Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/6630)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽENY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 1948 | Turnajů: 6630

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
22.9.2020 35 MJČ Pivní bar Vltava ČB Linhartová Hana České Budějovice - Pivní Bar Vltava 22 17 C
22.9.2020 21 TruToulka doplňkový Vylíčil Ondřej 20 Trutnov-Voletiny - Hospoda 17 22 C
22.9.2020 15 ČDS Cup Komárov Patka Josef 07 Šternberk - Komárov Hostinec Na Rychtě 11 19 C
22.9.2020 15 ČDS Cup Olomouc I. Sobotková Eva Olomouc - Pivnice Knihovna 10 19 C
22.9.2020 15 ČDS Cup Šternberk Krňavek Ondřej 09 śternberk - SAMSON 19 20 C
22.9.2020 15 JC Jirkov Dream Bar Bláhová Monika Jirkov - Dream Bar 21 23 C
22.9.2020 15 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská Hospůdka 18 20 C
22.9.2020 15 JC Most Špunt Bar Mikolášek Jiří Most - Špunt Bar 14 18 C
22.9.2020 10 JC Dušníky restaurace u Dina Kutzler Martin Dušníky 90 - Cowhand klub 5 11 C
22.9.2020 4 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kaňa Jan Sokolov - Sportbar Alex 12 14 C
22.9.2020 0 JC Žatec Mandl Club Mrázek Vladimír Žatec - Mandl 11 18 C
22.9.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Pospíšil Jiří Jáchymov - Taverna Terasa 7 14 C
22.9.2020 0 Open jednotlivci Zácha Vladimír Neratovice - FraJa 12 15 C
22.9.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Michalková Ilona 04 Kolín - U Jána 7 19 C
22.9.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 24 20 C
22.9.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Velev Stanislav 10 Praha - El Clasico 9 18 C
22.9.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Grätzová Monika 41 Praha - Pyrát Bar 18 20 C
22.9.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Zahajský Václav 41 Říčany - Bar Riviéra 7 17 C
22.9.2020 0 Šlencův Pohár Teplice Masopustová Jana Teplice - U Šlenců 9 15 C
22.9.2020 0 Vagon Formanová Monika Velký Třebešov - U Vagonu 7 18 C
22.9.2020 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 19 16 C
21.9.2020 15 ČDS Cup Mohelnice Gruss Radovan Mohelnice - Hospudka na zamecku 15 19 C
21.9.2020 15 JC Most Caffe Bar Duo Zajíc Roman Most - Caffe Bar Duo 15 18 C
21.9.2020 14 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 18 22 C
21.9.2020 12 Za Vodojemem Tour - zvýhodněný Svoboda Radek Chrudim - Za Vodojemem 28 17 C
21.9.2020 7 Strmeň Cup - Hosp. Na hřišti Jundrov I Hladík Jiří Brno - Hospůdka na hřišti 10 21 C
21.9.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Vnenk Rostislav Frýdek-Místek - Bar Omega 10 16 C
21.9.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Vávrová Jana Frýdek-Místek - Cross bar 1 10 16 C
21.9.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Pavlát Radek 04 Praha - Bar Chrpa 21 20 C
21.9.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Velev Stanislav 10 Praha - U Pipkina 20 19 C
21.9.2020 0 Teplický Pohár Kropáček Jindřich Duchcov - Klubovna Duchcov 10 16 C
21.9.2020 0 TP Herna 999 Krupka Masopustová Jana Krupka - Herna 999 8 17 C
20.9.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Trčková Kristýna Ostrava - Eso Bar 7 15 C
20.9.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Vontor Miroslav Ostrava - U Hanzyho 21 16 C
20.9.2020 Rocky Cup - základní   Bar Rocky Brno 15 16 C
19.9.2020 15 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Na pekárně 21 20 C
19.9.2020 14 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 10 18 C
19.9.2020 2 U Kozatý "20" Filipi Lukáš Hradec Králové - U Kozatý 21 19 C
19.9.2020 0 JC Most Fénix Dolejší Dana Most - Fénix 8 19 C
19.9.2020 0 JC Nový Bor Asterix Bar Husáková Alžběta Nový Bor - Asterix bar 6 11 C
19.9.2020 0 JC Žatec Mandl Club Mrázek Vladimír Žatec - Mandl 7 18 C
19.9.2020 0 Král Jestřebích hor doplňkový Goldmannová Anna 30 Úpice - Pod Skalkou 8 18 C
19.9.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Hron Vladimír Kraslice - Nikola 11 14 C
19.9.2020 0 O pohár Žacléře Nguyen Marek 10 Žacléř - Bingo bar 8 18 C
19.9.2020 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 23 20 C
19.9.2020 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 16 17 C
19.9.2020 0 Reg.Master Liberecka - ženy Kozák Lubor ml. Liberec - Pivovarská hospoda 10 10 B
19.9.2020 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 21 19 C
19.9.2020 0 Středočeský pohár základní Kalina Daniel 04 Praha - Sportbar Hostivař 19 18 C
19.9.2020 0 Středočeský pohár základní Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 6 18 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.9.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 23.9.2020 05:09:55