Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/101)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Kategorie: B | Hráčů: 10016 | Turnajů: 10780

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
29.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - muži Kuneš Karel Domažlice - Pivnice Skleník 41 9 B
29.2.2020 0 Regionální Master muži Grätzová Monika Praha - Chlumecká 53 12 B
22.2.2020 26 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 16 14 B
22.2.2020 0 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 76 10 B
22.2.2020 0 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 52 9 B
22.2.2020 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Baráková Markéta Travčice - Travčice 102 9 B
22.2.2020 0 Reg.Master Liberecka - muži Kozák Lubor ml. Jablonec n.N. - U Péci-Jablonec 39 9 B
22.2.2020 0 Regionální Master muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 54 12 B
22.2.2020 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   2. RM Žabovřesky 70 8 B
22.2.2020 Reg.Master JMOŠS muži   U Dvořáků - Brno 48 14 B
22.2.2020 Reg.Master Karlovarsko muži   Nové Sedlo Meteor 77 9 B
22.2.2020 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 7 B
22.2.2020 TOP RM Ústecka - muži Baráková Markéta Travčice 12 12 B
22.2.2020 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   2. RM Žabovřesky 12 12 B
16.2.2020 0 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 28 9 B
15.2.2020 0 Reg.Master MSK muži Obluk Ladislav Ostrava - Havránek 63 9 B
15.2.2020 0 Reg.Master Olomoucko muži Smékal Roman Olomouc - U Pelikána 81 9 B
15.2.2020 0 Regionální Master muži Grätzová Monika Kolín - U Jána 50 13 B
15.2.2020 0 Regionální Master muži Michálková Michaela Praha - Double ´s 63 12 B
15.2.2020 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Koclířov KD 51 9 B
25.1.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje-smíšený JEDN Veselý Milan Kvíčovice - Kul.sál 31 13 B
25.1.2020 Reg.Master JMOŠS muži Dubovec Juraj Troubsko 63 14 B
25.1.2020 Regionální Master muži Zikmund Petr Praha - Chlumecká 82 12 B
19.1.2020 0 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 25 9 B
18.1.2020 1 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 39 11 B
18.1.2020 0 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 57 9 B
18.1.2020 0 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži Baráková Markéta Dobroměřice - KD 118 9 B
18.1.2020 0 Reg.Master Liberecka - muži Kozák Lubor ml. Liberec - U Martina 52 9 B
18.1.2020 0 Reg.Master MSK muži Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 46 9 B
18.1.2020 0 Reg.Master Olomoucko muži Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 81 9 B
18.1.2020 0 Regionální Master muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 81 12 B
18.1.2020 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   1. RM Žabovřesky 96 8 B
18.1.2020 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Chrudim Cleopatra 49 9 B
18.1.2020 Reg.Master Karlovarsko muži   Vintířov U KAHANU 96 9 B
18.1.2020 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 7 B
18.1.2020 TOP RM Ústecka - muži Baráková Markéta Dobroměřice 12 12 B
18.1.2020 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   1. RM Žabovřesky 12 13 B
11.1.2020 0 Regionální Master muži Zikmund Petr Kolín - U Jána 51 12 B
11.1.2020 0 Regionální Master muži Menšík Radek Praha - DOUBLE'S 42 12 B
2.11.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - muži Kuneš Karel Oprechtice - Sál 21 6 B
26.10.2019 5 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 50 6 B
26.10.2019 0 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 34 6 B
26.10.2019 0 Regionální Master muži Zikmund Petr Kolín - U Jána 33 9 B
26.10.2019 0 Regionální Master muži Menšík Radek Praha - DOUBLE'S 33 9 B
26.10.2019 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   5. RM Žabovřesky 59 5 B
26.10.2019 Reg. Master Vysočina (Dušejov) - muži Netolický Milan Dušejov Sokolovna 75 6 B
26.10.2019 Reg.Master JMOŠS muži Dubovec Juraj Bat Beerhause Brno 67 6 B
26.10.2019 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 6 B
26.10.2019 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   5 RM Žabovřesky 12 11 B
20.10.2019 0 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 14 6 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.3.2020 11:32

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.3.2020 19:30:12