Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/89029)
  Náhled Tisk Nahoru
Open žebříček za posledních 10 let - muži

Další statistické přehledy | Jednotlivci muži | Hráčů: 28303 | Turnajů: 89029

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
2.8.2020 8 MJČ Pivnice Hobit ČB Lukš Josef České Budějovice - Pivnice Hobit 10 17 C
2.8.2020 1 JC Kadaň Slovan Lechan Zdeněk Kadaň - Slovan 5 13 C
2.8.2020 0 ČDS Cup Olomouc IV. Špička Zdeněk 25 Olomouc - Zenit Pivnice 16 17 C
2.8.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Vnenk Rostislav Frýdek-Místek - Bar Omega 16 15 C
2.8.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Kučák David Ostrava - Eso Bar 15 16 C
2.8.2020 Klubový Open MSK - jednotlivci Kočí Jana Ostrava - Satlava-Fifejdy 17 17 C
1.8.2020 19 U Kozatý "20" Filipi Lukáš Hradec Králové - U Kozatý 21 18 C
1.8.2020 10 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 10 18 C
1.8.2020 9 Atláč Cup Doudová Šárka 20 Přerov - Sportbar Atláč 13 14 C
1.8.2020 1 Jackpot Cup doplňkový Kutzler Martin dušníky 90 - dušníky 90 5 5 C
1.8.2020 1 JC Litoměřice Pohratická Hospůdka Bureš Karel Litoměřice - Pokratická hospůdka, U kapl 6 7 C
1.8.2020 1 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Most 7 13 C
1.8.2020 0 Bistro U Štěpánků - základ. Štěpánek Pavel Běleč nad Orlicí - U Štěpánků 13 17 C
1.8.2020 0 Jackpot Cup doplňkový Bláhová Monika Jirkov - Dream Bar 8 7 C
1.8.2020 0 JC Žatec Jahoda Hála Jan Zatec - Jahoda 12 7 C
1.8.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Vavříková Šmatová Nataša Cheb - Krusty 24 16 C
1.8.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Semera Jiří Jáchymov - Hasičárna 10 13 C
1.8.2020 0 Open KHK-S jednotlivci Komárková Eliška Česká Skalice - Na Hřišti 25 10 C
1.8.2020 0 Open KHK-S jednotlivci Nguyen Marek Voletiny - Obecní hospoda 13 14 C
1.8.2020 0 Open Litoměřicko jednotlivci Gabriel František Písty - U Maxima 54 9 C
1.8.2020 0 Open Litoměřicko jednotlivci Gabriel František Písty - U Maxima 41 15 C
1.8.2020 0 Open Olomoucko smíšený Pluhařík Marcel Zlaté Hory v Jeseníkách - Stopka 13 12 C
1.8.2020 0 Open Olomoucko smíšený Pluhařík Marcel Zlaté Hory v Jeseníkách - Stopka 36 15 C
1.8.2020 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 21 17 C
1.8.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 26 20 C
1.8.2020 0 Středočeský pohár základní Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 19 17 C
1.8.2020 0 Středočeský pohár základní Mikoláš Jindřich 11 Pečky - Siňorita 18 17 C
31.7.2020 36 TP Osek Caffe Bar Divočina Jandoš Jiří Osek - Cafee Bar Divočina 10 15 C
31.7.2020 24 Buldoc Cup Moravská Třebová Schuster Dominik Moravská Třebová - Na Růžku 11 14 C
31.7.2020 21 G&M Darts Series Švichký Pavel Moravská Třebová - Hospůdka u Gabči 12 15 C
31.7.2020 17 MJČ Hotel Hobit ČB Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit 18 14 C
31.7.2020 10 Bobr Cup Sobotková Eva Olomouc - U Janka 13 13 C
31.7.2020 10 ČDS Cup Ivanovice na Hané Pitner Martin Ivanovice na Hané - Klub centrum Bar 12 11 C
31.7.2020 10 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana 24 Počenice - Bar Počenice 14 15 C
31.7.2020 10 JC Jablonec nad Nisou Sportbar Nica Nový Petr Jablonec nad Nisou - Sport bar Nika 18 13 C
31.7.2020 10 Klenečská šipka Veselý Milan Haltrava - Klenečská šipka 33 15 C
31.7.2020 10 Šipkování U Husy Krieglstein Radim 04 Přeštice - Hostinec U zlaté husy 10 13 C
31.7.2020 6 U pěti véček Vraštilová Lenka Hradec Králové - U 5 Véček 20 15 C
31.7.2020 1 MC Liberec Bakalářská pivnice Bobková Jana Liberec - Bakalářská Hospůdka 11 14 C
31.7.2020 0 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 9 13 C
31.7.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Dobrík Petr Ostrava - Herna Ural 10 15 C
31.7.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Plevová Jana Ostrava - Řízkárna u Orla 19 15 C
31.7.2020 0 Mandl Cup Mrázek Vladimír Žatec - Mandl 9 13 C
31.7.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Redl Vlastimil Cheb - Bar Alex 12 13 C
31.7.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kopetzká Anna Nova Role - Vendetta 9 11 C
31.7.2020 0 MJČ Budvarka JH Pitrová Ivana Jindřichův Hradec - Budvarka 17 13 C
31.7.2020 0 MJČ Na Růžku JH Mynář Michal Jindřichův Hradec - Na Růžku 15 19 C
31.7.2020 0 O pohár Cukrárny Lamka Josef 07 Náchod - Cukrárna 14 16 C
31.7.2020 0 Open jednotlivci Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 19 14 C
31.7.2020 0 Open jednotlivci Slavík Tomáš 41 Praha - Pivnice Stodůlky 5 7 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.8.2020 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.8.2020 01:58:44