Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/256)
  Náhled Tisk Nahoru
Cinkili Cup - Český pohár - JUNIOŘI 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 109 | Turnajů: 262

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
3.8.2020 0 Středočeský pohár základní Zajíčková Adéla 02 Praha - Pivnice Chabařovická 20 19 C
3.8.2020 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Skopalová Marcela Frýdek-Místek - Cross 23 17 C
2.8.2020 0 ČDS Cup Olomouc IV. Špička Zdeněk 25 Olomouc - Zenit Pivnice 16 17 C
2.8.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Kučák David Ostrava - Eso Bar 15 16 C
1.8.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 26 20 C
30.7.2020 18 MJČ Bar U Zlaté Husy Písek Krajčo Jindřich Písek - Zlatá Husa 18 18 C
29.7.2020 0 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 12 13 C
28.7.2020 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Světelský Pavel Frýdek - Místek - U Hroznu 11 15 C
26.7.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Kučák David Ostrava - Eso Bar 8 15 C
25.7.2020 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 16 16 C
25.7.2020 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Chlumské vidle 54 16 C
24.7.2020 0 Open Ústeckého kraje Fidler František Třebenice - Penzion u Havlů 14 17 C
24.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 20 21 C
23.7.2020 19 Bidlo Cup Klapetek Karel Klatovy - Restaurace pod Hůrkou 12 10 C
22.7.2020 0 Orel Dart Open trojnásobný Mervart Martin 05 Trutnov - Sedmička 31 21 C
22.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Menšík Radek 10 Praha 4 - U Pipkina 14 19 C
21.7.2020 22 MJČ Pivní bar Vltava ČB Linhartová Hana České Budějovice - Pivní Bar Vltava 35 20 C
21.7.2020 21 Buldoc Cup Moravská Třebová Schuster Dominik Moravská Třebová - Na Růžku 13 16 C
19.7.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Vontor Miroslav Ostrava - U Hanzyho 26 15 C
18.7.2020 0 Mistrovství Jižních Čech JčŠTJ Holeček Zdeněk Žabovřesky - U Žabáka MUŽI 71 12 C
18.7.2020 0 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. Veselý Milan Kvíčovice - kvíčovice venkovní open 35 16 C
18.7.2020 0 O pohár starosty města Rtyně Ráž Ludvík Rtyně v Podkrkonoší - U Žižky 4 13 C
18.7.2020 0 O pohár starosty města Rtyně Ráž Ludvík Rtyně v Podkrkonoší - U Žižky 4 13 C
18.7.2020 0 Open Olomoucko smíšený Špunda Michal Kožušany - Tážaly - Kulturní dům 38 17 C
17.7.2020 20 G&M Darts Series Švichký Pavel Moravská Třebová - Hospůdka u Gabči 9 11 C
17.7.2020 14 MJČ Hotel U Petra Benešov Lepša Jan Benešov nad Černou - Hotel u Petra 17 18 C
17.7.2020 8 Klenečská šipka Veselý Milan Haltrava - Klenečská šipka 26 19 C
17.7.2020 0 MJČ Na Růžku JH Mynář Michal Jindřichův Hradec - Na Růžku 13 19 C
16.7.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Lucky Looser Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 11 15 C
13.7.2020 9 Za Vodojemem Tour - základní Svoboda Radek Chrudim - Za Vodojemem 23 17 C
13.7.2020 0 Středočeský pohár základní Zajíčková Adéla 02 Praha - Pivnice Chabařovická 11 20 C
13.7.2020 0 Středočeský pohár základní Jirkalová Milena 08 Praha - Klub Ajeto 47 21 C
11.7.2020 Open Libereckého kraje - muži Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 50 11 C
10.7.2020 34 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 10 13 C
10.7.2020 8 Letní Charvatce cup Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 7 15 C
10.7.2020 0 Středočeský pohár základní Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 20 22 C
10.7.2020 Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice II   Bar Kuželna Rosice 17 19 C
9.7.2020 7 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 20 20 C
8.7.2020 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Trbušek Jan Dasnice - Hospoda u Bobra 17 16 C
7.7.2020 10 TruToulka kat. B+ Kocianová Pavlína 20 Ttutnov - Na Pražské 19 22 C
7.7.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kaňa Jan Sokolov - Sportbar Alex 11 10 C
6.7.2020 25 Místní Open Vysočiny jednotlivci Zána Oldřich Jihlava - Kozlovna 20 13 C
6.7.2020 7 ČDS Cup Hranice 501. Vysloužil Radim Hranice - Club 501 11 17 C
6.7.2020 6 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 15 20 C
6.7.2020 0 Místní Open 501 DO Hladík Jiří Brno - Hospůdka na hřišti 14 17 C
5.7.2020 0 MJČ KD Těmice Čábelka Jan Těmice - Těmice 28 15 C
3.7.2020 6 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana 24 Počenice - Bar Počenice 15 18 C
3.7.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Plevová Jana Ostrava - Řízkárna u Orla 11 14 C
2.7.2020 16 Bidlo Cup Klapetek Karel Klatovy - Restaurace pod Hůrkou 18 17 C
2.7.2020 12 MJČ Hotel U Petra Benešov Lepša Jan Benešov nad Černou - Hotel u Petra 17 18 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.8.2020 14:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.8.2020 15:47:12