Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/226)
 NáhledTiskNahoru
2016 - Český pohár jednotlivců - ŽÁCI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 97 | Turnajů: 226

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
19.12.20150Vagon zvýhodněnýMeixner JiříVelký Třebešov U Vagonu215C
19.12.2015Vagon dvojiceMeixner JiříVelký Třebešov U Vagonu148C
11.2.20164VagonPavlista ZdeněkVelký Třebešov U Vagonu178C
1.7.20165Túrka - Rocky bar - základní Rocky bar Brno177C
24.6.20164Túrka - Rocky bar - základní Rocky bar Brno247C
1.8.201610Túrka - Na hřišti - základní Turbína Brno348C
18.7.20168Túrka - Na hřišti - základní Turbína Brno418C
28.10.2016Strmeň Cup - U Sluníček Těchov I Těchov218C
28.10.2016Strmeň Cup - U Sluníček Těchov I Těchov187C
31.5.2016Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VIII Pivní bar Lidická107C
27.10.2016Strmeň Cup - Pivn. Papučárna Blansko I Papučárna Blansko168C
17.6.2016Strmeň Cup - M13 Darts club III M 13 Darts Club158C
27.10.2016Strmeň Cup - Black Hill Blansko I Black Hill Blansko157C
9.9.2016Středočeský pohár zvýhodněný 11Na hřišti255C
4.8.2016Středočeský pohár zvýhodněný 04Zotavovna86C
8.1.2016Středočeský pohár zvýhodněný 20Siňorita256C
4.11.2016Středočeský pohár základní 11Na hřišti316C
28.10.2016Středočeský pohár základní 11Siňorita234C
30.9.2016Středočeský pohár základní 11Na hřišti264C
23.9.2016Středočeský pohár základní 11Siňorita285C
16.9.2016Středočeský pohár základní 11Siňorita305C
23.8.2016Středočeský pohár základní 04Chlumecká136C
29.4.2016Středočeský pohár základní 04Barchetach186C
2.4.2016Středočeský pohár základní 10U dobroty186C
26.2.2016Středočeský pohár základní 10U Libora206C
13.2.2016Středočeský pohár základní 04Chlumecká205C
8.2.2016Středočeský pohár základní 10U dobroty176C
22.1.2016Středočeský pohár základní 20Siňorita216C
20.1.2016Středočeský pohár základní 34Obecní hospoda266C
30.9.2016Středočeský pohár muži základní 04Barcheeta164C
16.9.2016Středočeský pohár muži základní 01Ajeto284C
16.9.2016Středočeský pohár muži základní 04Barcheeta154C
2.9.2016Středočeský pohár muži základní 04Barcheeta135C
22.8.2016Středočeský pohár muži základní 08Klub Ajeto315C
8.8.2016Středočeský pohár muži základní 01Klub Ajeto224C
18.7.2016Středočeský pohár muži základní 01Klub Ajeto355C
9.7.20167Rocky Cup - základní Rocky cup Brno267C
5.3.2016RGP žáci & žákyněUhříček BřetislavPraha - klub Ajeto73A
20.5.2016RGP žáciŠpička ZdeněkKulturní sál Troubky92A
19.2.2016RGP zahřívákUhříček BřetislavDrnovice Kulturní dům766C
5.11.2016Regionální Master žákyně / žáci Klub Ajeto133B
8.10.2016Regionální Master žákyně / žáci Klub Ajeto103B
3.9.2016Regionální Master žákyně / žáci Klub Ajeto93B
29.10.2016Reg.Master Vysočina žáciNetolický MilanDušejov Sokolovna213B
7.5.2016Reg.Master UŠO Jižní Čechy žáci 3. RM Plav63B
22.10.2016Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ 5. RM Plav113B
10.9.2016Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ 4. RM Plav103B
22.10.20165Reg.Master Ústecka - žáciMinařík JiříTravčice, KD55B
10.9.20164Reg.Master Ústecka - mládežMinařík JiříVelké Bžerno Tivoli restaurace67B
7.5.20163Reg.Master Ústecka - mládež Travčice, Kulturní dům68B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 13:03:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement