Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/11145)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 9803 | Turnajů: 11145

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
21.1.2019 StČ pohár zvýhodněný   03 Pivnice Chabařovická 9 12 C
20.1.2019 Open KHK-S jednotlivci Kuneš Radomír 14 Horní Maršov Pod Starou horou 7 8 C
20.1.2019 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Bar Trávníky Vsetín 28 9 B
19.1.2019 21 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Havlovice Kulturní dům 16 13 B
19.1.2019 1 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži   KD Dobroměřice 89 10 B
19.1.2019 1 Open Ústeckého kraje - muži   KD Dobroměřice 24 12 C
19.1.2019 1 Reg.Master Jesenicko muži Bernard Vladimír RGM Vidnava 45 8 B
19.1.2019 1 TOP RM Ústecka - muži   KD Dobroměřice 12 13 B
19.1.2019 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Havlovice Kulturní dům 83 10 B
19.1.2019 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   1. RM Žabovřesky 99 8 B
19.1.2019 Open KHK-S (301 DI) Vylíčil Ondřej Havlovice Kulturní dům 17 15 C
19.1.2019 Open KHK-S (301 MO) Vylíčil Ondřej Havlovice Kulturní dům 25 16 C
19.1.2019 Open KHK-S (301 SO) Vylíčil Ondřej Havlovice Kulturní dům 13 15 C
19.1.2019 Open KHK-S (High Score) Vylíčil Ondřej Havlovice Kulturní dům 17 18 C
19.1.2019 Open Olomoucko smíšený Bernard Vladimír Vidnava 37 14 C
19.1.2019 Open Ústeckého kraje   KD Dobroměřice 10 14 C
19.1.2019 Reg.Master JMOŠS muži   Bat Beerhaus 99 9 B
19.1.2019 Reg.Master Karlovarsko muži   Meteor Nové Sedlo 65 9 B
19.1.2019 Reg.Master Liberecka - muži Kalaš Lukáš Bažiny-Hrádek n.N. 39 9 B
19.1.2019 Reg.Master MSK muži   Rubín Ostrava 33 9 B
19.1.2019 Reg.Master Olomoucko muži Malíšková Veronika Sokolovna U Žida Olomouc 72 9 B
19.1.2019 Reg.Master StČ muži   40 Chlumecká 54 11 B
19.1.2019 StČ pohár základní   41 Bunkr 30 17 C
19.1.2019 StČ pohár základní   10 U Knotků 17 18 C
19.1.2019 StČ pohár základní   40 Chlumecká 15 12 C
19.1.2019 StČ pohár základní   40 Hole in one 23 14 C
19.1.2019 Strmeň Cup - Pivnice Na Sýpce I   Pivnice Na Sýpce 10 20 C
19.1.2019 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč I   U Lesíka Třebíč 11 19 C
19.1.2019 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   1. RM Žabovřesky 12 13 B
18.1.2019 JC Heřmanice U Andílka Pořízek Jan JC Heřmanice U Andílka 6 14 C
18.1.2019 JC Most Mamut Dvořáková Pavla JC Most Mamut 19 18 C
18.1.2019 Klubový Open MSK - jednotlivci   Řízkárna u Orla Ostrava 13 17 C
18.1.2019 Klubový Open MSK - jednotlivci   Ural Ostrava 8 9 C
18.1.2019 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 23 14 C
18.1.2019 StČ pohár muži základní   80 Klub Ajeto 32 11 C
18.1.2019 StČ pohár základní   12 Siňorita 22 17 C
18.1.2019 StČ pohár základní   44 Pivnice Stodůlky 19 17 C
18.1.2019 StČ pohár základní   60 Tetínská hospoda 21 13 C
18.1.2019 StČ pohár základní   81 Club Kamýk 29 17 C
18.1.2019 StČ pohár základní   82 Plzeňka 22 15 C
18.1.2019 StČ pohár základní   87 U Horymíra 14 10 C
18.1.2019 StČ pohár základní   10 U Libora 14 16 C
18.1.2019 StČ pohár základní   10 KD Kbely 17 17 C
18.1.2019 StČ pohár základní   11 U Švehly 19 17 C
18.1.2019 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická II   Pivní bar Lidická 24 23 C
18.1.2019 Strmeň Cup - Restaurace Fako I   Restaurace Fako 12 20 C
18.1.2019 Strmeň Cup - Restaurace U Lasa I   Restaurace U Lasa 19 18 C
18.1.2019 Strmeň Cup - Star Arena Třebíč I   Star Aréna Třebíč 17 23 C
17.1.2019 47 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin JC Děčín Na Kopečku 11 18 C
17.1.2019 8 JC Klášterec nad Ohří Satanka Pokorná Markéta JC Klášterec nad Ohří Satanka 6 19 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.1.2019 05:23

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.1.2019 05:23:45