Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/6214)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 2096 | Turnajů: 6214

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
28.2.2020 61 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská Hospůdka 24 19 C
28.2.2020 57 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 27 18 C
28.2.2020 31 JC Litvínov U Hrušků Bučková Kateřina Litvínov - U Hrušků 12 17 C
28.2.2020 29 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 10 18 C
28.2.2020 25 JC Litoměřice u Beránka Kohutková Dana Litoměřice - U Beránka 6 17 C
28.2.2020 25 TP Osek Caffe Bar Divočina Jandoš Jiří Osek - Cafee Bar Divočina 5 15 C
28.2.2020 13 G&M Darts Series Švichký Pavel Moravská Třebová - Hospůdka u Gabči 5 15 C
28.2.2020 13 JC Jirkov Osada Michalíková Andrea Jirkov - Osada 13 18 C
28.2.2020 6 MJČ Hotel Hobit ČB Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit 10 17 C
28.2.2020 6 Šipkování U Husy Krieglstein Radim 04 Přeštice - Hostinec U zlaté husy 11 17 C
28.2.2020 3 MeVa Cup Kejzlar Pavel Úpice - Pod Skalkou 7 17 C
28.2.2020 0 Balkán Cup Horká Alena Velké Svatoňovice - Na Balkáně 13 15 C
28.2.2020 0 Mikuleč Cup Sodomková Nikola Mikuleč - Pivnice Mikuleč 13 15 C
28.2.2020 0 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. Troníčková Eva Plzeň - Bistro Tachovská 11 12 C
28.2.2020 0 O pohár Cukrárny Lamka Josef Náchod - Cukrárna 12 15 C
28.2.2020 0 Open Ústeckého kraje Fidler František Třebenice - Penzion u Havlů 10 15 C
28.2.2020 0 Páteční DARTs PUB Douda Petr Hradec Králové - Darts Pub 21 16 C
28.2.2020 0 Středočeský pohár základní Tauš Václav Sedlec - Santa bar 19 18 C
28.2.2020 0 Středočeský pohár základní Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 15 17 C
28.2.2020 0 TP Duchcov Forbes Pech Jaroslav Duchcov - Forbes 18 17 C
27.2.2020 60 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 17 19 C
27.2.2020 58 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin Děčín - Na Kopečku 14 18 C
27.2.2020 58 JC Jirkov Dream Bar Bláhová Monika Jirkov - Dream Bar 14 17 C
27.2.2020 54 JC Most Špunt Bar Mikolášek Jiří Most - Špunt Bar 11 19 C
27.2.2020 30 JC Bohušovice Na hřišti Pokorný Lukáš Bohušovice nad Ohří - Hospůdka na hřišti 17 19 C
27.2.2020 5 MJČ Bowling Horní Planá Moravec Kamil Horní Planá - Bowling 7 14 C
27.2.2020 5 MJČ Hotel U Petra Benešov Lepša Jan Benešov nad Černou - Hotel u Petra 15 16 C
27.2.2020 2 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka 20 Přerov - Sportbar Atláč 18 18 C
27.2.2020 2 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 18 16 C
27.2.2020 2 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel 17 Řídeč - U Zlatého potoka 15 19 C
27.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Ozdinec Jiří Ostrava - Rubín 10 13 C
27.2.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Mrenica Jan Ostrov - Kolečko 5 12 C
27.2.2020 0 MJČ Gerbera Budvar Aréna Sabolčák Tomáš České Budějovice - Gerbera budvar aréna 22 18 C
27.2.2020 0 Středočeský pohár základní Matěk Jan 02 Praha - Řipská 10 16 C
27.2.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 30 16 C
27.2.2020 0 Středočeský pohár základní Roubalová Lucie 07 Praha - Doubles 19 16 C
27.2.2020 0 Středočeský pohár základní Zahajský Václav 41 Říčany - Bar Riviéra 10 16 C
27.2.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 19 12 C
27.2.2020 Roxy CUP Obermajer Oldřich Roxy bar 25 15 C
26.2.2020 60 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk Český Lev - Mimoň 6 10 C
26.2.2020 55 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Na pekárně 22 19 C
26.2.2020 31 JC Jablonec U Nás Gyalog Zdeněk Jablonec nad Nisou - U Nás 22 18 C
26.2.2020 28 JC Liberec Club Pirát Kobrová Vrbová Karolína Liberec - U Piráta 15 16 C
26.2.2020 24 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Ledvina Jaroslav 03 Karlovy Vary - Pizza Pub 23 14 C
26.2.2020 13 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 12 18 C
26.2.2020 8 Vítězná středa zvýhodněný Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 12 15 C
26.2.2020 5 MJČ Žabovřesky Hála Vladislav Žabovřesky - Hostinec u Žabáka 10 16 C
26.2.2020 2 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Olšanský Milan 11 Lipník nad Bečvou - Prodarts club 25 19 C
26.2.2020 2 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav 13 Ludslavice - Hostinec U studny 11 17 C
26.2.2020 2 ČDS Cup Šumperk Komínek Martin Šumperk - Sport Relax Zelený strom 29 19 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.2.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.2.2020 14:06:26