Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/4554)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - MUŽI 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 7585 | Turnajů: 4554

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
3.7.2020 32 TP Osek Caffe Bar Divočina Jandoš Jiří Osek - Cafee Bar Divočina 5 18 C
3.7.2020 18 G&M Darts Series Švichký Pavel Moravská Třebová - Hospůdka u Gabči 12 16 C
3.7.2020 16 Buldoc Cup Moravská Třebová Schuster Dominik Moravská Třebová - Na Růžku 13 13 C
3.7.2020 12 Pekárna Cup Bayerová Jana Vsetín - Herna Bar Trávníky 18 16 C
3.7.2020 9 Šipkování U Husy Krieglstein Radim 04 Přeštice - Hostinec U zlaté husy 14 14 C
3.7.2020 7 Klenečská šipka Veselý Milan klenčí - U Psůtků 27 17 C
3.7.2020 6 ČDS Cup Čelčice Černý Karel Čelčice - Pohostinství Čelčice 13 17 C
3.7.2020 6 ČDS Cup Ivanovice na Hané Pitner Martin Ivanovice na Hané - Klub centrum Bar 14 17 C
3.7.2020 6 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana 24 Počenice - Bar Počenice 15 18 C
3.7.2020 1 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Dvorský Bronislav 02 Vinťířov - U Kahanu 9 12 C
3.7.2020 0 JC Jablonec nad Nisou hosp. u Bakaláře Reczai Miroslav Jablonec nad Nisou - Hospůdka u Bakaláře 10 11 C
3.7.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Vontor Miroslav Ostrava - restaurace Havránek 8 11 C
3.7.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Dobrík Petr Ostrava - Herna Ural 14 14 C
3.7.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Plevová Jana Ostrava - Řízkárna u Orla 11 13 C
3.7.2020 0 Mandl Cup Mrázek Vladimír Žatec - Mandl 20 14 C
3.7.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Redl Vlastimil Cheb - Bar Alex 22 14 C
3.7.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Semera Jiří Nová Role - Bar Vendetta 16 14 C
3.7.2020 0 Open Cup - Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 13 14 C
3.7.2020 0 Středočeský pohár základní Tauš Václav 06 Tetín - Tetínská hospoda 15 16 C
3.7.2020 0 Středočeský pohár základní Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 13 16 C
3.7.2020 0 Středočeský pohár základní Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 18 15 C
3.7.2020 0 Středočeský pohár základní Mikoláš Jindřich 11 Pečky - Siňorita 15 17 C
3.7.2020 0 TP Duchcov Forbes Pech Jaroslav Duchcov - Forbes Duchcov 8 14 C
3.7.2020 Středočeský pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 21 17 C
2.7.2020 23 Místní Open Vysočiny jednotlivci Bártl David Havlíčkův Brod - Tajfun 12 11 C
2.7.2020 16 Bidlo Cup Klapetek Karel Klatovy - Restaurace pod Hůrkou 18 17 C
2.7.2020 14 Botswana Cup muži Bayerová Jana Vsetín - Herna Bar Trávníky 16 8 C
2.7.2020 14 MJČ Bar U Zlaté Husy Písek Krajčo Jindřich Písek - Zlatá Husa 14 12 C
2.7.2020 13 MJČ Bowling Horní Planá Moravec Kamil Horní Planá - Bowling 8 9 C
2.7.2020 12 MJČ Hotel U Petra Benešov Lepša Jan Benešov nad Černou - Hotel u Petra 17 18 C
2.7.2020 9 Místní Open Jižní Čechy jednotlivci Kovařík Zdeněk Štepanovice - Open 12 7 C
2.7.2020 6 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Hranice - Sport Bar u Arnošta 8 17 C
2.7.2020 6 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka 20 Přerov - Sportbar Atláč 13 19 C
2.7.2020 6 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 22 18 C
2.7.2020 6 ČDS Cup Řídeč Šembera Pavel 17 Řídeč - U Zlatého potoka 16 20 C
2.7.2020 2 Bobr Cup Sobotková Eva Olomouc - U Janka 10 14 C
2.7.2020 2 Klubový Open MSK - jednotlivci Kočí Vítězslav 22 Ostrava - Partay Pub U Richarda 13 13 C
2.7.2020 1 Na Kopečku Cup Kolář Libor Děčín - Na Kopečku 10 12 C
2.7.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Opěla Robin Frýdek Místek - Omega 12 8 C
2.7.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Ozdinec Jiří Ostrava - Rubín 6 10 C
2.7.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Dulava Petr Frýdek - Místek - Bulls-eye 6 7 C
2.7.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Surma Stanislav Havířov - U Lenina 7 11 C
2.7.2020 0 Místní Open Jižní Čechy jednotlivci Votápek David Kvasejovice - Knajpa 13 10 C
2.7.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Mrenica Jan Ostrov - Kolečko 14 16 C
2.7.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Dvorský Bronislav 01 Sokolov - Fedor 19 10 C
2.7.2020 0 MJČ KD Těmice Jonák Jan Těmice - KD Těmice 12 16 C
2.7.2020 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Goldmannová Anna 13 Úpice - Pod Skalkou 7 13 C
2.7.2020 0 Středočeský pohár základní Matěk Jan 02 Praha - Řipská 11 18 C
2.7.2020 0 Středočeský pohár základní Peřina Ivan 02 Říčany - Pivnice za řekou 4 9 C
2.7.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 20 17 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.7.2020 18:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.7.2020 18:01:58