Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-32/32)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - MUŽI 2020

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Kategorie: B | Dvojic: 3095 | Turnajů: 590

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
29.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Kuneš Karel Domažlice - Pivnice Skleník 17 7 B
29.2.2020 0 Regionální Master dvojice muži Grätzová Monika Praha - Chlumecká 26 4 B
22.2.2020 0 Master KHK-S dvojice muži Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 28 9 B
22.2.2020 0 Reg.Master Liberecka - dvojice muži Kozák Lubor ml. Jablonec n.N. - U Péci-Jablonec 19 5 B
22.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 28 8 B
22.2.2020 0 Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar) Baráková Markéta Travčice - Travčice 41 5 B
22.2.2020 0 Regionální Master dvojice muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 25 4 B
22.2.2020 Reg.Master JMOŠS dvojice muži   U Dvořáků - Brno 22 7 B
22.2.2020 Reg.Master Karlovarsko dvojice muži   Nové Sedlo Meteor 39 9 B
22.2.2020 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži   2. RM Žabovřesky 22 4 B
16.2.2020 0 Reg.Master Zlínsko dvojice muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 16 8 B
15.2.2020 0 Reg.Master MSK dvojice muži Obluk Ladislav Ostrava - Havránek 27 5 B
15.2.2020 0 Reg.Master Olomoucko dvojice muži Smékal Roman Olomouc - U Pelikána 49 8 B
15.2.2020 0 Regionální Master dvojice muži Grätzová Monika Kolín - U Jána 24 4 B
15.2.2020 0 Regionální Master dvojice muži Michálková Michaela Praha - Double ´s 30 4 B
15.2.2020 Reg. Master Pardubicko - dvojice muži Netolický Milan Koclířov KD 26 8 B
25.1.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - DVOJICE Veselý Milan Kvíčovice - Kul.sál 13 9 B
25.1.2020 0 Regionální Master dvojice muži Zikmund Petr Praha - Chlumecká 37 4 B
25.1.2020 Reg.Master JMOŠS dvojice muži Dubovec Juraj Troubsko 24 8 B
19.1.2020 0 Reg.Master Zlínsko dvojice muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 15 8 B
18.1.2020 1 Reg.Master KHK-J dvojice muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 16 10 B
18.1.2020 0 Reg.Master Liberecka - dvojice muži Kozák Lubor ml. Liberec - U Martina 26 5 B
18.1.2020 0 Reg.Master MSK dvojice muži Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 20 5 B
18.1.2020 0 Reg.Master Olomoucko dvojice muži Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 50 8 B
18.1.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 29 8 B
18.1.2020 0 Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar) Baráková Markéta Dobroměřice - KD 61 5 B
18.1.2020 0 Regionální Master dvojice muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 39 4 B
18.1.2020 Reg. Master Pardubicko - dvojice muži Netolický Milan Chrudim Cleopatra 27 8 B
18.1.2020 Reg.Master Karlovarsko dvojice muži   Vintířov U KAHANU 46 9 B
18.1.2020 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži   1. RM Žabovřesky 38 4 B
11.1.2020 0 Regionální Master dvojice muži Zikmund Petr Kolín - U Jána 24 4 B
11.1.2020 0 Regionální Master dvojice muži Menšík Radek Praha - DOUBLE'S 20 4 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.8.2020 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 7.8.2020 00:05:02