Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-32/32)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2020

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Kategorie: B | Dvojic: 390 | Turnajů: 206

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
29.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Kuneš Karel Domažlice - Pivnice Skleník 4 6 B
29.2.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Grätzová Monika Praha - Chlumecká 10 4 B
22.2.2020 0 Master KHK-S dvojice ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 6 9 B
22.2.2020 0 Reg.Master Liberecka - dvojice ženy Kozák Lubor ml. Jablonec n.N. - U Péci-Jablonec 9 5 B
22.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 9 6 B
22.2.2020 0 Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar) Baráková Markéta Travčice - Travčice 15 5 B
22.2.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 5 4 B
22.2.2020 Reg.Master JMOŠS dvojice ženy   U Dvořáků - Brno 8 7 B
22.2.2020 Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy   Nové Sedlo Meteor 10 5 B
22.2.2020 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy   2. RM Žabovřesky 8 4 B
16.2.2020 0 Reg.Master Zlínsko dvojice ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 7 8 B
15.2.2020 0 Reg.Master MSK dvojice ženy Obluk Ladislav Ostrava - Havránek 10 5 B
15.2.2020 0 Reg.Master Olomoucko dvojice ženy Smékal Roman Olomouc - U Pelikána 14 8 B
15.2.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Grätzová Monika Kolín - U Jána 7 4 B
15.2.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Michálková Michaela Praha - Double ´s 8 4 B
15.2.2020 Reg. Master Pardubicko - dvojice ženy Netolický Milan Koclířov KD 8 6 B
25.1.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - DVOJICE Veselý Milan Kvíčovice - Kul.sál 13 9 B
25.1.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Zikmund Petr Praha - Chlumecká 14 4 B
25.1.2020 Reg.Master JMOŠS dvojice ženy Dubovec Juraj Troubsko 12 8 B
19.1.2020 0 Reg.Master Zlínsko dvojice ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 5 8 B
18.1.2020 1 Reg.Master KHK-J dvojice ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 9 7 B
18.1.2020 0 Reg.Master Liberecka - dvojice ženy Kozák Lubor ml. Liberec - U Martina 6 5 B
18.1.2020 0 Reg.Master Olomoucko dvojice ženy Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 13 8 B
18.1.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 10 6 B
18.1.2020 0 Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar) Baráková Markéta Dobroměřice - KD 20 5 B
18.1.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 17 4 B
18.1.2020 Reg. Master Pardubicko - dvojice ženy Netolický Milan Chrudim Cleopatra 7 6 B
18.1.2020 Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy   Vintířov U KAHANU 12 5 B
18.1.2020 Reg.Master MSK dvojice ženy Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 6 5 B
18.1.2020 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy   1. RM Žabovřesky 12 4 B
11.1.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Zikmund Petr Kolín - U Jána 6 4 B
11.1.2020 0 Regionální Master dvojice ženy Menšík Radek Praha - DOUBLE'S 6 4 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.8.2020 21:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.8.2020 21:55:23