Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/453)
  Náhled Tisk Nahoru
2015 - Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 100 | Turnajů: 453

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
15.11.2015 MČR junioři Uhříček Břetislav Hostinné Techtex Sport 12 2 M
11.11.2015 StČ pohár základní   07 Fantomas 14 5 C
11.11.2015 StČ pohár základní   20 Cadillac 20 5 C
11.11.2015 Strmeň Cup - Sport bar Chrlice I   Sport bar Chrlice 19 8 C
6.11.2015 Open JMOŠS jednotlivci   Pivní bar Lidická 5 4 C
6.11.2015 TP Ohníč Sport klub   Ohnič 21 6 C
5.11.2015 21 ČDS Cup Hranice   Sportbar u Arnošta 19 8 C
5.11.2015 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   K.Vary Bingo Bar 11 6 C
5.11.2015 StČ pohár zvýhodněný   04 Podbukovina 18 6 C
5.11.2015 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická I   Pivní bar Lidická 11 7 C
4.11.2015 StČ pohár zvýhodněný   07 Fantomas 10 5 C
3.11.2015 21 ČDS Cup Prostějov I.   Sportbar u Farmy 13 8 C
2.11.2015 MJČ Soukromý šipkařský klub JH   MO U Kučerů Zl.Koruna 12 5 C
1.11.2015 21 ČDS Cup Pivín   Hostinec Nad Hřištěm 13 8 C
30.10.2015 13 MC Jablonec n/N. U Péci   Jablonec n/N. U Péci 19 6 C
30.10.2015 StČ pohár základní   07 Fantomas 15 6 C
30.10.2015 StČ pohár základní   08 Plzeňka 20 6 C
30.10.2015 TP Ohníč Sport klub   Ohnič 19 6 C
29.10.2015 20 ČDS Cup Čehovice   kulturák čehovice 20 9 C
29.10.2015 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   K.Vary Bingo Bar 10 6 C
29.10.2015 MJČ Lambada Suchdol   MO U Stehlíků Hluboká 7 6 C
29.10.2015 StČ pohár základní   03 Řipská 21 6 C
28.10.2015 20 ČDS Cup Uničov   Na Střelnici Uničov 19 8 C
28.10.2015 StČ pohár základní   04 Homolka 25 6 C
28.10.2015 StČ pohár základní   07 Fantomas 11 6 C
28.10.2015 Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno I   Úsobrno 17 5 C
27.10.2015 20 ČDS Cup Hrabůvka   Pohostinství Hrabůvka 13 7 C
27.10.2015 19 ČDS Cup Hrabůvka   Pohostinství Hrabůvka 11 8 C
27.10.2015 Strmeň Cup - Sport bar Chrlice I   Sport bar Chrlice 19 8 C
26.10.2015 MJČ Soukromý šipkařský klub JH   MO U Kučerů Zl.Koruna 9 5 C
24.10.2015 MO & Region Vysočiny - muži   Dušejov Sokolovna 86 5 C
24.10.2015 Reg.Master Vysočina junioři   Dušejov Sokolovna 4 3 B
24.10.2015 U Huberta - základní   U Huberta 25 6 C
23.10.2015 19 ČDS Cup Čelčice   Hostinec Čelčice 17 9 C
23.10.2015 12 MC Jablonec n/N. U Péci   Jablonec n/N. U Péci 16 6 C
23.10.2015 TP Ohníč Sport klub   Ohnič 23 6 C
22.10.2015 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   K.Vary Bingo Bar 9 6 C
22.10.2015 StČ pohár základní   03 Řipská 27 6 C
21.10.2015 19 ČDS Cup Olomouc II.   Restaurace u Zlaté koule 15 8 C
20.10.2015 19 ČDS Cup Prostějov I.   Sportbar u Farmy 14 8 C
19.10.2015 19 ČDS Cup Pivín   Hostinec Nad Hřištěm 9 7 C
19.10.2015 MJČ Soukromý šipkařský klub JH   MO U Kučerů Zl.Koruna 11 5 C
19.10.2015 StČ pohár základní   11 Klub Ajeto 21 4 C
17.10.2015 5 Master KHK-S&J junioři & juniorky   Hořice KD Koruna 3 3 B
17.10.2015 5 Reg.Master Ústecka - mládež   Travčice Kulturní dům 5 3 B
17.10.2015 Open KHK S&J jednotlivci   Hořice KD Koruna (Shanghai) 17 9 C
17.10.2015 Open KHK-S&J mládež   Hořice KD Koruna 8 4 C
17.10.2015 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   5. RM Plav 3 3 B
17.10.2015 Strmeň Cup - U Kolečka I   U Kolečka 28 8 C
16.10.2015 20 Túrka - Rocky bar - základní   Rocky bar Brno 14 5 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2018 07:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 12.12.2018 07:59:49