2020 15 TruToulka Open Kocianová Pavlína 20 Trutnov - Sport bar Mládežnická 28 23 C
11.8.2020 12 ČDS Cup Komárov Patka Josef 07 Šternberk - Komárov Hostinec Na Rychtě 17 19 C
11.8.2020 12 ČDS Cup Prostějov I. Malíšková Veronika Prostějov - LaPutica 11 17 C
11.8.2020 12 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav 08 Vidnava - Modrý jelen 13 16 C
11.8.2020 10 Summer DARTs 2020 Bernard Vladimír Hradec Králové - Kuzelna 42 17 C
11.8.2020 3 JC Děčín Na Kopečku Kolář Libor Děčín - Na Kopečku 13 17 C
11.8.2020 3 JC Jirkov Dream Bar Bláhová Monika Jirkov - Dream Bar 17 20 C
11.8.2020 3 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská hospůdkka 13 19 C
11.8.2020 2 JC Jablonec nad Nisou Sportbar Nica Nový Petr Jablonec nad Nisou - Sport bar Nika 22 18 C
11.8.2020 2 JC Liberec Sportbar Kolečko Indra Petr Liberec - Sportbar Kolečko 22 20 C
11.8.2020 2 JC Semily Netovka Bar 2 Mašek Martin Semily - Netovka bar 14 18 C
11.8.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Světelský Pavel Frýdek - Místek - U Hroznu 16 14 C
11.8.2020 0 JC Žatec Mandl Club Dokoupil Milan Žatec - Mandl 15 19 C
11.8.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Metz Jan Havířov - Autobar 15 16 C
11.8.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Luptovec Richard Ostrava - Hospůdka u Jožky 24 14 C
11.8.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Pospíšil Jiří Jáchymov - Taverna Terasa 9 13 C
11.8.2020 0 Středočeský pohár základní Michalková Ilona 04 Kolín - U Jána 19 17 C
11.8.2020 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 9 16 C
11.8.2020 0 Vagon doplňkový Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 8 14 C
10.8.2020 18 PP Tour Goláň Radek Pardubice - Bowling Dubina 22 15 C
10.8.2020 12 ČDS Cup Pivín Vašina Martin 01 Pivín - Hostinec Nad hřištěm 12 17 C
10.8.2020 11 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 15 18 C
10.8.2020 3 JC Most Caffe Bar Duo Zajíc Roman Most - Caffe Bar Duo 7 17 C
10.8.2020 2 Jackpot Cup doplňkový Kutzler Martin dušníky 90 - dušníky 90 5 11 C
10.8.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Vávrová Jana Frýdek-Místek - Cross bar 1 20 14 C
10.8.2020 0 Open Cup - Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 20 16 C
10.8.2020 0 Rosická šipka Vávra David Pardubice - Green 6 8 C
10.8.2020 0 Středočeský pohár základní Zajíčková Adéla 02 Praha - Pivnice Chabařovická 12 20 C
10.8.2020 0 Středočeský pohár základní Murín Milan 04 Praha - Bar Chrpa 14 18 C
10.8.2020 0 Středočeský pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 32 18 C
10.8.2020 0 Středočeský pohár základní Velev Stanislav 10 Praha - U Pipkina 23 18 C
9.8.2020 4 O pohár Sparty dvojnásobný Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 18 19 C
9.8.2020 2 JC Kadaň Slovan Lechan Zdeněk Kadaň - Slovan 5 18 C
9.8.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Vontor Miroslav Ostrava - Eso bar Ostrava 10 14 C
9.8.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Dulava Petr Frýdek - Místek - Bulls-eye 11 14 C
9.8.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Opěla Robin Frýdek Místek - Omega 14 14 C
8.8.2020 20 U Kozatý "20" Filipi Lukáš Hradec Králové - U Kozatý 17 16 C
8.8.2020 7 Maršovský Scoro turnaj Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 8 15 C
8.8.2020 2 JC Most Fénix Dolejší Dana Most - Fénix 10 19 C
8.8.2020 2 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 11 18 C
8.8.2020 0 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Jundrov - Hospůdka na hřišti 15 9 C
8.8.2020 0 O pohár Žacléře Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 13 17 C
8.8.2020 0 Open Olomoucko smíšený Mičková Monika Hamry - Hamry 30 14 C
8.8.2020 0 Open Olomoucko smíšený Mičková Monika Hamry - Hamry 6 16 C
8.8.2020 0 Open Olomoucko ženy Mičková Monika Hamry - Hamry 8 8 C
8.8.2020 0 Podivné šipkohraní Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 7 17 C
8.8.2020 0 Podivné šipkohraní doplňkový Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 6 15 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.8.2020 23:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 13.8.2020 01:53:50