Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-45/45)
 NáhledTiskNahoru
Český pohár jednotlivců - MUŽI 2021/2022

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: B | Hráčů: 7279 | Turnajů: 6574

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
15.1.20220Regionální Master mužiMichálková MichaelaPraha - Chlumecká5014B
23.10.202128TOP Master KHK-S mužiVylíčil OndřejRadvanice - Sportovní hala1613B
23.10.20210Nominační Master KHK-S mužiVylíčil OndřejRadvanice - Sportovní hala357B
23.10.20210Nominační RM Liberecka (s TOP) - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny4812B
23.10.20210Reg.Master Plzeňského kraje - mužiVeselý MilanKlenčí pod Čerchovem - Kulturní sál329B
23.10.20210Reg.Master Vysočina mužiNetolický MilanDušejov - Sokolovna786B
23.10.20210Regionální Master mužiŠlehofr DavidPraha - Sportbar Hostivař4913B
23.10.20210TOP RM Liberecka - mužiKalaš LukášHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny811B
17.10.20210Reg.Master Zlínsko mužiŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky155B
16.10.20210Nominační Reg.Master Ústecka - mužiBaráková MarkétaProboštov - Sokolovna9913B
16.10.20210Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - mužiHudák RadekŽabovřesky - U Žabáka719B
16.10.20210Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň429B
16.10.20210Reg.Master JMOŠS mužiDubovec JurajBrno- Obřany - Orlovna556B
16.10.20210Reg.Master KHK-J mužiBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů137B
16.10.20210Reg.Master MSK mužiObluk LadislavOstrava - Rubín305B
16.10.20210Reg.Master Olomoucko mužiSmékal RomanDolany - Véska - SK Véska316B
16.10.20210Regionální Master mužiŠulc PetrPraha - Klub Ajeto4313B
16.10.20210TOP RM Ústecka - mužiBaráková MarkétaProboštov - Sokolovna1214B
16.10.2021Reg.Master Karlovarsko muži Sokolov - MAD Music Hall627B
16.10.2021TOP RM Plzeňska - mužiŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň128B
16.10.2021TOP RM UŠO Jižní Čechy muži 2. RM Žabovřesky1215B
9.10.20210Regionální Master mužiŠpringerová ZuzanaKolín - U Jána3113B
9.10.20210Regionální Master mužiMichálková MichaelaPraha - Double ´s4813B
18.9.20210Nominační RM Liberecka (s TOP) - mužiKalaš LukášLiberec - Restaurace U Martina5812B
18.9.20210Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanChrudim - Cleopatra546B
18.9.20210TOP RM Liberecka - mužiMinařík JiříLiberec - U Martina811B
11.9.202127TOP Master KHK-S mužiVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda1613B
11.9.20210Nominační Master KHK-S mužiVylíčil OndřejJaroměř - Důstojnická beseda307B
11.9.20210Reg.Master Plzeňského kraje - mužiVeselý MilanStarý Klíčov - Sál249B
11.9.20210Regionální Master jednotlivciŠpringerová ZuzanaKolín - U Jána1612B
11.9.20210Regionální Master mužiMichálková MichaelaPraha - Double ´s4813B
5.9.20210Reg.Master Zlínsko mužiŠpička ZdeněkVsetín - Bar Trávníky165B
4.9.20214Reg.Master KHK-J mužiBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů277B
4.9.20210Nominační Reg.Master Ústecka - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD8613B
4.9.20210Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - mužiHudák RadekŽabovřesky - U Žabáka539B
4.9.20210Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň279B
4.9.20210Reg.Master JMOŠS mužiDubovec JurajTroubsko - Katolický dům396B
4.9.20210Reg.Master MSK mužiObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye Riviéra285B
4.9.20210Reg.Master Olomoucko mužiSmékal RomanDolany - Véska - SK Véska326B
4.9.20210Regionální Master mužiGrätzová MonikaRestaurace Alfa - Praha7513B
4.9.20210TOP RM Plzeňska - mužiŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň128B
4.9.20210TOP RM Ústecka - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD1214B
4.9.2021Reg.Master Karlovarsko muži Vintířov U Kahanu557B
4.9.2021TOP RM UŠO Jižní Čechy muži 1. RM Žabovřesky1214B
28.8.20210Regionální Master mužiŠulc PetrPraha - Klub Ajeto4813B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 17.1.2022 15:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 17.1.2022 21:04:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement