Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/86490)
  Náhled Tisk Nahoru
Open žebříček za posledních 10 let - muži

Další statistické přehledy | Jednotlivci muži | Hráčů: 28213 | Turnajů: 86490

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
21.10.2019 42 PP Tour Goláň Radek Pardubice - Bowling Dubina 30 15 C
21.10.2019 17 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Hospůdka na hřišti 15 16 C
21.10.2019 16 JC Liberec Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 13 16 C
21.10.2019 4 Olis Cup Špička Zdeněk Pizza Olis Olomouc 17 13 C
21.10.2019 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Skopalová Marcela Frýdek-Místek - Cross 8 10 C
21.10.2019 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Opěla Robin Frýdek-Místek - Ranec sportbar 7 14 C
21.10.2019 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Opěla Robin Frýdek-Místek - Ranec sportbar 9 14 C
21.10.2019 0 JC Most Caffe Bar Duo Zajíc Roman Most - Caffe Bar Duo 14 21 C
21.10.2019 0 Open Cup 2019 - Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 10 17 C
20.10.2019 15 JC Chomutov Ježek Hartman Jan Chomutov - Sportbar Ježek 5 12 C
20.10.2019 7 Klubový Open MSK - jednotlivci Vontor Miroslav Ostrava - U Hanzyho 15 14 C
19.10.2019 24 JC Litoměřice Pohratická Hospůdka Solnařová Martina Litoměřice - Pokratická hospůdka 20 20 C
19.10.2019 24 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 18 22 C
19.10.2019 21 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Na pekárně 12 22 C
19.10.2019 21 JC Most Fénix Dolejší Dana Most - Fénix 14 20 C
19.10.2019 19 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 12 20 C
19.10.2019 18 Roxy Bjelmo CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 10 18 C
19.10.2019 11 Staropramen cup Slávie Pilař Marcel Hradec Králové - pivnice Slavie - Věkoše 33 17 C
19.10.2019 6 U Kozatý CUP Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 11 11 C
19.10.2019 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Valenta Lukáš Havířov - Autobar 10 14 C
19.10.2019 0 Místní Open KHK jih - jednotlivci Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 26 15 C
19.10.2019 0 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. Veselý Milan Domažlice - Bar Tunel 17 16 C
19.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 25 15 C
19.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 21 13 C
19.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 26 16 C
19.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 12 15 C
19.10.2019 0 Open Olomoucko smíšený Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 20 12 C
19.10.2019 0 Open Ústeckého kraje Baráková Markéta Travčice - KD Travčice 23 19 C
19.10.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 35 21 C
19.10.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 07 Praha - Doubles 21 19 C
19.10.2019 0 StČ pohár základní Fořt Petr 41 Praha 5 - Pivnice Bunkr 26 23 C
19.10.2019 Strmeň Cup - Pivnice Na Sýpce IV   Pivnice Na Sýpce 11 15 C
18.10.2019 23 JC Most Metro Music Pub Jeřábek Jiří Most - Metro Music Club 11 23 C
18.10.2019 23 JC Žatec Jahoda Hála Jan Žatec - Jahoda Žatec 12 21 C
18.10.2019 19 ČDS Cup Ivanovice na Hané Pitner Martin Ivanovice na Hané - Klub centrum Bar 14 19 C
18.10.2019 19 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 21 23 C
18.10.2019 19 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana Počenice - Bar Počenice 18 20 C
18.10.2019 19 ČDS Cup Tvorovice Nakládal Milan Tvorovice - Hospoda U Holiča 9 20 C
18.10.2019 19 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 14 22 C
18.10.2019 14 Charvatce Cup 2019/2020 Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 15 18 C
18.10.2019 12 JC Kravaře Hospoda U Bláži Fára Kamil Kravaře - U Bláži hospoda 8 21 C
18.10.2019 12 JC Litvínov U Hrušků Šatný Jan Litvínov - U Hrušků 6 20 C
18.10.2019 12 Phoenix Cup 2019 Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 21 19 C
18.10.2019 10 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 9 19 C
18.10.2019 7 JC Klášterec nad Ohří Satanka Pokorná Markéta Klášterec nad Ohří - Satanka 7 20 C
18.10.2019 1 Místní Open Vysočiny jednotlivci Kunčar Leopold Velké Meziříčí - Happy sqaush Club 13 9 C
18.10.2019 0 Bendovka Open Rybka Václav Plzen - Hospudka v Bendovce 11 11 C
18.10.2019 0 Bolevecká šipka Troníčková Eva Plzeň - Bistro Tachovská 20 12 C
18.10.2019 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Ozdinec Jiří Ostrava - Rubín 12 11 C
18.10.2019 0 JC Nový Bor Asterix Bar Kneeová Zdena Nový Bor - Asterix bar 23 20 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2019 16:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.10.2019 16:19:37