Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/1770)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 1239 | Turnajů: 1793

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
20.2.2020 58 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 19 18 C
20.2.2020 56 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin Děčín - Na Kopečku 18 18 C
20.2.2020 56 JC Jirkov Dream Bar Bláhová Monika Jirkov - Dream Bar 18 18 C
20.2.2020 29 JC Bohušovice Na hřišti Pokorný Lukáš Bohušovice nad Ohří - Hospůdka na hřišti 13 18 C
20.2.2020 29 JC Liberec Resturace Na Kopečku Toman Jaromír st. Liberec - Na kopečku 12 18 C
20.2.2020 7 Bidlo Cup Klapetek Karel Klatovy - Restaurace pod Hůrkou 16 14 C
20.2.2020 6 Botswana Cup ženy Bayerová Jana Vsetín - Herna Bar Trávníky 6 7 C
20.2.2020 5 Místní Open Jižní Čechy jednotlivci Brus Tomáš Nová Včelnice - Nechyba 11 7 C
20.2.2020 1 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Hranice - Sport Bar u Arnošta 15 20 C
20.2.2020 1 ČDS Cup Olomouc III. Novák František 20 Olomouc - Punat 18 18 C
20.2.2020 1 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka 20 Přerov - Sportbar Atláč 20 18 C
20.2.2020 1 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 26 19 C
20.2.2020 1 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel 17 Řídeč - U Zlatého potoka 19 18 C
20.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Surma Stanislav Havířov - U Lenina 16 13 C
20.2.2020 0 JC Jablonec nad Nisou hosp. u Bakaláře Reczai Miroslav Jablonec nad Nisou - Hospůdka u Bakaláře 17 18 C
20.2.2020 0 Místní Open Jižní Čechy jednotlivci Bočková Kateřina Štěpánovice - Štěpánovice 18 8 C
20.2.2020 0 Místní Open Vysočiny jednotlivci Kunčar Leopold Velké Meziříčí - Happy sqaush Club 15 11 C
20.2.2020 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Bedlivý Pavel Úpice - Pod Skalkou 8 14 C
20.2.2020 0 Skalka Cup Bedlivý Pavel Úpice - Pod Skalkou 10 14 C
20.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 18 16 C
20.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Svěchota Richard 10 Praha - Magic 20 16 C
20.2.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Lucky Looser Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 11 14 C
19.2.2020 58 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk Český Lev - Mimoň 5 10 C
19.2.2020 54 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 9 18 C
19.2.2020 45 Charvatce cup Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 19 15 C
19.2.2020 30 JC Jablonec U Nás Gyalog Zdeněk Jablonec nad Nisou - U Nás 17 19 C
19.2.2020 27 JC Česká Lípa Ryky Centrál Černá Lucie Česká lipa - Centrál herna klub 9 18 C
19.2.2020 7 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 9 16 C
19.2.2020 4 MJČ Žabovřesky Hála Vladislav Žabovřesky - Hostinec u Žabáka 19 16 C
19.2.2020 1 ČDS Cup Bolelouc Špunda Michal 15 Bolelouc - Hostinec u Kříže 9 16 C
19.2.2020 1 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Olšanský Milan 11 Lipník nad Bečvou - Prodarts club 19 18 C
19.2.2020 1 ČDS Cup Ludslavice Dobrovolný Vratislav 13 Ludslavice - Hostinec U studny 18 18 C
19.2.2020 1 ČDS Cup Šumperk Markovský Daniel 16 Šumperk - Sport Relax Zelený Strom 18 17 C
19.2.2020 1 ČDS Cup Uničov Smékal Roman 14 Uničov 4 - Na Střelnici Uničov 14 14 C
19.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Špaček Ladislav Frýdek-Místek - Motor 17 14 C
19.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Sochor Antonín Rýmařov - DC 13 10 16 C
19.2.2020 0 JC Liberec Club Pirát Kobrová Vrbová Karolína Liberec - U Piráta 9 19 C
19.2.2020 0 JC Nový Bor Asterix Bar Husáková Alžběta Nový Bor - Asterix bar 13 19 C
19.2.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Vontor Miroslav Ostrava - pizzerie Honzík 8 10 C
19.2.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Fabián Václav Cheb - Krusty Bar 16 14 C
19.2.2020 0 O pohár Sparty Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 9 14 C
19.2.2020 0 O pohár Sparty doplňkový Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 9 15 C
19.2.2020 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel Trutnov - Sedmička 28 18 C
19.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Jiroušek Petr 02 Praha - Grey bar Na zastávce 13 14 C
19.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 18 18 C
19.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 22 14 C
19.2.2020 0 TP Teplice U Šlenců Masopustová Jana Teplice - U Šlenců 8 15 C
18.2.2020 58 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská Hospůdka 9 18 C
18.2.2020 55 JC Děčín Na Kopečku Štěpánek Martin Děčín - Na Kopečku 17 17 C
18.2.2020 51 JC Most Špunt Bar Mikolášek Jiří Most - Špunt Bar 14 19 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.2.2020 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 21.2.2020 06:59:27