Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/75643)
  Náhled Tisk Nahoru
Open žebříček za posledních 10 let - ženy

Další statistické přehledy | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 6941 | Turnajů: 75643

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
23.8.2019 7 JC Most Fénix Dolejší Dana Most - Fénix 15 20 C
23.8.2019 4 BJC Kravaře U Bláži Fára Kamil Kravaře - U Bláži hospoda 7 7 C
23.8.2019 4 BJC Litvínov U Hrušků Šatný Jan Litvínov - U Hrušků 13 7 C
23.8.2019 4 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 13 16 C
23.8.2019 0 Dodo Cup Doudová Šárka Přerov - Sportbar Atláč 6 9 C
23.8.2019 0 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan Dobranov 22 - Penzion Na Konci 11 16 C
23.8.2019 0 JC Třeboutice U Kapličky Hofmanová Jitka Třeboutice - Pivnice u kapličky 11 14 C
23.8.2019 0 Páteční DARTs PUB Kučera Matěj Hradec Králové - DARTS PUB 15 16 C
23.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 10 15 C
23.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 13 24 C
23.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 11 19 C
22.8.2019 14 Open Olomoucko smíšený Olšanský Milan Lipník nad Bečvou - Prodarts club 14 15 C
22.8.2019 7 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin Děčín - Na Kopečku 12 19 C
22.8.2019 7 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 19 23 C
22.8.2019 6 JC Jirkov Dream Bar Bláhová Monika Jirkov - Dream Bar 17 20 C
22.8.2019 4 JC Liberec Resturace Na Kopečku Toman Jaromír Liberec - Na kopečku 21 19 C
22.8.2019 1 JC Liberec Restaurace u Martina Kozák Lubor liberec - u martina 13 14 C
22.8.2019 0 JC Bohušovice Na hřišti Pokorný Lukáš Bohušovice nad Ohří - Hospůdka na hřišti 13 22 C
22.8.2019 0 JC Litvínov Loutkárna Pomahač Lukáš Litvínov - Loutkárna 14 23 C
22.8.2019 0 Jen tak Open Kejzlar Pavel 12 Úpice - Pod Skalkou 13 17 C
22.8.2019 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Kejzlar Pavel 12 Úpice - Pod Skalkou 13 19 C
22.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Petrová Marie 04 Olbramovice - Marlenka 7 17 C
22.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Komyšák Martin 04 Praha - Darts centrum Chlumecká 19 19 C
22.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Kalina Daniel 04 Praha - Sportbar Hostivař 10 16 C
22.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 26 24 C
22.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Svěchota Richard 10 Praha - Magic 20 14 C
22.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Zahajský Václav 41 Říčany - Bar Riviéra 9 20 C
22.8.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 9 16 C
22.8.2019 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 9 14 C
21.8.2019 39 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 17 20 C
21.8.2019 11 Slatiňanská šipka Kopecký Michal Slatiňany U Kláštera 17 14 C
21.8.2019 6 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Na pekárně 5 14 C
21.8.2019 6 JC Most Caffe Bar Duo Zajíc Roman Most - Caffe Bar Duo 7 16 C
21.8.2019 6 JC Most Fénix Dolejší Dana Most - Fénix 11 18 C
21.8.2019 3 JC Jablonec U Nás Gyalog Zdeněk Jablonec nad Nisou - U Nás 9 16 C
21.8.2019 3 JC Liberec Club Pirát Kusebauch Roland Liberec - U Piráta 8 21 C
21.8.2019 3 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 22 18 C
21.8.2019 0 JC Litoměřice Pohratická Hospůdka Solnařová Martina Litoměřice - Pokratická hospůdka 19 17 C
21.8.2019 0 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk Mimoň - Český Lev 8 19 C
21.8.2019 0 JC Třeboutice U Kapličky Hofmanová Jitka Třeboutice - Pivnice u kapličky 7 20 C
21.8.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 11 13 C
21.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Jiroušek Petr 02 Praha - Grey bar Na zastávce 14 18 C
21.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 20 20 C
21.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Váňa Robert 10 Praha 10 - U Švehly 18 19 C
21.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Menšík Radek 10 Praha 4 - U Pipkina 25 17 C
20.8.2019 16 Liberecké letní házení - zk. Kolečko Indra Petr Liberec - Sport bar Kolečko 13 13 C
20.8.2019 16 TruToulka kat. C+ Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Na Stadionu 21 18 C
20.8.2019 12 Letní házení - základní turnaj Kučera Matěj Hradec Králové - MATY`s BAR 50 19 C
20.8.2019 6 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin Děčín - Na Kopečku 13 20 C
20.8.2019 5 JC Jirkov Dream Bar Bláhová Monika Jirkov - Dream Bar 17 22 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.8.2019 00:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 25.8.2019 01:13:57