Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/6434)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 2061 | Turnajů: 6529

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
19.11.2019 32 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská hospůdkka 9 20 C
19.11.2019 31 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin Děčín - Na Kopečku 11 17 C
19.11.2019 31 JC Jirkov Dream Bar Bláhová Monika Jirkov - Dream Bar 9 21 C
19.11.2019 28 JC Most Špunt Bar Mikolášek Jiří Most - Špunt Bar 15 23 C
19.11.2019 24 ČDS Cup Komárov Patka Josef 06 Šternberk - Komárov Hostinec Na Rychtě 22 21 C
19.11.2019 24 ČDS Cup Šternberk Ráža Josef 08 Šternberk - Pivnice Samson 19 22 C
19.11.2019 12 TP Hrob Beseda Tichá Blanka Hrob - Beseda 11 18 C
19.11.2019 3 Rosická šipka Vávra David Pardubice - U skalů 26 15 C
19.11.2019 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Škrdla Ladislav Frýdek -Místek - Gustliček 11 14 C
19.11.2019 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kaňa Jan Sokolov - Sportbar Alex 16 11 C
19.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Michalková Ilona 04 Kolín - U Jána 15 20 C
19.11.2019 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 19 17 C
18.11.2019 6 Místní Open Vysočiny jednotlivci Zána Oldřich Jihlava - Kozlovna 26 12 C
18.11.2019 2 Místní Open 501 DO Hladík Jiří Brno - Hospůdka na hřišti 20 14 C
18.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Roubalová Lucie Praha - Pipkin 21 20 C
18.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Matušíková Jana Praha 9- Běchovice - Kobra 12 18 C
18.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Jiroušek Petr 02 Praha - Pivnice Chabařovická 24 24 C
18.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Slabý Jaroslav 04 Praha - Polo 8 19 C
17.11.2019 23 ČDS Cup Tvorovice Nakládal Milan Tvorovice - Hospoda U Holiča 9 21 C
17.11.2019 23 ČDS Cup Vrbno pod Praděděm Knápková Ludmila Vrbno pod Pradědem - Autokemping Dolina 15 20 C
16.11.2019 41 Klubový Open MSK - jednotlivci Janouškovec Tomáš Ostrava - Hero 19 13 C
16.11.2019 32 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 14 20 C
16.11.2019 28 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Na pekárně 7 20 C
16.11.2019 23 O pohár Žacléře zvýhodněný Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 14 15 C
16.11.2019 22 Roxy Bjelmo CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 19 18 C
16.11.2019 12 Staropramen cup Slávie Pilař Marcel Hradec Králové - pivnice Slavie - Věkoše 39 21 C
16.11.2019 11 Rocky Cup - základní Pejchal Petr Bar Rocky Brno 16 14 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ Janisch Erik Damnikov - Hospoda KD 21 19 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ Fotr Pavel Damníkov - Hospoda KD 51 21 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ High Score Janisch Erik Damnikov - Hospoda KD 51 21 C
16.11.2019 0 Faraon cup - základní 1 Severýn Pavel Hlinsko - Skalsko 26 18 C
16.11.2019 0 Faraon cup - základní 1 Severýn Pavel Hlinsko - Skalsko 33 16 C
16.11.2019 0 JC Kadaň Slovan Lechan Zdeněk Kadaň - Slovan 9 21 C
16.11.2019 0 Místní Open Vysočiny jednotlivci Bílek Radek Jihlava - Madeira 14 12 C
16.11.2019 0 MO Pardubický kraj - jednotl. Goláň Radek Pardubice - Bowling Dubina 23 14 C
16.11.2019 0 MO Pardubický kraj - jednotl. Goláň Radek Pardubice - Bowling Dubina 8 7 C
16.11.2019 0 O pohár Žacléře doplňkový Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 9 14 C
16.11.2019 0 Podivné šipkohraní trojnásobný Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 13 15 C
16.11.2019 0 StČ pohár základní Komyšák Martin 04 Praha - Darts centrum Chlumecká 27 21 C
16.11.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 41 20 C
16.11.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 22 21 C
16.11.2019 Strmeň Cup - U Kolečka XII   Bejvávalo U Kolečka 34 21 C
15.11.2019 31 JC Most Metro Music Pub Jeřábek Jiří Most - Metro Music Club 16 21 C
15.11.2019 27 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 19 24 C
15.11.2019 23 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 23 23 C
15.11.2019 22 Charvatce Cup 2019/2020 Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 15 20 C
15.11.2019 20 Benešovský medvěd 2019 - 11. ročník   Dřevák-Benešov n.Pl. 12 17 C
15.11.2019 16 JC Kravaře Hospoda U Bláži Šulik Ladislav Kravaře v Čechách - Blaža 5 19 C
15.11.2019 16 Phoenix Cup 2019 Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 29 18 C
15.11.2019 14 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 14 23 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.11.2019 23:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.11.2019 23:24:08