Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/81)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Kategorie: B | Hráčů: 9515 | Turnajů: 10005

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
12.9.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - muži Veselý Milan Díly - Díly Kulturní dům 40 10 B
12.9.2020 0 Regionální Master muži Zikmund Petr 04 Kolín - U Jána 26 14 B
12.9.2020 0 Regionální Master muži Michálková Michaela 07 Praha - Double ´s 31 14 B
5.9.2020 4 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 29 13 B
5.9.2020 0 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 51 10 B
5.9.2020 0 Reg.Master MSK muži Obluk Ladislav Frýdek-Místek - Bulls-eye Riviéra 45 9 B
5.9.2020 0 Reg.Master Ústecka - muži Baráková Markéta Dobroměřice - KD 61 10 B
5.9.2020 0 Regionální Master muži Grätzová Monika 04 Praha - Chlumecká 46 14 B
5.9.2020 0 TOP RM Ústecka - muži Minařík Jiří Dobroměřice - KD 12 14 B
5.9.2020 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   4. RM Žabovřesky 60 9 B
5.9.2020 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Chrudim Cleopatra 27 10 B
5.9.2020 Reg.Master JMOŠS muži Pokorný Michal Popovice u Rajhradu 40 15 B
5.9.2020 Reg.Master Karlovarsko muži   Chodov KASS 68 10 B
5.9.2020 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 10 B
5.9.2020 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   4. RM Žabovřesky 12 13 B
30.8.2020 0 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 19 10 B
29.8.2020 0 Reg.Master Olomoucko muži Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 54 10 B
29.8.2020 0 Regionální Master muži Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 83 14 B
29.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - muži Kuneš Karel Domažlice - Pivnice Skleník 41 9 B
29.2.2020 0 Regionální Master muži Grätzová Monika Praha - Chlumecká 53 11 B
22.2.2020 26 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 16 14 B
22.2.2020 0 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 76 10 B
22.2.2020 0 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 52 9 B
22.2.2020 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Baráková Markéta Travčice - Travčice 102 9 B
22.2.2020 0 Reg.Master Liberecka - muži Kozák Lubor ml. Jablonec n.N. - U Péci-Jablonec 39 9 B
22.2.2020 0 Regionální Master muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 54 11 B
22.2.2020 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   2. RM Žabovřesky 70 8 B
22.2.2020 Reg.Master JMOŠS muži   U Dvořáků - Brno 48 14 B
22.2.2020 Reg.Master Karlovarsko muži   Nové Sedlo Meteor 77 9 B
22.2.2020 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 7 B
22.2.2020 TOP RM Ústecka - muži Baráková Markéta Travčice 12 12 B
22.2.2020 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   2. RM Žabovřesky 12 12 B
16.2.2020 0 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 28 9 B
15.2.2020 0 Reg.Master MSK muži Obluk Ladislav Ostrava - Havránek 63 9 B
15.2.2020 0 Reg.Master Olomoucko muži Smékal Roman Olomouc - U Pelikána 81 9 B
15.2.2020 0 Regionální Master muži Grätzová Monika Kolín - U Jána 50 11 B
15.2.2020 0 Regionální Master muži Michálková Michaela Praha - Double ´s 63 11 B
15.2.2020 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Koclířov KD 51 9 B
25.1.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje-smíšený JEDN Veselý Milan Kvíčovice - Kul.sál 31 13 B
25.1.2020 Reg.Master JMOŠS muži Dubovec Juraj Troubsko 63 14 B
25.1.2020 Regionální Master muži Zikmund Petr Praha - Chlumecká 82 11 B
19.1.2020 0 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 25 9 B
18.1.2020 1 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 39 11 B
18.1.2020 0 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 57 9 B
18.1.2020 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Baráková Markéta Dobroměřice - KD 118 9 B
18.1.2020 0 Reg.Master Liberecka - muži Kozák Lubor ml. Liberec - U Martina 52 9 B
18.1.2020 0 Reg.Master MSK muži Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 46 9 B
18.1.2020 0 Reg.Master Olomoucko muži Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 81 9 B
18.1.2020 0 Regionální Master muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 81 11 B
18.1.2020 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   1. RM Žabovřesky 96 8 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.9.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.9.2020 05:14:49