Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/807)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Mistrovství SVČ - MUŽI absolutní pořadí

Archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 568 | Turnajů: 807

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
1.12.2019 Mistrovství SVČ finále muži Vylíčil Ondřej Úpice - Městský sál (7.12.) 55 11 M
30.11.2019 52 Orel Dart Open (Maršovák) Mervart Martin 05 Trutnov - Sedmička 32 12 C
30.11.2019 0 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 16 15 C
30.11.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 11 12 C
30.11.2019 0 O pohár Žacléře doplňkový Černá Marcela 10 Žacléř - Bingo bar 10 12 C
30.11.2019 0 O pohár Žacléře finále Černá Marcela 10 Žacléř - Bingo bar 15 12 C
29.11.2019 13 Maršovský Scoro turnaj Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 13 12 C
29.11.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 14 8 C
29.11.2019 0 O Puškvorecký pohár Svoboda Libor 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 13 12 C
28.11.2019 0 MeVa Cup doplňkový Kejzlar Pavel 12 Úpice - Zifčák 5 10 C
28.11.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 6 12 C
27.11.2019 17 Vítězná středa zvýhodněný Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 12 12 C
27.11.2019 0 O pohár Sparty Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 13 12 C
27.11.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 26 12 C
27.11.2019 0 Pirátský Open Vlk Martin 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 9 11 C
26.11.2019 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 6 9 C
22.11.2019 12 Balkán Cup Goldmannová Anna 19 Velké Svatoňovice - Na Balkáně 26 12 C
22.11.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 22 11 C
21.11.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 8 12 C
20.11.2019 49 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 17 14 C
20.11.2019 16 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 18 14 C
20.11.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 25 12 C
20.11.2019 0 Pirátský Open Pullmann Lukáš 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 10 11 C
19.11.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 10 16 C
19.11.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 6 10 C
16.11.2019 23 O pohár Žacléře zvýhodněný Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 14 14 C
16.11.2019 0 O pohár Žacléře doplňkový Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 9 14 C
16.11.2019 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 10 13 C
16.11.2019 0 Podivné šipkohraní trojnásobný Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 13 14 C
15.11.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 15 14 C
15.11.2019 0 O Puškvorecký pohár Svoboda Libor 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 17 13 C
15.11.2019 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Knap Martin 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 6 9 C
14.11.2019 11 Skalka Cup Goldmannová Anna 26 Úpice - Pod Skalkou 12 14 C
13.11.2019 50 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 14 14 C
13.11.2019 15 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 16 12 C
13.11.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 28 15 C
13.11.2019 0 Pirátský Open Pullmann Lukáš 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 8 11 C
12.11.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 5 11 C
9.11.2019 0 Double Open MSVČ muži Černý Pavel Velké Poříčí - Hostinec U Hanušů 45 9 B
9.11.2019 0 Double Open PWS dvojic Černý Pavel Velké Poříčí - Hostinec U Hanušů 27 13 C
8.11.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 13 13 C
7.11.2019 11 Dámská jízda speciál Goldmannová Anna 13 Úpice - Pod Skalkou 11 11 C
6.11.2019 14 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 16 14 C
6.11.2019 0 O pohár Sparty Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 18 14 C
6.11.2019 0 Orel Dart Open dvojnásobný Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 24 14 C
6.11.2019 0 Pirátský Open Vlk Martin 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 6 14 C
5.11.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 12 15 C
2.11.2019 0 O pohár Žacléře Černá Marcela 10 Žacléř - Bingo bar 16 14 C
2.11.2019 0 O pohár Žacléře doplňkový Černá Marcela 10 Žacléř - Bingo bar 7 13 C
1.11.2019 12 Maršovský Scoro turnaj Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 11 14 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 21.9.2020 07:43:58