Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/81)
  Náhled Tisk Nahoru
Cinkili Cup - Český pohár - ŽÁCI 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 92 | Turnajů: 81

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
15.2.2020 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 16 16 C
14.2.2020 0 Středočeský pohár základní Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 23 17 C
13.2.2020 56 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 18 20 C
12.2.2020 0 Středočeský pohár základní Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 16 18 C
11.2.2020 0 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan Dobranov 22 - Penzion Na Konci 14 22 C
8.2.2020 2 Mládežnická série Charalambidis Ivo Nové Hrady - Holland 17 8 C
8.2.2020 2 Mládežnická série Fotr Pavel Nové Hrady - Holland 17 9 C
8.2.2020 1 Místní Open KHK J&S jednotlivci Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 14 15 C
8.2.2020 0 Místní Open KHK jih - jednotlivci Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 25 18 C
8.2.2020 0 Open Libereckého kraje - jednotlivci Toman Jaromír st. Liberec - Na kopečku Liberec 35 17 C
8.2.2020 0 Open oblasti MSK - muži Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 46 13 C
8.2.2020 0 Open Olomoucko smíšený Bernard Vladimír Velká Kraš - Kulturní dům 14 21 C
8.2.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 36 20 C
7.2.2020 55 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská hospůdkka 25 20 C
7.2.2020 5 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 21 11 C
7.2.2020 3 MJČ Hotel Hobit ČB Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit 17 16 C
6.2.2020 0 MJČ KD Těmice Čábelka Jan Těmice - Kulturní dům 11 18 C
3.2.2020 11 Místní Open 501 DO Hladík Jiří Brno - Hospůdka na hřišti 22 18 C
1.2.2020 0 Open KHK-S mládež Formanová Monika Velký Třebešov - Vagon 6 19 C
1.2.2020 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 35 22 C
1.2.2020 0 Středočeský pohár základní Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 28 19 C
29.1.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Tunkiv Štepan KARLOVY VARY - Pizza pub 20 14 C
26.1.2020 0 Open StČ mládež Matušíková Jana Praha 9- Běchovice - Kobra 9 8 C
26.1.2020 0 Open StČ mládež Matušíková Jana Praha 9- Běchovice - Kobra 11 11 C
25.1.2020 2 Staropramen cup Slávie Pilař Marcel Hradec Králové - Věkoše Slavie 35 19 C
25.1.2020 0 Místní Open KHK jih - mládež Douda Petr Hradec Králové - Darts Pub 11 16 C
25.1.2020 0 Místní Open KHK jih - mládež Douda Petr Hradec Králové - Darts Pub 11 18 C
25.1.2020 0 MO Pardubický kraj - jednotl. Kučerová Olga Slepotice muži 46 11 C
25.1.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 41 18 C
24.1.2020 47 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 26 19 C
24.1.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 26 18 C
24.1.2020 Strmeň Cup - Star Arena Třebíč II   Star Aréna Třebíč 17 18 C
23.1.2020 0 MJČ KD Těmice Jonák Jan Těmice - KD Těmice 8 16 C
18.1.2020 1 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ Hudák Radek 1. RM Žabovřesky 9 12 B
18.1.2020 0 Open StČ mládež Vlček Jiří Praha 4 - Pivnice Pipkin 9 9 C
17.1.2020 49 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská hospůdkka 14 19 C
17.1.2020 2 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 25 14 C
17.1.2020 1 Místní Open KHK jih - mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 36 24 C
17.1.2020 1 Reg.Master KHK-J mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 35 24 B
11.1.2020 0 Místní Open mládeže Charalambidis Ivo Damníkov - KD Hospoda Damníkov 7 7 C
11.1.2020 Místní Open KHK jih - jednotlivci Slovák Milan Račické házení 26 17 C
11.1.2020 Sova CUP Macháček Josef Sobotní Sova 21 19 C
10.1.2020 24 Phoenix Cup Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 36 19 C
10.1.2020 2 Open JčŠTJ jednotlivci Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit 21 13 C
10.1.2020 0 Středočeský pohár základní Michálková Michaela 41 Praha - Pivnice Stodůlky 16 20 C
8.1.2020 TP Teplice U Šlenců Masopustová Jana Teplice - U Šlenců 8 18 C
6.1.2020 0 Středočeský pohár základní Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 26 19 C
4.1.2020 45 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 22 20 C
4.1.2020 0 Open Litoměřicko jednotlivci Šinfelt Jiří písty - U Maxima 80 14 C
3.1.2020 45 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská hospůdkka 18 21 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.2.2020 06:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 17.2.2020 07:55:23