Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/6137)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 2082 | Turnajů: 6238

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
20.2.2020 58 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 19 18 C
20.2.2020 56 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin Děčín - Na Kopečku 18 18 C
20.2.2020 29 JC Bohušovice Na hřišti Pokorný Lukáš Bohušovice nad Ohří - Hospůdka na hřišti 13 18 C
20.2.2020 29 JC Liberec Resturace Na Kopečku Toman Jaromír st. Liberec - Na kopečku 12 18 C
20.2.2020 7 Bidlo Cup Klapetek Karel Klatovy - Restaurace pod Hůrkou 16 14 C
20.2.2020 1 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka 20 Přerov - Sportbar Atláč 20 18 C
20.2.2020 1 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 26 19 C
20.2.2020 1 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel 17 Řídeč - U Zlatého potoka 19 18 C
20.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Surma Stanislav Havířov - U Lenina 16 13 C
20.2.2020 0 JC Jablonec nad Nisou hosp. u Bakaláře Reczai Miroslav Jablonec nad Nisou - Hospůdka u Bakaláře 17 18 C
20.2.2020 0 Místní Open Vysočiny jednotlivci Kunčar Leopold Velké Meziříčí - Happy sqaush Club 15 11 C
20.2.2020 0 MJČ Motorest Štěpánovice Bočková Kateřina Štěpánovice - Štěpánovice 18 8 C
20.2.2020 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Bedlivý Pavel 26 Úpice - Pod Skalkou 8 14 C
20.2.2020 0 Skalka Cup Bedlivý Pavel 26 Úpice - Pod Skalkou 10 14 C
20.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 18 16 C
20.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Svěchota Richard 10 Praha - Magic 20 16 C
20.2.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Lucky Looser Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 11 14 C
19.2.2020 58 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk Český Lev - Mimoň 5 10 C
19.2.2020 54 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 9 18 C
19.2.2020 45 Charvatce cup Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 19 15 C
19.2.2020 30 JC Jablonec U Nás Gyalog Zdeněk Jablonec nad Nisou - U Nás 17 19 C
19.2.2020 27 JC Česká Lípa Ryky Centrál Černá Lucie Česká lipa - Centrál herna klub 9 18 C
19.2.2020 7 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 9 16 C
19.2.2020 4 MJČ Žabovřesky Hála Vladislav Žabovřesky - Hostinec u Žabáka 19 16 C
19.2.2020 1 ČDS Cup Bolelouc Špunda Michal 15 Bolelouc - Hostinec u Kříže 9 16 C
19.2.2020 1 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Olšanský Milan 11 Lipník nad Bečvou - Prodarts club 19 18 C
19.2.2020 1 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav 13 Ludslavice - Hostinec U studny 18 18 C
19.2.2020 1 ČDS Cup Šumperk Markovský Daniel 16 Šumperk - Sport Relax Zelený Strom 18 17 C
19.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Špaček Ladislav Frýdek-Místek - Motor 17 14 C
19.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Sochor Antonín Rýmařov - DC 13 10 16 C
19.2.2020 0 JC Liberec Club Pirát Kobrová Vrbová Karolína Liberec - U Piráta 9 19 C
19.2.2020 0 JC Nový Bor Asterix Bar Husáková Alžběta Nový Bor - Asterix bar 13 19 C
19.2.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Vontor Miroslav Ostrava - pizzerie Honzík 8 10 C
19.2.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Fabián Václav Cheb - Krusty Bar 16 14 C
19.2.2020 0 O pohár Sparty doplňkový Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 9 15 C
19.2.2020 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 28 18 C
19.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 18 18 C
19.2.2020 0 TP Teplice U Šlenců Masopustová Jana Teplice - U Šlenců 8 15 C
18.2.2020 58 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská Hospůdka 9 18 C
18.2.2020 55 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin Děčín - Na Kopečku 17 17 C
18.2.2020 51 JC Most Špunt Bar Mikolášek Jiří Most - Špunt Bar 14 19 C
18.2.2020 49 JC Semily Netovka Bar 2 Mašek Martin Semily - Netovka bar 17 18 C
18.2.2020 24 JC Liberec Sportbar Kolečko Indra Petr Liberec - Sportbar Kolečko 16 18 C
18.2.2020 9 Rosická šipka Vávra David Pardubice - U skalů 18 15 C
18.2.2020 6 MJČ Pivní bar Vltava ČB Linhartová Hana České Budějovice - Pivní Bar Vltava 27 15 C
18.2.2020 4 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Šimůnek Milan Chodov - Club-Bar U ŽÍLY 34 13 C
18.2.2020 1 ČDS Cup Hrabůvka Kuchejda Lukáš 05 Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka 10 18 C
18.2.2020 1 ČDS Cup Olomouc I. Králík Martin 04 Olomouc - Pivnice Knihovna 15 17 C
18.2.2020 1 ČDS Cup Prostějov I. Malíšková Veronika 06 Prostějov - Pizza LaPutica 24 18 C
18.2.2020 1 ČDS Cup Šternberk Krňavek Ondřej 09 Šternberk - Pivnice Samson 15 18 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.2.2020 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.2.2020 01:45:46