Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/1068)
 NáhledTiskNahoru
BDC Střední Čechy & Praha (135)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1567 | Turnajů: 1068

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
24.9.20220Středočeský pohár dvojiceDostál Radim07Praha - Doubles87C
24.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1419C
24.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýDostál Radim07Praha - Doubles1614C
23.9.202223Středočeský pohár zvýhodněnýTucker Luke11Pečky - Na hřišti1813C
23.9.20221Středočeský pohár zvýhodněnýLaurek Petr06Tetín - Tetínská hospoda812C
23.9.20220Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa138C
23.9.20220Středočeský pohár dvojiceJirkalová Milena08Praha - Klub Ajeto108C
23.9.20220Středočeský pohár dvojiceSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky86C
23.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa2616C
23.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra2319C
23.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýJirkalová Milena08Praha - Klub Ajeto2419C
23.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1019C
23.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýTauš Václav08Sedlec - Santa bar1718C
23.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky1613C
22.9.20220Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař107C
22.9.20220Středočeský pohár dvojiceDostál Radim07Praha - Doubles910C
22.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýSkálová Markéta02Praha - Řipská918C
22.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2217C
22.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýDostál Radim07Praha - Doubles1819C
22.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýSlabý Jaroslav10Praha - Magic1819C
21.9.20220Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela04Praha - Chlumecka98C
21.9.20220Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar56C
21.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Chlumecka2017C
21.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1619C
21.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýPávek Jakub08Kladno - Lucifer Darts Club818C
21.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýMarval Petr10Praha - U Pipkina513C
21.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem1318C
20.9.20220Open jednotlivciŠimek Pavel02Neratovice - FraJa1414C
20.9.20220Středočeský pohár dvojiceŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána56C
20.9.20220Středočeský pohár dvojiceKučerová Ivana04Praha - Alfa88C
20.9.20220Středočeský pohár dvojiceNová Tereza04Praha - Garáž88C
20.9.20220Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař66C
20.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou1318C
20.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána918C
20.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýKučerová Ivana04Praha - Alfa1718C
20.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýNová Tereza04Praha - Garáž1718C
20.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1414C
19.9.20220Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto147C
19.9.20220Středočeský pohár dvojiceVelev Stanislav10Praha - U Pipkina58C
19.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická1520C
19.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýMurín Milan04Praha - Bar Chrpa918C
19.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2919C
19.9.20220Středočeský pohár zvýhodněnýVelev Stanislav10Praha - U Pipkina1116C
17.9.20220Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař98C
17.9.20220Středočeský pohár dvojiceDostál Radim07Praha - Doubles108C
17.9.20220Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2219C
17.9.20220Středočeský pohár základníDostál Radim07Praha - Doubles2219C
16.9.20220Středočeský pohár dvojiceVelev Stanislav04Praha - Restaurace Alfa1910C
16.9.20220Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto128C
16.9.20220Středočeský pohár dvojiceSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky98C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 26.9.2022 02:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 26.9.2022 02:05:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement