Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/98)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár dvojic - ŽENY 2020

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 267 | Turnajů: 98

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
16.2.2020 0 Reg.Master Zlínsko dvojice ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 7 8 B
15.2.2020 0 Reg.Master MSK dvojice ženy Obluk Ladislav Ostrava - Havránek 10 5 B
15.2.2020 0 Reg.Master Olomoucko dvojice ženy Smékal Roman Olomouc - U Pelikána 14 8 B
15.2.2020 0 Reg.Master StČ dvojice ženy Grätzová Monika Kolín - U Jána 7 5 B
15.2.2020 0 Reg.Master StČ dvojice ženy Michálková Michaela Praha - Double ´s 8 5 B
15.2.2020 0 Středočeský pohár dvojice Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 13 10 C
15.2.2020 Reg. Master Pardubicko - dvojice ženy Netolický Milan Koclířov KD 8 6 B
14.2.2020 0 Open Olomoucko dvojice Piskacis Ladislav Vidnava - Modrý jelen 4 14 C
13.2.2020 0 Středočeský pohár dvojice Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 9 10 C
12.2.2020 9 Open Olomoucko dvojice Olšanský Milan Lipník nad Bečvou - Prodarts club 9 14 C
11.2.2020 1 Místní Open Karlovarsko dvojice Šimůnek Milan Chodov - Club-Bar U ŽÍLY 12 12 C
11.2.2020 0 Open KHK-S dvojice Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 6 15 C
8.2.2020 0 MO Pardubický kraj - dvojice Vávra David Jeřišno - KD Jeřišno 28 14 C
8.2.2020 0 Open oblasti MSK - dvoj. ženy Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 8 5 C
8.2.2020 0 Open Olomoucko dvojice Bernard Vladimír Velká Kraš - Kulturní dům 34 16 C
7.2.2020 4 Místní Open Karlovarsko dvojice Dvorský Bronislav 02 Vinťířov - U Kahanu 11 14 C
7.2.2020 0 Středočeský pohár dvojice Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 12 8 C
6.2.2020 0 Středočeský pohár dvojice Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 12 8 C
6.2.2020 0 Středočeský pohár dvojice Zahajský Václav 41 Říčany - Bar Riviéra 9 10 C
4.2.2020 0 Středočeský pohár dvojice Marval Petr 10 El Clasico - Praha 9 10 C
3.2.2020 0 Středočeský pohár dvojice Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 14 10 C
3.2.2020 0 Středočeský pohár dvojice Roubalová Lucie 10 Praha - Pipkin 13 10 C
2.2.2020 0 Místní Open Karlovarsko dvojice Dvorský Bronislav 01 Sokolov - Fedor 9 14 C
31.1.2020 0 Středočeský pohár dvojice Murín Milan 04 Praha - Bar Chrpa 5 8 C
28.1.2020 0 Místní Open Karlovarsko dvojice Kaňa Jan Sokolov - Sportbar Alex 8 14 C
28.1.2020 0 Středočeský pohár dvojice Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 16 10 C
28.1.2020 0 Středočeský pohár dvojice Menšík Radek 10 Praha - El Clasico 9 10 C
27.1.2020 0 Středočeský pohár dvojice Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 16 10 C
25.1.2020 0 MO Pardubický kraj - dvojice Kučerová Olga Slepotice 30 14 C
25.1.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - DVOJICE Veselý Milan Kvíčovice - Kul.sál 13 9 B
25.1.2020 0 Reg.Master StČ dvojice ženy Zikmund Petr Praha - Chlumecká 14 5 B
25.1.2020 Reg.Master JMOŠS dvojice ženy Dubovec Juraj Troubsko 12 8 B
23.1.2020 0 Středočeský pohár dvojice Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 19 10 C
23.1.2020 0 Středočeský pohár dvojice Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 9 10 C
21.1.2020 0 Středočeský pohár dvojice Michalková Ilona 04 Kolín - U Jána 8 8 C
21.1.2020 0 Středočeský pohár dvojice Menšík Radek 10 Praha - El Clasico 9 9 C
20.1.2020 0 Středočeský pohár dvojice Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 19 10 C
19.1.2020 0 Reg.Master Zlínsko dvojice ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 5 8 B
18.1.2020 1 Reg.Master KHK-J dvojice ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 9 7 B
18.1.2020 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 7 17 C
18.1.2020 0 Open Stč dvojice Vlček Jiří Pipkin dvojice - Pivnice Pipkin 8 8 C
18.1.2020 0 Reg.Master Liberecka - dvojice ženy Kozák Lubor ml. Liberec - U Martina 6 5 B
18.1.2020 0 Reg.Master Olomoucko dvojice ženy Smékal Roman Dolany - Véska - SK Véska 13 8 B
18.1.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 10 6 B
18.1.2020 0 Reg.Master StČ dvojice ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 17 5 B
18.1.2020 0 Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar) Baráková Markéta Dobroměřice - KD 20 5 B
18.1.2020 0 Středočeský pohár dvojice Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 19 10 C
18.1.2020 Reg. Master Pardubicko - dvojice ženy Netolický Milan Chrudim Cleopatra 7 6 B
18.1.2020 Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy   Vintířov U KAHANU 12 5 B
18.1.2020 Reg.Master MSK dvojice ženy Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 6 5 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.2.2020 08:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 17.2.2020 08:12:26