Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/77118)
  Náhled Tisk Nahoru
Open žebříček za posledních 10 let - ženy

Další statistické přehledy | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 6978 | Turnajů: 77118

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
10.11.2019 22 ČDS Cup Tvorovice Nakládal Milan Tvorovice - Hospoda U Holiča 18 23 C
10.11.2019 22 ČDS Cup Vrbno pod Praděděm Knápková Ludmila Vrbno pod Pradědem - Autokemping Dolina 12 18 C
9.11.2019 26 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Na pekárně 7 18 C
9.11.2019 13 JC Liberec Pivnice v Zátiší Matys Pavel Liberec - Pivnice v Zátiší 25 22 C
9.11.2019 0 Bistro U Štěpánků - základ. Štěpánek Pavel Běleč nad Orlicí - U Štěpánků 14 15 C
9.11.2019 0 Double Open MSVČ ženy Černý Pavel Velké Poříčí - Hostinec U Hanušů 15 10 C
9.11.2019 0 JC Litoměřice Pohratická Hospůdka Solnařová Martina Litoměřice - Pokratická hospůdka 22 19 C
9.11.2019 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Mík Jiří Ostrava - U Hanzyho 12 14 C
9.11.2019 0 Místní Open KHK jih - jednotlivci Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 25 18 C
9.11.2019 0 Místní Open Vysočiny jednotlivci Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 29 18 C
9.11.2019 0 Místní Open Vysočiny jednotlivci Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 8 8 C
9.11.2019 0 Open oblasti MSK - ženy Obluk Ladislav Frýdek-Místek - Motor 13 11 C
9.11.2019 0 StČ pohár základní Komyšák Martin 04 Praha - Darts centrum Chlumecká 23 20 C
9.11.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 29 20 C
9.11.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 17 20 C
9.11.2019 0 StČ pohár základní Fořt Petr 41 Praha 5 - Pivnice Bunkr 10 23 C
8.11.2019 29 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská hospůdkka 19 22 C
8.11.2019 29 JC Most Metro Music Pub Jeřábek Jiří Most - Metro Music Club 11 16 C
8.11.2019 25 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 15 17 C
8.11.2019 22 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 23 24 C
8.11.2019 22 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Počenice - Bar Počenice 18 20 C
8.11.2019 20 Charvatce Cup 2019/2020 Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 16 18 C
8.11.2019 15 JC Litvínov U Hrušků Šatný Jan Litvínov - U Hrušků 11 21 C
8.11.2019 15 Phoenix Cup 2019 Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 35 19 C
8.11.2019 13 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 15 19 C
8.11.2019 10 Teplický Pohár Jandoš Jiří Osek - Cafee Bar Divočina 9 17 C
8.11.2019 9 Jackpot Cup Pokorná Markéta Klášterec nad Ohří - Satanka 8 13 C
8.11.2019 4 Místní Open Vysočiny jednotlivci Bártl David Havlíčkův Brod - Tajfun 22 12 C
8.11.2019 0 JC Litoměřice u Beránka Kohutková Dana Litoměřice - U Beránka 7 20 C
8.11.2019 0 JC Nový Bor Asterix Bar Kneeová Zdena Nový Bor - Asterix bar 15 22 C
8.11.2019 0 JC Třeboutice U Kapličky Hofmanová Jitka Třeboutice - Pivnice u kapličky 9 21 C
8.11.2019 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Mík Jiří ostrava - havránek 12 11 C
8.11.2019 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Dvorský Bronislav Vinťířov - U Kahanu 13 12 C
8.11.2019 0 MJČ Hotel Hobit ČB Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit 23 17 C
8.11.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 13 14 C
8.11.2019 0 Open Cup 2019 - Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 22 17 C
8.11.2019 0 Open Cup 2019 - Klub 44 - dvojice Kain Roman Liberec - Klub 44 13 15 C
8.11.2019 0 Páteční DARTs PUB Douda Petr Hradec Králové - DARTS PUB 12 13 C
8.11.2019 0 StČ pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 31 20 C
8.11.2019 0 StČ pohár základní Procházka Jaroslav 07 Tehov - Tehov 10 19 C
8.11.2019 0 StČ pohár základní Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 11 18 C
8.11.2019 0 StČ pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 25 21 C
8.11.2019 0 StČ pohár základní Faltejsek Libor 08 Praha - Plzeňka 16 16 C
8.11.2019 0 StČ pohár základní Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 14 20 C
8.11.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 10 Praha - U Švehly 19 18 C
8.11.2019 0 StČ pohár základní Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 14 17 C
8.11.2019 0 StČ pohár základní Jeřala Petr 11 Pečky - Na hřišti 16 19 C
8.11.2019 0 Šipkování U Husy Krieglstein Radim Přeštice - Hostinec U zlaté husy 18 12 C
8.11.2019 0 TP Duchcov Forbes Pech Jaroslav Duchcov - Forbes 17 22 C
8.11.2019 MJČ Budvarka JH   MO Budvarka JH 14 11 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.11.2019 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 12.11.2019 00:10:36