Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/3773)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 1634 | Turnajů: 3808

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
8.8.2020 20 U Kozatý "20" Filipi Lukáš Hradec Králové - U Kozatý 17 16 C
8.8.2020 11 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 10 16 C
8.8.2020 2 JC Most Fénix Dolejší Dana Most - Fénix 10 19 C
8.8.2020 2 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 11 17 C
8.8.2020 1 JC Most Fénix Dolejší Dana Most - Fénix 8 15 C
8.8.2020 0 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Jundrov - Hospůdka na hřišti 15 9 C
8.8.2020 0 O pohár Žacléře Fronc Jaroslav Žacléř - Bingo bar 13 16 C
8.8.2020 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Horká Alena Úpice - Pod Skalkou 6 14 C
8.8.2020 0 Open Olomoucko smíšený Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 26 15 C
8.8.2020 0 Open Olomoucko smíšený Mičková Monika Hamry - Hamry 30 14 C
8.8.2020 0 Open Olomoucko smíšený Mičková Monika Hamry - Hamry 6 16 C
8.8.2020 0 Open Olomoucko ženy Mičková Monika Hamry - Hamry 8 8 C
8.8.2020 0 Podivné šipkohraní Horká Alena Úpice - Pod Skalkou 7 17 C
8.8.2020 0 Středočeský pohár základní Matěk Jan 04 Praha - Sportbar Hostivař 20 18 C
8.8.2020 0 Středočeský pohár základní Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 12 17 C
8.8.2020 0 Středočeský pohár základní Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 23 17 C
7.8.2020 26 Buldoc Cup Moravská Třebová Schuster Dominik Moravská Třebová - Na Růžku 11 14 C
7.8.2020 22 G&M Darts Series Švichký Pavel Moravská Třebová - Hospůdka u Gabči 11 16 C
7.8.2020 18 MJČ Hotel Hobit ČB Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit 15 14 C
7.8.2020 17 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Šimůnek Milan Chodov - Club-Bar "U Žíly" 37 14 C
7.8.2020 12 Bobr Cup Sobotková Eva Olomouc - U Janka 12 15 C
7.8.2020 11 ČDS Cup Ivanovice na Hané Vašina Martin 23 Ivanovice na Hané - Klub Centrum Bar 15 17 C
7.8.2020 11 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana 24 Počenice - Bar Počenice 19 18 C
7.8.2020 11 Nika Tour Jablonec nad Nisou Nový Petr Jablonec nad Nisou - Sport bar Nika 15 14 C
7.8.2020 2 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská Hospůdka 19 20 C
7.8.2020 1 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 27 22 C
7.8.2020 1 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 13 20 C
7.8.2020 1 JC Kravaře Hospoda U Bláži Fára Kamil Kravaře - U Bláži hospoda 6 15 C
7.8.2020 1 JC Litvínov U Hrušků Bučková Kateřina Litvínov - U Hrušků 15 19 C
7.8.2020 1 JC Osek pod Věží Jandoš Jiří Osek - Pod Věží 13 21 C
7.8.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Stacho Stanislav Rýmařov - Club 13 10 13 C
7.8.2020 0 JC Jirkov Osada Michalíková Andrea Jirkov - Osada 10 18 C
7.8.2020 0 JC Litoměřice u Beránka Kohutková Dana Litoměřice - U Beránka 11 16 C
7.8.2020 0 JC Třeboutice U Kapličky Hofmanová Jitka Třeboutice - Pivnice u kapličky 9 18 C
7.8.2020 0 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 19 20 C
7.8.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Dobrík Petr Ostrava - Herna Ural 18 15 C
7.8.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Plevová Jana Ostrava - Řízkárna u Orla 16 15 C
7.8.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Vavříková Šmatová Nataša Cheb - Bar Alex 14 13 C
7.8.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Šimůnek Milan Chodov - Club-Bar U ŽÍLY 7 7 C
7.8.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kopetzká Anna Nova Role - Vendetta 11 14 C
7.8.2020 0 MJČ Budvarka JH Pitrová Ivana Jindřichův Hradec - Budvarka 21 16 C
7.8.2020 0 MJČ Na Růžku JH Zeman Petr Jindřichův Hradec - Na Růžku 11 17 C
7.8.2020 0 Středočeský pohár základní Pecha Martin 04 Praha - Restaurace Alfa 5 14 17 C
7.8.2020 0 Středočeský pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 28 20 C
7.8.2020 0 Středočeský pohár základní Rajmon Patrik 06 Tetín - Tetínska hospoda 21 18 C
7.8.2020 0 Středočeský pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 25 17 C
7.8.2020 0 Středočeský pohár základní Faltejsek Libor 08 Praha - Plzeňka 11 16 C
7.8.2020 0 Středočeský pohár základní Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 16 16 C
7.8.2020 0 Středočeský pohár základní Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 14 16 C
7.8.2020 0 Středočeský pohár základní Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 16 20 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.8.2020 21:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.8.2020 22:19:29