Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/113)
 NáhledTiskNahoru
2022 - Český pohár - ŽÁKYNĚ

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 50 | Turnajů: 113

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
6.11.20220MČR žákyněUhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury41M
5.11.20220Mistr Double In ženyUhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury641C
1.11.20220JC Most Špunt BarMikolášek JiříMost - Špunt Bar68C
29.10.20220Místní Open mládežeNetolický MilanDamníkov - KD93C
29.10.20220Reg. Master Pardubicko - žáci & žákyněNetolický MilanDamníkov - KD93B
28.10.20220MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň1110C
27.10.202264MJČ Horní PlanáMoravec KamilHorní Planá - Sportovní klub ESO147C
22.10.20220Reg.Master Vysočina žáciNetolický MilanDušejov - Sokolovna53B
15.10.202210Mládežnická sérieXXXHomola TomášVelké Meziříčí - Happy Sport Club510C
13.10.20225Seven tour - Damníkovský sedmibojKovačevič LjubanDamníkov - KD Damníkov259C
12.10.202220JC Most Caffe Bar DuoZajíc RomanMost - Caffe bar Duo99C
7.10.2022102MJČ Pivní bar Vltava ČBLinhart ZdeněkČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava246C
7.10.20220Středočeský pohár základníTucker Luke11Pečky - Na hřišti2713C
30.9.20229Mládežnická sérieXXXHomola TomášVelké Meziříčí - Happy Sport Club59C
25.9.20220RGP žákyněSmékal RomanŽdár n. Sázavou - Dům Kultury31A
17.9.20222Mládežnická sérieKovačevič LjubanDamníkov - KD Damníkov124C
17.9.20222Mládežnická sérieCharalambidis IvoDamníkov - KD Hospoda Damníkov124C
17.9.20220MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Veselý MilanDomažlice - Bar Tunel228C
17.9.20220MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Šmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň59C
15.9.20220JC Most Špunt BarMikolášek JiříMost - Špunt Bar109C
3.9.20220Reg.Master Ústecka - mládežBaráková MarkétaDobroměřice - KD Dobroměřice53B
2.9.202296MJČ Pivní bar Vltava ČBLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava256C
27.8.20228Mládežnická sérieXXXHomola TomášVelké Meziříčí - Happy Sport Club510C
27.8.20220Buldoc Cup Moravská TřebováSchuster DominikMoravská Třebová - Na Růžku138C
27.8.20220Open Ústeckého kraje - ženyChára RichardChabařovice - Autokemp Chabařovice216C
26.8.20220JC Litvínov Korbel IIChára RichardChabařovice - Autokemp Chabařovice306C
20.8.20220Open Jesenicko jednotlivciBernard VladimírSupíkovice - U Parku288C
1.8.20220Klubový Open MSK - jednotlivciTrčková KristýnaOstrava - Eso bar148C
16.7.20220MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.Veselý MilanDomažlice - Bar Tunel88C
10.7.20228O pohár starosty Batňovic bez MSVČRáž LudvíkBatňovice - Pod Verpánem67C
10.7.20228O pohár starosty Batňovic bez MSVČRáž LudvíkBatňovice - Pod Verpánem119C
9.7.20220Místní Open mládežeKovačevič LjubanDamníkov - KD Damníkov93C
6.7.20220Místní Open Vysočiny jednotlivciXXXHomola TomášVelké Meziříčí - Happy Sport Club79C
5.7.20220Středočeský pohár základníŠnejdarová Jitka04Praha - Alfa2511C
4.7.20220Duo Cup MostZajíc RomanMost - Caffe Bar Duo78C
2.7.20221Mládežnická sérieKovačevič LjubanLitomyšl - Za vodou145C
2.7.20221Mládežnická sérieKovačevič LjubanLitomyšl - Za vodou145C
30.6.202252MJČ Horní PlanáMoravec KamilHorní Planá - Sportovní klub ESO128C
28.6.202282MJČ Pivní bar Vltava ČBLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava256C
23.6.202222Seven tour - Damníkovský sedmibojKovačevič LjubanDamníkov - KD Damníkov2510C
12.6.20227O pohár starosty Batňovic bez MSVČRáž LudvíkBatňovice - Pod Verpánem179C
12.6.20227O pohár starosty Batňovic bez MSVČRáž LudvíkBatňovice - Pod Verpánem117C
6.6.202211Duo Cup MostZajíc RomanMost - Caffe Bar Duo98C
4.6.20226Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau99C
4.6.20226Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau911C
4.6.20226Mládežnická sérieHomolová LenkaVelká Bíteš - Bowling bar Tankovna u Rau88C
2.6.202219Seven tour - Damníkovský sedmibojJanisch ErikDamnikov - Hospoda KD248C
23.4.20220Reg.Master Ústecka - žáciBaráková MarkétaDobroměřice - KD75B
23.4.20220Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽHudák RadekŽabovřesky - U Žabáka84B
22.4.20220Master KHK-S žáci & žákyněVylíčil OndřejVítězná-Kocléřov - Sportcentrum44B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 05:28:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement