Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/1678)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 1219 | Turnajů: 1678

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
16.2.2020 21 JC Kadaň Slovan Lechan Zdeněk Kadaň - Slovan 9 16 C
16.2.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Appel Kamil Ostrava - U hanzyho 21 14 C
16.2.2020 0 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 12 9 B
15.2.2020 57 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 17 19 C
15.2.2020 52 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Na pekárně 23 19 C
15.2.2020 16 Místní Open Vysočiny jednotlivci Bílek Radek Jihlava - Madeira 17 12 C
15.2.2020 6 U Kozatý "20" Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 22 17 C
15.2.2020 3 O pohár Žacléře Fronc Jaroslav Žacléř - Bingo bar 19 17 C
15.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Surma Stanislav Havířov - U Lenina 18 14 C
15.2.2020 0 JC Litoměřice Pohratická Hospůdka Solnařová Martina Litoměřice - Pokratická hospůdka 20 19 C
15.2.2020 0 JC Most Fénix Dolejší Dana Most - Fénix 10 15 C
15.2.2020 0 Místní Open KHK jih - jednotlivci Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 17 15 C
15.2.2020 0 O pohár Žacléře doplňkový Fronc Jaroslav Žacléř - Bingo bar 8 14 C
15.2.2020 0 Open Jesenicko jednotlivci Piskacis Ladislav Černá Voda - sál 3 7 C
15.2.2020 0 Open Jesenicko jednotlivci Piskacis Ladislav Černá Voda - sál 31 12 C
15.2.2020 0 Open Olomoucko smíšený Smékal Roman Olomouc - U Pelikána 21 14 C
15.2.2020 0 Open Olomoucko smíšený Smékal Roman Olomouc - U Pelikána 17 16 C
15.2.2020 0 Open Olomoucko smíšený Špička Zdeněk Olomouc - U Pelikána 17 14 C
15.2.2020 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 16 16 C
15.2.2020 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 36 19 C
15.2.2020 0 Podivné šipkohraní základní Horká Alena Úpice - Pod Skalkou 8 13 C
15.2.2020 0 Reg.Master MSK ženy Obluk Ladislav Ostrava - Havránek 21 9 B
15.2.2020 0 Reg.Master Olomoucko ženy Smékal Roman Olomouc - U Pelikána 26 9 B
15.2.2020 0 Reg.Master StČ ženy Grätzová Monika Kolín - U Jána 15 12 B
15.2.2020 0 Reg.Master StČ ženy Michálková Michaela Praha - Double ´s 17 12 B
15.2.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 39 17 C
15.2.2020 0 Středočeský pohár základní Mikulík Jaroslav 41 Praha 13 - Pivnice herna Bunkr 15 17 C
15.2.2020 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Koclířov KD 15 7 B
14.2.2020 57 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská Hospůdka 24 21 C
14.2.2020 54 JC Most Metro Music Pub Jeřábek Jiří Most - Metro Music Club 17 18 C
14.2.2020 53 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 23 17 C
14.2.2020 29 Phoenix Cup Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 31 14 C
14.2.2020 27 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 18 21 C
14.2.2020 23 JC Litoměřice u Beránka Kohutková Dana Litoměřice - U Beránka 6 17 C
14.2.2020 13 JC Jirkov Osada Michalíková Andrea Jirkov - Osada 13 18 C
14.2.2020 12 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Dvorský Bronislav 02 Vinťířov - U Kahanu 15 10 C
14.2.2020 11 G&M Darts Series Švichký Pavel Moravská Třebová - Hospůdka u Gabči 10 12 C
14.2.2020 6 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 6 8 C
14.2.2020 6 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 28 17 C
14.2.2020 5 Šipkování U Husy Krieglstein Radim 04 Přeštice - Hostinec U zlaté husy 12 13 C
14.2.2020 4 MJČ Hotel Hobit ČB Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit 25 21 C
14.2.2020 2 Klokaní šipkování Petrželka Miloš Bělá nad Radbuzou - Bělá nad Radbuzou 17 15 C
14.2.2020 0 Bolevecká šipka Troníčková Eva Plzeň - Bistro Tachovská 14 13 C
14.2.2020 0 JC Klášterec nad Ohří Satanka Pokorná Markéta Klášterec nad Ohří - Satanka 10 19 C
14.2.2020 0 JC Nový Bor Asterix Bar Husáková Alžběta Nový Bor - Asterix bar 14 16 C
14.2.2020 0 JC Třeboutice U Kapličky Hofmanová Jitka Třeboutice - Pivnice u kapličky 17 18 C
14.2.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Plevová Jana Ostrava - Řízkárna u Orla 15 14 C
14.2.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Hamáček Jiří Cheb - Severka 9 13 C
14.2.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Hamáček Jiří Cheb - Severka 11 13 C
14.2.2020 0 MJČ Budvarka JH Pitrová Ivana Jindřichův Hradec - Budvarka 19 17 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.2.2020 06:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 17.2.2020 07:54:20