Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/215)
 NáhledTiskNahoru
2022 - Český pohár - JUNIORKY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 67 | Turnajů: 215

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
6.11.20220MČR juniorkyUhříček BřetislavŽďár nad Sázavou - Dům kultury52M
2.11.202250O pohár SpartyDvořáček Aleš04Úpice - Apríl bar218C
2.11.202225JC Hrádek nad Nisou Bažiny restauraceDoležalová SandraHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny98C
2.11.20225Hyršovská šipkaRyneš JiříHyršov - Hyršovská šipka149C
2.11.20220Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sedmička299C
29.10.202242Klubový Open MSK - jednotlivciFolvarčný PatrikOstrava - Restaurace Hero208C
29.10.20220Místní Open mládežeNetolický MilanDamníkov - KD103C
29.10.20220Reg. Master Pardubicko - junio&juniorkyNetolický MilanDamníkov - KD103B
28.10.202225JC Jablonec nad Nisou U NádražíNový PetrJablonec nad Nisou - Sport bar Nika288C
28.10.20221Open Libereckého kraje - jednotlivciVundererová MartinaLiberec - Sport Bar Kolečko78C
28.10.20220Charvatce cupAdamus DavidCharvatce 3 - Pohostinství Charvatce107C
28.10.20220MJČ Na Piketě JHPitrová IvanaJindřichův Hradec - Na Piketě JH84C
27.10.202264MJČ Horní PlanáMoravec KamilHorní Planá - Sportovní klub ESO147C
27.10.202211MeVa CupKejzlar Pavel12Úpice - Pod Skalkou108C
27.10.20226Seven tour - Damníkovský sedmibojKovačevič LjubanDamníkov - KD Damníkov259C
26.10.202223JC Hrádek nad Nisou Bažiny restauraceDoležalová SandraHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny138C
26.10.20220O pohár SpartyBedlivý Pavel04Úpice - Apríl bar248C
25.10.20220TruToulka doplňkovýGörner Vít20Trutnov - Družba168C
22.10.20220Master KHK-S mládežVylíčil OndřejRadvanice - Sportovní hala66B
22.10.20220Open KHK-S mládežVylíčil OndřejRadvanice - Sportovní hala56C
22.10.20220Reg.Master Vysočina juniořiNetolický MilanDušejov - Sokolovna83B
22.10.20220Sova CUPRohr MilanHradec Králové - Hospůdka Sova308C
21.10.20229JC Jablonec n/N U PéciSrnová BarboraKokonín - Restaurace U Péci98C
21.10.20220Klubový Open MSK - jednotlivciSchneider PetrOstrava - Miapr168C
21.10.20220U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček288C
15.10.202210Mládežnická sérieXXXHomola TomášVelké Meziříčí - Happy Sport Club510C
15.10.20220Reg.Master Ústecka - juniořiBaráková MarkétaDobroměřice - KD75B
15.10.20220Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽHudák RadekŽabovřesky - U Žabáka74B
14.10.20220M. Open KHK jih - mládežBernard VladimírHradec Králové - Hospůdka Sova (Tatran)166C
14.10.20220MJM Open - Sport Arena Třebíč VKulich MilošTřebíč - Sport Aréna2111C
14.10.20220Reg.Master KHK-J juniořiBernard VladimírHradec Králové - Hospůdka Sova (Tatran)115B
8.10.20220Buldoc Cup Moravská TřebováSchuster DominikMoravská Třebová - Na Růžku268C
8.10.20220Středočeský pohár základníDostál Radim07Praha - Doubles2011C
7.10.20228JC Kadaň SlovanDvořák JakubKadaň - Slovan Kadaň169C
7.10.20220TP Duchcov ForbesVlček PetrDuchcov - Forbes910C
5.10.20223Hyršovská šipkaRyneš JiříHyršov - Hyršovská šipka199C
1.10.20220Double Open MSVČ ženyTéra MarekHajnice-Výšinka - Motorest155C
30.9.20229Mládežnická sérieXXXHomola TomášVelké Meziříčí - Happy Sport Club510C
30.9.20224Pitbull Cup Hrádek nad NisouDoležal PavelHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny198C
30.9.20220Charvatce cupAdamus DavidCharvatce 3 - Pohostinství Charvatce1211C
25.9.20220RGP juniorkySmékal RomanŽdár n. Sázavou - Dům Kultury52A
23.9.20226JC Kadaň SlovanDvořák JakubKadaň - Slovan Kadaň139C
17.9.20222Mládežnická sérieKovačevič LjubanDamníkov - KD Damníkov124C
17.9.20220MO Pardubický kraj - Hi ScoreKovačevič LjubanDamníkov - KD Damníkov288C
10.9.20220Buldoc Cup Moravská TřebováBádal LudvíkMoravská Třebová - Na Růžku148C
10.9.20220Summer DARTs 2024 - finálový turnajBernard VladimírHradec Králové - Kuzelna329C
9.9.20220Klubový Open MSK - jednotlivciVontor MiroslavOstrava - Sport bar Miapr278C
9.9.20220U pěti véčekVraštil OtakarHradec Králové - U pěti Věček218C
7.9.202242O pohár SpartyDvořáček Aleš04Úpice - Apríl bar158C
7.9.20221Hyršovská šipkaRyneš JiříHyršov - Hyršovská šipka209C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.6.2024 19:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.6.2024 19:32:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement