Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/453)
 NáhledTiskNahoru
2015 - Český pohár jednotlivců - JUNIOŘI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 100 | Turnajů: 453

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
15.11.2015MČR juniořiUhříček BřetislavHostinné Techtex Sport122M
11.11.2015Středočeský pohár základní 07Fantomas145C
11.11.2015Středočeský pohár základní 20Cadillac205C
11.11.2015Strmeň Cup - Sport bar Chrlice I Sport bar Chrlice198C
6.11.2015Open JMOŠS jednotlivci Pivní bar Lidická54C
6.11.2015TP Ohníč Sport klub Ohnič218C
5.11.201521ČDS Cup Hranice Sportbar u Arnošta1910C
5.11.2015Místní Open Karlovarsko jednotlivci K.Vary Bingo Bar118C
5.11.2015Středočeský pohár zvýhodněný 04Podbukovina186C
5.11.2015Strmeň Cup - Pivní bar Lidická I Pivní bar Lidická117C
4.11.2015Středočeský pohár zvýhodněný 07Fantomas105C
3.11.201521ČDS Cup Prostějov I. Sportbar u Farmy1310C
2.11.2015MJČ Pivnice Hobit ČB MO U Kučerů Zl.Koruna125C
1.11.201521ČDS Cup Pivín Hostinec Nad Hřištěm1310C
30.10.201513MC Jablonec n/N. U Péci Jablonec n/N. U Péci196C
30.10.2015Středočeský pohár základní 07Fantomas156C
30.10.2015Středočeský pohár základní 08Plzeňka206C
30.10.2015TP Ohníč Sport klub Ohnič198C
29.10.201520ČDS Cup Čehovice kulturák čehovice2011C
29.10.2015Místní Open Karlovarsko jednotlivci K.Vary Bingo Bar108C
29.10.2015MJČ Gerbera Budvar Aréna MO U Stehlíků Hluboká76C
29.10.2015Středočeský pohár základní 03Řipská216C
28.10.201520ČDS Cup Uničov Na Střelnici Uničov1910C
28.10.2015Středočeský pohár základní 04Homolka256C
28.10.2015Středočeský pohár základní 07Fantomas116C
28.10.2015Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno I Úsobrno175C
27.10.201520ČDS Cup Hrabůvka Pohostinství Hrabůvka139C
27.10.201519ČDS Cup Hrabůvka Pohostinství Hrabůvka1110C
27.10.2015Strmeň Cup - Sport bar Chrlice I Sport bar Chrlice198C
26.10.2015MJČ Pivnice Hobit ČB MO U Kučerů Zl.Koruna95C
24.10.2015MO & Region Vysočiny - muži Dušejov Sokolovna866C
24.10.2015Reg.Master Vysočina junioři Dušejov Sokolovna43B
24.10.2015U Huberta - základní U Huberta258C
23.10.201519ČDS Cup Čelčice Hostinec Čelčice1711C
23.10.201512MC Jablonec n/N. U Péci Jablonec n/N. U Péci166C
23.10.2015TP Ohníč Sport klub Ohnič238C
22.10.2015Místní Open Karlovarsko jednotlivci K.Vary Bingo Bar98C
22.10.2015Středočeský pohár základní 03Řipská276C
21.10.201519ČDS Cup Olomouc II. Restaurace u Zlaté koule1510C
20.10.201519ČDS Cup Prostějov I. Sportbar u Farmy1410C
19.10.201519ČDS Cup Pivín Hostinec Nad Hřištěm99C
19.10.2015MJČ Pivnice Hobit ČB MO U Kučerů Zl.Koruna115C
19.10.2015Středočeský pohár základní 11Klub Ajeto214C
17.10.20155Master KHK-S&J junioři & juniorky Hořice KD Koruna34B
17.10.20155Reg.Master Ústecka - mládež Travčice Kulturní dům57B
17.10.2015MO KHK S&J jednotlivci Hořice KD Koruna (Shanghai)1711C
17.10.2015MO KHK-S&J mládež Hořice KD Koruna85C
17.10.2015Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ 5. RM Plav33B
17.10.2015Strmeň Cup - U Kolečka I U Kolečka288C
16.10.201520Túrka - Rocky bar - základní Rocky bar Brno145C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 20.10.2020 10:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.10.2020 13:40:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement