Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/81352)
  Náhled Tisk Nahoru
Open žebříček za posledních 10 let - muži

Další statistické přehledy | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 28003 | Turnajů: 81352

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
8.12.2018 Mistrovství KHK jih - finále MUŽI   CC Lucie HK 55 8 C
8.12.2018 StČ pohár základní   42 Na cibulkách 22 7 C
8.12.2018 StČ pohár základní   40 Chlumecká 19 8 C
8.12.2018 StČ pohár základní   40 Hole in one 10 7 C
7.12.2018 MJČ Budvarka JH   MO Budvarka JH 13 12 C
7.12.2018 StČ pohár muži základní   80 Klub Ajeto 20 5 C
7.12.2018 StČ pohár základní   44 Pivnice Stodůlky 10 8 C
7.12.2018 StČ pohár základní   81 Club Kamýk 12 8 C
7.12.2018 StČ pohár základní   82 Plzeňka 10 7 C
7.12.2018 StČ pohár základní   84 U Krkavce 11 7 C
7.12.2018 StČ pohár základní   11 U Švehly 10 8 C
6.12.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 18 7 C
6.12.2018 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.   Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou 11 5 C
6.12.2018 StČ pohár základní   34 Řipská 17 7 C
6.12.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 13 9 C
6.12.2018 StČ pohár základní   10 Magic 11 6 C
6.12.2018 StČ pohár základní   34 Základna 10 7 C
6.12.2018 StČ pohár základní   40 Hole in one 19 7 C
6.12.2018 StČ pohár základní   40 Mystery bar 9 5 C
6.12.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická I   Pivní bar Lidická 16 6 C
6.12.2018 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry I   Snack bar Jerry 7 4 C
5.12.2018 13 Kuča Cup Kučera František Svitavy Sport Bar 19 11 C
5.12.2018 2 La Putica Cup Malíšková Veronika Pizza LaPutica Prostějov 21 6 C
5.12.2018 2 Orel Dart Open (Maršovák) Mervart Martin 05 Trutnov-H.S.M. Sedmička 23 4 C
5.12.2018 1 Slovan Cup Rážová Zuzana Sport Bar Slovan Šternberk 14 6 C
5.12.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   Darts club 13 Rýmařov 8 5 C
5.12.2018 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.   Plzeň, U Chřestýše 9 4 C
5.12.2018 StČ pohár základní   03 Grey bar Na zastávce 12 6 C
5.12.2018 StČ pohár základní   11 Na hřišti 25 9 C
5.12.2018 StČ pohár základní   10 U Pipkina 27 8 C
5.12.2018 StČ pohár základní   11 U Švehly 13 8 C
5.12.2018 StČ pohár základní   34 Pod lesem 11 7 C
5.12.2018 StČ pohár základní   41 Lobkovický sklípek 7 7 C
5.12.2018 Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup I   Bar U Kola Sloup 7 5 C
5.12.2018 Strmeň Cup - Pivárna Sloup I   Pivárna Sloup 18 6 C
5.12.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická I   Pivní bar Lidická 11 5 C
5.12.2018 Strmeň Cup - Rest. Na Hříšti Chrlice I   Na hřišti Chrlice 7 4 C
5.12.2018 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry I   Snack bar Jerry 10 5 C
5.12.2018 Strmeň Cup - Sport bar XXL Rájec I   Rájec 13 6 C
5.12.2018 Strmeň Cup - U Kolečka I   Bejvávalo U Kolečka 30 6 C
5.12.2018 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč I   U Lesíka Třebíč 13 7 C
4.12.2018 91 Fit Cup Moravská Třebová Hlava Jiří Moravská Třebová Na Růžku 12 8 C
4.12.2018 1 501 cup Tůmová Petra Club 501 Hranice na Moravě 14 6 C
4.12.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   Gustlíček Frýdek-Místek 14 7 C
4.12.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   U Hroznů Frýdek-Místek 13 6 C
4.12.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Petrželka Miloš Chodov Žíla open 2018 22 4 C
4.12.2018 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Jarkovský Robert 20 Velký Třebešov U Vagonu 10 4 C
4.12.2018 StČ pohár základní   21 Darts pub 4 5 C
4.12.2018 StČ pohár základní   42 Na cibulkách 13 7 C
4.12.2018 StČ pohár základní   71 AHV 8 6 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2018 00:42

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 11.12.2018 00:42:24