Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/204)
  Náhled Tisk Nahoru
Cinkili Cup - Český pohár - ŽÁCI 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 138 | Turnajů: 209

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
8.8.2020 0 Open Olomoucko smíšený Mičková Monika Hamry - Hamry 6 16 C
7.8.2020 0 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 19 20 C
7.8.2020 0 Středočeský pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 28 20 C
7.8.2020 0 Středočeský pohár základní Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 16 20 C
6.8.2020 2 JC Jirkov Dream Bar Bláhová Monika Jirkov - Dream Bar 14 22 C
6.8.2020 0 JC Chotyně U Lip Votýpka Martin Chotyně - U LIP 12 13 C
6.8.2020 0 MJČ KD Těmice Čábelka Jan Těmice - Kulturní dům 10 18 C
6.8.2020 0 MJČ Kvasejovice Votápek David Kvasejovice - Knajpa 17 19 C
5.8.2020 0 Středočeský pohár základní Menšík Radek 10 Praha 4 - U Pipkina 20 20 C
4.8.2020 9 MJČ Pivnice Hobit ČB Lukš Josef České Budějovice - Pivnice Hobit 6 17 C
4.8.2020 1 JC Liberec Sportbar Kolečko Indra Petr Liberec - Sportbar Kolečko 22 19 C
4.8.2020 0 MJČ Konibar JH Adamec Miroslav Jindřichův Hradec - Konibar 15 17 C
4.8.2020 0 Open jednotlivci Zácha Vladimír 02 Neratovice - FraJa 18 16 C
4.8.2020 0 Summer DARTs 2020 Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 41 17 C
4.8.2020 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 18 19 C
3.8.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Vnenk Rostislav Frýdek-Místek - Bar Ranec 11 12 C
3.8.2020 0 Středočeský pohár základní Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 24 22 C
1.8.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Luptovec Richard Ostrava - U Jožky 33 19 C
31.7.2020 1 MC Liberec Bakalářská pivnice Bobková Jana Liberec - Bakalářská Hospůdka 11 14 C
31.7.2020 0 Středočeský pohár základní Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 11 21 C
30.7.2020 0 MJČ KD Těmice Jonák Jan Těmice - KD Těmice 17 19 C
29.7.2020 0 Středočeský pohár základní Menšík Radek 10 Praha 4 - U Pipkina 18 19 C
28.7.2020 0 Open jednotlivci Zácha Vladimír 02 Neratovice - FraJa 7 10 C
27.7.2020 0 Středočeský pohár základní Menšík Radek 10 Praha 4 - U Pipkina 17 14 C
26.7.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Vnenk Rostislav Frýdek-Místek - Bar Omega 13 18 C
25.7.2020 0 Open Litoměřicko jednotlivci Vokoun Martin Písty - U Jezu Písty 53 21 C
24.7.2020 0 Open Litoměřicko jednotlivci Vokoun Martin Písty - U Jezu Písty 47 21 C
24.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 26 20 C
23.7.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Ozdinec Jiří Ostrava - Rubín 10 14 C
22.7.2020 5 Faraon cup - základní 1 Severýn Pavel Hlinsko - Skalsko 37 11 C
22.7.2020 0 Orel Dart Open trojnásobný Mervart Martin 05 Trutnov - Sedmička 31 21 C
22.7.2020 0 TP Teplice U Šlenců Masopustová Jana Teplice - U Šlenců 6 17 C
21.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Michálková Michaela 41 Praha - Pyrát Bar 30 20 C
20.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Zajíčková Adéla 02 Praha - Pivnice Chabařovická 15 21 C
18.7.2020 17 U Kozatý "20" Filipi Lukáš Hradec Králové - U Kozatý 17 18 C
18.7.2020 0 O pohár starosty města Rtyně Ráž Ludvík Rtyně v Podkrkonoší - U Žižky 15 22 C
18.7.2020 0 O pohár starosty města Rtyně Ráž Ludvík Rtyně v Podkrkonoší - U Žižky 15 22 C
17.7.2020 15 MJČ Hotel Hobit ČB Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit 13 20 C
17.7.2020 8 Klenečská šipka Veselý Milan Haltrava - Klenečská šipka 26 19 C
16.7.2020 8 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 27 19 C
16.7.2020 5 Mládežnická série Fotr Pavel Damníkov - KD Hospoda Damníkov 9 7 C
16.7.2020 0 MJČ KD Těmice Čábelka Jan Těmice - Kulturní dům 10 16 C
16.7.2020 0 MJČ Kvasejovice Votápek David Kvasejovice - Knajpa 13 19 C
16.7.2020 0 Open Libereckého kraje - jednotlivci Votýpka Martin Chotyně - U LIP 21 11 C
14.7.2020 14 Rosická šipka Vávra David Pardubice - Green 22 17 C
13.7.2020 0 Středočeský pohár základní Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 25 21 C
11.7.2020 16 U Kozatý "20" Filipi Lukáš Hradec Králové - U Kozatý 23 18 C
11.7.2020 6 Staropramen cup Slávie Pilař Marcel Hradec Králové - pivnice Slavie - Věkoše 35 19 C
11.7.2020 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 16 17 C
7.7.2020 17 Buldoc Cup Moravská Třebová Schuster Dominik Moravská Třebová - Na Růžku 9 16 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.8.2020 21:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.8.2020 22:25:45