Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/88989)
  Náhled Tisk Nahoru
Open žebříček za posledních 10 let - muži

Další statistické přehledy | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 28599 | Turnajů: 88989

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
27.2.2020 60 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 17 19 C
27.2.2020 58 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin Děčín - Na Kopečku 14 18 C
27.2.2020 58 JC Jirkov Dream Bar Bláhová Monika Jirkov - Dream Bar 14 17 C
27.2.2020 54 JC Most Špunt Bar Mikolášek Jiří Most - Špunt Bar 11 19 C
27.2.2020 52 JC Semily Netovka Bar 2 Mašek Martin Semily - Netovka bar 16 14 C
27.2.2020 49 JC Most U Charlieho Pátek Miroslav Most - U charliho 15 11 C
27.2.2020 32 JC Chomutov Ježek Hartman Jan Chomutov - Sportbar Ježek 7 12 C
27.2.2020 30 JC Bohušovice Na hřišti Pokorný Lukáš Bohušovice nad Ohří - Hospůdka na hřišti 17 19 C
27.2.2020 30 JC Liberec Resturace Na Kopečku Toman Jaromír st. Liberec - Na kopečku 10 14 C
27.2.2020 29 JC Kravaře Hospoda U Bláži Fára Kamil Kravaře - U Bláži hospoda 6 13 C
27.2.2020 23 JC Liberec Restaurace u Martina Dvořák Jan liberec - restaurace u martina 7 10 C
27.2.2020 22 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Dvorský Bronislav 01 Sokolov - Fedor 10 8 C
27.2.2020 17 Místní Open Vysočiny jednotlivci Kunčar Leopold Velké Meziříčí - Happy sqaush Club 11 9 C
27.2.2020 9 Klubový Open MSK - jednotlivci Kočí Vítězslav 22 Ostrava - Partay Pub U Richarda 16 10 C
27.2.2020 8 Bidlo Cup Klapetek Karel Klatovy - Restaurace pod Hůrkou 15 12 C
27.2.2020 7 Botswana Cup muži Bayerová Jana Vsetín - Herna Bar Trávníky 11 8 C
27.2.2020 7 MJČ Motorest Štěpánovice Bočková Kateřina Štěpánovice - Štěpánovice 12 6 C
27.2.2020 2 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin 19 Hranice - Sport Bar u Arnošta 14 16 C
27.2.2020 2 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka 20 Přerov - Sportbar Atláč 18 17 C
27.2.2020 2 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 18 14 C
27.2.2020 2 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel 17 Řídeč - U Zlatého potoka 15 19 C
27.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Opěla Robin Frýdek Místek - Omega 21 10 C
27.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Škrdla Ladislav Frýdek- Místek - Bernard 1 7 9 C
27.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Škrdla Ladislav Frýdek-Místek - Bernard 7 8 C
27.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Surma Stanislav Havířov - U Lenina 9 9 C
27.2.2020 0 JC Chotyně U Lip Votýpka Martin Chotyně - U LIP 15 12 C
27.2.2020 0 JC Jablonec nad Nisou hosp. u Bakaláře Reczai Miroslav Jablonec nad Nisou - Hospůdka u Bakaláře 11 16 C
27.2.2020 0 JC Litvínov Loutkárna Minařík Jiří Litvínov - JC Loutkárna 6 11 C
27.2.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Vontor Miroslav Ostrava - Pizzerie Honzík - Panorama 5 8 C
27.2.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Mrenica Jan Ostrov - Kolečko 5 12 C
27.2.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Mrenica Jan Ostrov - Pivnice Kolečko 16 10 C
27.2.2020 0 Středočeský pohár základní Matěk Jan 02 Praha - Řipská 10 16 C
27.2.2020 0 Středočeský pohár základní Roubalová Lucie 07 Praha - Doubles 19 16 C
27.2.2020 0 Středočeský pohár základní Svěchota Richard 10 Praha - Magic 12 13 C
27.2.2020 0 Středočeský pohár základní Zahajský Václav 41 Říčany - Bar Riviéra 10 16 C
27.2.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 19 12 C
27.2.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Lucky Looser Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 7 8 C
26.2.2020 60 JC Litoměřice Pohratická Hospůdka Grušpier Ladislav Litoměřice - Pokratická hospůdka 15 14 C
26.2.2020 56 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 10 13 C
26.2.2020 55 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Na pekárně 22 18 C
26.2.2020 31 JC Jablonec U Nás Gyalog Zdeněk Jablonec nad Nisou - U Nás 22 18 C
26.2.2020 28 JC Liberec Club Pirát Kobrová Vrbová Karolína Liberec - U Piráta 15 16 C
26.2.2020 24 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Ledvina Jaroslav 03 Karlovy Vary - Pizza Pub 23 14 C
26.2.2020 13 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 12 17 C
26.2.2020 8 JC Liberec Hvězdička Kopencová Monika Liberec - U Bakaláře (Hvězdička) 8 16 C
26.2.2020 8 Vítězná středa zvýhodněný Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 12 15 C
26.2.2020 5 MJČ Žabovřesky Hála Vladislav Žabovřesky - Hostinec u Žabáka 10 16 C
26.2.2020 2 ČDS Cup Bolelouc Špunda Michal 15 Bolelouc - Hostinec u Kříže 12 11 C
26.2.2020 2 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Olšanský Milan 11 Lipník nad Bečvou - Prodarts club 25 19 C
26.2.2020 2 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav 13 Ludslavice - Hostinec U studny 11 17 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 17:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 18:14:33