Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/6514)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 2050 | Turnajů: 6514

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
21.10.2019 42 PP Tour Goláň Radek Pardubice - Bowling Dubina 30 15 C
21.10.2019 17 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Hospůdka na hřišti 15 16 C
21.10.2019 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Opěla Robin Frýdek-Místek - Ranec sportbar 7 14 C
21.10.2019 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Opěla Robin Frýdek-Místek - Ranec sportbar 9 14 C
21.10.2019 0 JC Most Caffe Bar Duo Zajíc Roman Most - Caffe Bar Duo 14 21 C
21.10.2019 0 Open Cup 2019 - Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 10 17 C
20.10.2019 7 Klubový Open MSK - jednotlivci Vontor Miroslav Ostrava - U Hanzyho 15 14 C
20.10.2019 0 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 7 8 B
19.10.2019 24 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 18 22 C
19.10.2019 22 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 8 15 B
19.10.2019 21 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Na pekárně 12 22 C
19.10.2019 18 Roxy Bjelmo CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 10 18 C
19.10.2019 11 Staropramen cup Slávie Pilař Marcel Hradec Králové - pivnice Slavie - Věkoše 33 17 C
19.10.2019 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Valenta Lukáš Havířov - Autobar 10 14 C
19.10.2019 0 Místní Open KHK jih - jednotlivci Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 26 15 C
19.10.2019 0 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. Veselý Milan Domažlice - Bar Tunel 17 16 C
19.10.2019 0 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 31 10 B
19.10.2019 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 30 10 B
19.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 12 15 C
19.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 26 16 C
19.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 25 15 C
19.10.2019 0 Open Ústeckého kraje Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 23 19 C
19.10.2019 0 Reg.Master MSK ženy Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 9 9 B
19.10.2019 0 Reg.Master Olomoucko ženy Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 24 9 B
19.10.2019 0 Reg.Master StČ ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 30 14 B
19.10.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 35 21 C
19.10.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 07 Praha - Doubles 21 19 C
19.10.2019 0 StČ pohár základní Fořt Petr 41 Praha 5 - Pivnice Bunkr 26 23 C
19.10.2019 Reg.Master Karlovarsko ženy Beňuš Jaroslav Chodov KASS 22 7 B
19.10.2019 TOP RM Ústecka - ženy Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 6 13 B
18.10.2019 23 JC Most Metro Music Pub Jeřábek Jiří Most - Metro Music Club 11 23 C
18.10.2019 23 JC Žatec Jahoda Hála Jan Žatec - Jahoda Žatec 12 21 C
18.10.2019 19 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 21 23 C
18.10.2019 19 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Počenice - Bar Počenice 18 20 C
18.10.2019 19 ČDS Cup Tvorovice Nakládal Milan Tvorovice - Hospoda U Holiča 9 20 C
18.10.2019 19 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 14 22 C
18.10.2019 14 Charvatce Cup 2019/2020 Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 15 18 C
18.10.2019 12 JC Kravaře Hospoda U Bláži Fára Kamil Kravaře - U Bláži hospoda 8 21 C
18.10.2019 12 JC Litvínov U Hrušků Šatný Jan Litvínov - U Hrušků 6 20 C
18.10.2019 12 Phoenix Cup 2019 Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 21 19 C
18.10.2019 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Mík Jiří ostrava - havránek 16 13 C
18.10.2019 0 O Puškvorecký pohár Svoboda Libor 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 16 16 C
18.10.2019 0 Open Cup 2019 - Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 14 15 C
18.10.2019 0 Open JčŠTJ jednotlivci Lukš Josef MO Hotel Hobit ČB Mládež 5 14 C
18.10.2019 0 Páteční DARTs PUB Douda Petr Hradec Králové - DARTS PUB 13 15 C
18.10.2019 0 StČ pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 24 20 C
18.10.2019 0 StČ pohár základní Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 16 20 C
18.10.2019 0 StČ pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 30 21 C
18.10.2019 Bjelítko OPEN   Bjelidlo open 18 16 C
18.10.2019 JC Jirkov Duha Soukup Martin JC Jirkov Duha 11 22 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2019 02:11

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 23.10.2019 02:11:43