Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/78755)
  Náhled Tisk Nahoru
Open žebříček za posledních 10 let - ženy

Další statistické přehledy | Jednotlivci ženy | Hráček: 7037 | Turnajů: 78755

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
17.2.2020 13 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Hospůdka na hřišti 21 17 C
17.2.2020 6 JC Liberec Hvězdička Kopencová Monika Liberec - U Bakaláře (Hvězdička) 11 19 C
17.2.2020 6 PP Tour Goláň Radek Pardubice - Bowling Dubina 15 15 C
17.2.2020 5 MJČ U Žáby Dubičné Masař Petr Dubičné - U Žáby 18 14 C
17.2.2020 4 MJČ U Žáby Dubičné Masař Petr Dubičné - U Žáby 17 16 C
17.2.2020 1 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav 13 Ludslavice - Hostinec U studny 8 17 C
17.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Skopalová Marcela Frýdek-Místek - Cross 12 9 C
17.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Opěla Robin Frýdek-Místek - Ranec sportbar 10 6 C
17.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Opěla Robin Frýdek-Místek - Ranec sportbar 10 10 C
17.2.2020 0 JC Liberec Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 5 11 C
17.2.2020 0 Open Cup - Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 5 5 C
17.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Jiroušek Petr 02 Praha - Pivnice Chabařovická 5 17 C
17.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Pavlát Radek 04 Praha - Bar Chrpa 18 14 C
17.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Slabý Jaroslav 04 Praha - Polo 12 15 C
17.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 8 12 C
17.2.2020 0 TP Herna 999 Krupka Masopustová Jana Krupka - Herna 999 6 14 C
16.2.2020 21 JC Kadaň Slovan Lechan Zdeněk Kadaň - Slovan 9 16 C
16.2.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Appel Kamil Ostrava - U hanzyho 21 14 C
15.2.2020 57 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 17 19 C
15.2.2020 52 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Na pekárně 23 19 C
15.2.2020 24 JC Liberec Pivnice v Zátiší Adam Marcel Liberec - Pivnice v Zátiší 27 15 C
15.2.2020 16 Místní Open Vysočiny jednotlivci Bílek Radek Jihlava - Madeira 17 12 C
15.2.2020 6 U Kozatý "20" Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 22 17 C
15.2.2020 3 O pohár Žacléře Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 19 17 C
15.2.2020 0 JC Litoměřice Pohratická Hospůdka Solnařová Martina Litoměřice - Pokratická hospůdka 20 19 C
15.2.2020 0 JC Most Fénix Dolejší Dana Most - Fénix 10 15 C
15.2.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Mík Jiří Ostrava - U Hanzyho 12 13 C
15.2.2020 0 O pohár Žacléře doplňkový Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 8 14 C
15.2.2020 0 Open Jesenicko jednotlivci Piskacis Ladislav Černá Voda - sál 31 12 C
15.2.2020 0 Open Jesenicko jednotlivci Piskacis Ladislav Černá Voda - sál 3 7 C
15.2.2020 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 8 12 C
15.2.2020 0 Open Olomoucko smíšený Smékal Roman Olomouc - U Pelikána 17 16 C
15.2.2020 0 Open Olomoucko smíšený Smékal Roman Olomouc - U Pelikána 21 14 C
15.2.2020 0 Open Olomoucko smíšený Špička Zdeněk Olomouc - U Pelikána 17 14 C
15.2.2020 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 36 19 C
15.2.2020 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 16 16 C
15.2.2020 0 Podivné šipkohraní základní Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 8 13 C
15.2.2020 0 Roxy BAR HK CUP Černý Josef Hradec Kralove - Roxy Bar 12 19 C
15.2.2020 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 17 16 C
15.2.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 39 17 C
15.2.2020 0 Středočeský pohár základní Mikulík Jaroslav 41 Praha 13 - Pivnice herna Bunkr 15 17 C
15.2.2020 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč I   U LesíkaTřebíč 12 20 C
14.2.2020 57 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská Hospůdka 24 21 C
14.2.2020 54 JC Most Metro Music Pub Jeřábek Jiří Most - Metro Music Club 17 18 C
14.2.2020 53 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 23 17 C
14.2.2020 29 JC Litvínov U Hrušků Bučková Kateřina Litvínov - U Hrušků 10 14 C
14.2.2020 29 Phoenix Cup Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 31 14 C
14.2.2020 27 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 18 21 C
14.2.2020 23 JC Litoměřice u Beránka Kohutková Dana Litoměřice - U Beránka 6 17 C
14.2.2020 23 TP Osek Caffe Bar Divočina Jandoš Jiří Osek - Cafee Bar Divočina 5 15 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.2.2020 08:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 18.2.2020 08:08:53