Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/482)
 NáhledTiskNahoru
2016 - Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 119 | Turnajů: 482

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
13.11.2016MČR juniořiUhříček BřetislavHostinné Techtex Sport152M
9.11.2016Středočeský pohár zvýhodněný 03U Pepého166C
5.11.2016Regionální Master juniorky / junioři Klub Ajeto63B
5.11.2016Středočeský pohár základní 04Na křižovatce155C
4.11.2016MJČ Slavče MO Slavče134C
3.11.2016Strmeň Cup - Pivn. Papučárna Blansko I Papučárna Blansko117C
1.11.2016Úterní šipkování v OKU Plzeň, Husovka339C
29.10.20165Master KHK-S&J junioři & juniorkyVylíčil OndřejValdice Kulturní dům66B
29.10.2016MO KHK-S&J mládežVylíčil OndřejValdice Kulturní dům99C
29.10.2016Reg.Master Vysočina juniořiNetolický MilanDušejov Sokolovna63B
29.10.2016U Huberta - zvýhodněný U Huberta podzim sobota dvojnásobný147C
28.10.2016MJČ Na Růžku JH MO Sparta Loučovice146C
28.10.2016Středočeský pohár muži základní 04Barcheeta194C
28.10.2016Strmeň Cup - Pivní bar Lidická I Pivní bar Lidická107C
28.10.2016TP Ohníč Sport klub Ohnič238C
27.10.2016Středočeský pohár muži základní 04Chlumecká344C
27.10.2016U Huberta - základní U Huberta podzim čtvrtek238C
25.10.2016Strmeň Cup - Pivní bar Lidická I Pivní bar Lidická117C
24.10.2016Středočeský pohár základní 03Las Vegas115C
22.10.20165Reg.Master Ústecka - juniořiMinařík JiříTravčice, KD55B
22.10.2016Středočeský pohár základní 04Na křižovatce175C
22.10.2016U Huberta - základní U Huberta podzim sobota168C
21.10.2016MJČ Na Růžku JH MO Sparta Loučovice96C
21.10.2016TP Ohníč Sport klub Ohnič188C
20.10.201612VagonMeixner Jiří06Velký Třebešov U Vagonu207C
19.10.2016Strmeň Cup - Pivnice U Čajdy Kuřim I Pivnice U Čajdy Kuřim98C
18.10.201619ČDS Cup HrabůvkaKuchejda LukášPohostinství Hrabůvka119C
15.10.2016Jackpot Cup MSK - sekretariát Cafe bar Havířov138C
15.10.2016U Huberta - základní U Huberta podzim sobota167C
14.10.2016MC Výškov U Lípy Výškov U Lípy158C
14.10.2016MJČ Na Růžku JH MO Sparta Loučovice186C
14.10.2016MJČ Rock club (ROKÁČ) Prachatice MO Hospůdka Libín186C
14.10.2016Open Ústeckého kraje Pšov Pohostinství368C
14.10.2016Středočeský pohár muži základní 04Barcheeta174C
14.10.2016TP Ohníč Sport klub Ohnič228C
11.10.2016Úterní šipkování v OKU Plzeň, Husovka296C
8.10.20162Úpická túrka doplňkovýSobolík Jiří09Velké Svatoňovice U Jouzy228C
8.10.2016Jackpot Cup MSK - sekretariát Cafe bar Havířov128C
8.10.2016Regionální Master juniorky / junioři Klub Ajeto32B
8.10.2016Středočeský pohár zvýhodněný 04Na křižovatce265C
8.10.2016Strmeň Cup - U Kolečka I U Kolečka318C
7.10.2016Fit CupKadrmas PavelM.Třebová107C
7.10.2016Fit CupKadrmas PavelM.Třebová Hi-sc107C
7.10.2016Strmeň Cup - Pivní bar Lidická I Pivní bar Lidická157C
7.10.2016TP Ohníč Sport klub Ohníč157C
5.10.2016TP Teplice U Šlenců Teplice U Šlenclů127C
4.10.2016Středočeský pohár zvýhodněný 34Nová hospoda97C
1.10.2016Strmeň Cup - Sport bar Chrlice I Sport bar Chrlice167C
30.9.2016Fit CupKadrmas PavelM.Třebová139C
30.9.2016Fit Cup M.Třebová Hi-sc148C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.10.2020 15:07:03
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement