Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/74960)
  Náhled Tisk Nahoru
Open žebříček za posledních 10 let - ženy

Další statistické přehledy | Jednotlivci ženy | Hráček: 6943 | Turnajů: 74960

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
25.6.2019 8 TruToulka kat. C+ Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Národní dům 8 13 C
25.6.2019 0 StČ pohár základní Procházka Jaroslav 07 Strančice - AHV 7 7 C
25.6.2019 0 TruToulka doplňkový Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Národní dům 8 15 C
25.6.2019 0 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 16 10 C
25.6.2019 0 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 19 11 C
25.6.2019 StČ pohár základní   04 Sportbar 17 17 C
25.6.2019 StČ pohár základní   10 El Clásico 10 16 C
24.6.2019 0 StČ pohár ženy základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 7 9 C
24.6.2019 StČ pohár základní   03 Pivnice Chabařovická 12 18 C
22.6.2019 8 Pekárna Cup 2019 Směja Radek Most - Na Pekárně 12 17 C
22.6.2019 0 Bistro U Štěpánků - základ. Štěpánek Pavel Běleč nad Orlicí - U Štěpánků 21 17 C
22.6.2019 0 Maršovský Scoro turnaj Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 13 15 C
22.6.2019 0 Roxy CUP Černý Josef Roxy bar 23 17 C
22.6.2019 0 Sova CUP Macháček Josef Sobotní Sova 13 14 C
22.6.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Komyšák Martin 04 Praha - Darts centrum Chlumecká 21 21 C
22.6.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Procházka Jaroslav 07 Praha - Double´s 9 19 C
22.6.2019 Jackpot Cup MSK - sekretariát   Motor Frýdek-Místek 16 13 C
22.6.2019 Místní Open KHK jih - jednotlivci Bursa Martin U Huberta 8 10 C
22.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   04 Sportbar 33 20 C
22.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   08 Podlešín 6 12 C
22.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   41 Bunkr 9 19 C
21.6.2019 0 Bendovka Open Štefánek Martin Plzeň - Hospůdka V Bendovce 11 14 C
21.6.2019 0 Bolevecká šipka Troníčková Eva Plzeň - Bistro Tachovská 10 11 C
21.6.2019 0 Místní Open KHK jih - jednotlivci Douda Petr DARTS PUB 16 15 C
21.6.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 15 15 C
21.6.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Procházka Jaroslav 07 Tehov - Tehov 10 19 C
21.6.2019 0 StČ pohár ženy zvýhodněný Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 10 15 C
21.6.2019 0 Šipkování U Husy Krieglstein Radim Přeštice - Hostinec U zlaté husy 14 12 C
21.6.2019 Klubový Open MSK - jednotlivci   Ural Ostrava 18 17 C
21.6.2019 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Vintířov U Kahanu 14 12 C
21.6.2019 Místní Open KHK jih - jednotlivci Bursa Martin U Huberta 19 16 C
21.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   04 Kobra 18 21 C
21.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   08 Club Kamýk 20 19 C
21.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   08 Plzeňka 8 15 C
21.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   08 Santa bar 9 23 C
21.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   08 U Krkavce 10 17 C
21.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   10 KD Kbely 12 16 C
21.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   10 U Libora 15 19 C
21.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   10 U Švehly 14 18 C
21.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   41 Pivnice Stodůlky 13 20 C
21.6.2019 Strmeň Cup - Herna bar Excalibur I   Bar Excalibur 7 17 C
21.6.2019 Strmeň Cup - Restaurace U Lasa III   U Lasa 12 18 C
20.6.2019 5 Skalka Cup Goldmannová Anna 26 Úpice - Pod Skalkou 12 8 C
20.6.2019 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Goldmannová Anna 26 Úpice - Pod Skalkou 9 14 C
20.6.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Komyšák Martin 04 Praha - Darts centrum Chlumecká 24 24 C
20.6.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 9 14 C
20.6.2019 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 19 15 C
20.6.2019 Jackpot Cup MSK - sekretariát   Omega Frýdek-Místek 17 16 C
20.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   03 Řipská 21 23 C
20.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   04 Marlenka 6 19 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.6.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 27.6.2019 06:16:37