Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/106)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Kategorie: B | Hráček: 2087 | Turnajů: 6221

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
22.2.2020 23 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 8 15 B
22.2.2020 0 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 20 10 B
22.2.2020 0 Reg.Master Liberecka - ženy Kozák Lubor ml. Jablonec n.N. - U Péci-Jablonec 20 9 B
22.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 21 7 B
22.2.2020 0 Reg.Master Ústecka - ženy Baráková Markéta Travčice - Travčice 29 9 B
22.2.2020 0 Regionální Master ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 11 12 B
22.2.2020 Reg.Master JMOŠS ženy   U Dvořáků - Brno 21 10 B
22.2.2020 Reg.Master Karlovarsko ženy   Nové Sedlo Meteor 21 7 B
22.2.2020 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   2. RM Žabovřesky 27 9 B
22.2.2020 TOP RM Ústecka - ženy Baráková Markéta Travčice 6 12 B
16.2.2020 0 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 12 9 B
15.2.2020 0 Reg.Master MSK ženy Obluk Ladislav Ostrava - Havránek 21 9 B
15.2.2020 0 Reg.Master Olomoucko ženy Smékal Roman Olomouc - U Pelikána 26 9 B
15.2.2020 0 Regionální Master ženy Grätzová Monika Kolín - U Jána 15 12 B
15.2.2020 0 Regionální Master ženy Michálková Michaela Praha - Double ´s 17 12 B
15.2.2020 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Koclířov KD 15 7 B
25.1.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje-smíšený JEDN Veselý Milan Kvíčovice - Kul.sál 31 13 B
25.1.2020 0 Regionální Master ženy Zikmund Petr Praha - Chlumecká 27 11 B
25.1.2020 Reg.Master JMOŠS ženy Dubovec Juraj Troubsko 28 10 B
19.1.2020 0 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 9 9 B
18.1.2020 1 Reg.Master KHK-J ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 19 8 B
18.1.2020 0 Reg.Master Liberecka - ženy Kozák Lubor ml. Liberec - U Martina 13 9 B
18.1.2020 0 Reg.Master MSK ženy Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 13 9 B
18.1.2020 0 Reg.Master Olomoucko ženy Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 32 9 B
18.1.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 22 7 B
18.1.2020 0 Reg.Master Ústecka - ženy Baráková Markéta Dobroměřice - KD 39 9 B
18.1.2020 0 Regionální Master ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 35 12 B
18.1.2020 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Chrudim Cleopatra 15 7 B
18.1.2020 Reg.Master Karlovarsko ženy   Vintířov U KAHANU 21 7 B
18.1.2020 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   1. RM Žabovřesky 26 9 B
18.1.2020 TOP RM Ústecka - ženy Baráková Markéta Dobroměřice 6 11 B
11.1.2020 0 Regionální Master ženy Zikmund Petr Kolín - U Jána 12 12 B
11.1.2020 0 Regionální Master ženy Menšík Radek Praha - DOUBLE'S 12 12 B
2.11.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Kuneš Karel Oprechtice - Sál 8 6 B
26.10.2019 5 Reg.Master KHK-J ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 22 6 B
26.10.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 16 6 B
26.10.2019 0 Regionální Master ženy Zikmund Petr Kolín - U Jána 7 9 B
26.10.2019 0 Regionální Master ženy Menšík Radek Praha - DOUBLE'S 10 9 B
26.10.2019 Reg. Master Vysočina (Dušejov) - ženy Netolický Milan Dušejov Sokolovna 21 6 B
26.10.2019 Reg.Master JMOŠS ženy Dubovec Juraj Bat Beerhause Brno 18 6 B
26.10.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   5. RM Žabovřesky 28 6 B
20.10.2019 0 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 7 6 B
19.10.2019 22 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 8 12 B
19.10.2019 0 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 31 6 B
19.10.2019 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 30 9 B
19.10.2019 0 Reg.Master MSK ženy Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 9 6 B
19.10.2019 0 Reg.Master Olomoucko ženy Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 24 6 B
19.10.2019 0 Regionální Master ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 30 9 B
19.10.2019 Reg.Master Karlovarsko ženy Beňuš Jaroslav Chodov KASS 22 6 B
19.10.2019 TOP RM Ústecka - ženy Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 6 11 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.2.2020 22:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 24.2.2020 22:49:03