Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/112)
  Náhled Tisk Nahoru
Cinkili Cup - Český pohár - JUNIOŘI 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 76 | Turnajů: 115

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
15.2.2020 0 Open Olomoucko smíšený Smékal Roman Olomouc - U Pelikána 17 16 C
15.2.2020 0 Open Olomoucko smíšený Špička Zdeněk Olomouc - U Pelikána 17 14 C
14.2.2020 57 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská Hospůdka 24 21 C
14.2.2020 0 Open Ústeckého kraje Fidler František Třebenice - Penzion u Havlů 10 16 C
14.2.2020 0 Páteční DARTs PUB Douda Petr Hradec Králové - Darts Pub 17 16 C
13.2.2020 4 MJČ Bar U Zlaté Husy Písek Krajčo Jindřich Písek - Zlatá Husa 18 16 C
13.2.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Opěla Robin Frýdek Místek - Omega 22 13 C
12.2.2020 0 Open Olomoucko smíšený Smékal Roman Olomouc - Olis 8 14 C
11.2.2020 0 Chotyňská šipka Votýpka Martin 01 Chotyně - u lip 6 10 C
8.2.2020 1 Místní Open KHK J&S jednotlivci Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 14 15 C
8.2.2020 1 ŠK.Op-Ko.VČ High Score Charalambidis Ivo Nové Hrady - Holland 54 19 C
8.2.2020 0 MO Pardubický kraj - jednotl. Vávra David Jeřišno - KD Jeřišno 63 16 C
8.2.2020 0 Open oblasti MSK - muži Obluk Ladislav Ostrava - Rubín 46 13 C
8.2.2020 0 Open Olomoucko smíšený Bernard Vladimír Velká Kraš - Kulturní dům 14 21 C
7.2.2020 28 Phoenix Cup Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 28 15 C
7.2.2020 5 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 28 14 C
7.2.2020 3 Klenečská šipka Veselý Milan Haltrava - Klenečská šipka 28 17 C
7.2.2020 0 Středočeský pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 28 19 C
7.2.2020 0 Středočeský pohár základní Grätzová Monika 08 Praha - Klub Ajeto 26 16 C
6.2.2020 21 Espreso cup - zvýhodněný   Nové město pod Smrkem 19 16 C
6.2.2020 0 MJČ KD Těmice Čábelka Jan Těmice - Kulturní dům 11 18 C
6.2.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 26 17 C
5.2.2020 10 La Putica Cup Malíšková Veronika Prostějov - LaPutica 22 15 C
5.2.2020 3 MJČ Nechyba Nová Včelnice Anděra Lukáš Nová Včelnice - Nechyba Nová Včelnice 11 19 C
3.2.2020 11 Místní Open 501 DO Hladík Jiří Brno - Hospůdka na hřišti 22 18 C
3.2.2020 0 Středočeský pohár základní Jiroušek Petr 02 Praha - Pivnice Chabařovická 14 18 C
2.2.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Vontor Miroslav Ostrava - U Hanzyho 11 12 C
1.2.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Mrenica Jan Ostrov - Kolečko - memorial Milana Fialy 53 16 C
1.2.2020 0 Open KHK-S mládež Formanová Monika Velký Třebešov - Vagon 6 19 C
1.2.2020 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 35 22 C
1.2.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 50 19 C
29.1.2020 2 MJČ Nechyba Nová Včelnice Anděra Lukáš Nová Včelnice - Nechyba Nová Včelnice 10 19 C
29.1.2020 0 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 10 15 C
29.1.2020 0 Středočeský pohár základní Pávek Jakub 08 Malý Chlumec - Na Žižkově 7 12 C
28.1.2020 0 Chotyňská šipka Votýpka Martin Chotyně - U LIP 9 10 C
28.1.2020 Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček I   Club 2V Vyškov 15 21 C
27.1.2020 2 Za Vodojemem Tour - základní Svoboda Radek Chrudim - Za Vodojemem 30 17 C
26.1.2020 0 Open StČ mládež Matušíková Jana Praha 9- Běchovice - Kobra 11 11 C
25.1.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 41 18 C
25.1.2020 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Chlumské Vidle - winter edition 70 16 C
24.1.2020 48 JC Most Metro Music Pub Jeřábek Jiří Most - Metro Music Club 18 22 C
24.1.2020 0 Open Ústeckého kraje Fidler František Třebenice - U Havlů 8 16 C
23.1.2020 3 Havana Tour Lanškroun Sychra Libor Lanškroun - Havana 19 16 C
23.1.2020 1 MJČ Bar U Zlaté Husy Písek Krajčo Jindřich Písek - Zlatá Husa 13 17 C
22.1.2020 8 La Putica Cup Malíšková Veronika Prostějov - LaPutica 21 16 C
22.1.2020 0 MJČ Nechyba Nová Včelnice Brus Tomáš Nová Včelnice - Nechyba 12 16 C
22.1.2020 StrC Cricket - Hotel Omega Brno I   Hotel Omega 18 18 C
21.1.2020 0 Chotyňská šipka Votýpka Martin Chotyně - U LIP 8 11 C
20.1.2020 2 PP Tour Goláň Radek Pardubice - Bowling Dubina 13 16 C
18.1.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Mík Jiří Ostrava - U Hanzyho 17 15 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.2.2020 06:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 17.2.2020 07:56:45