Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/402)
 NáhledTiskNahoru
Cinkili Cup - Český pohár - JUNIOŘI 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 127 | Turnajů: 402

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
9.10.202020JC Liberec Bakalářská HospůdkaBobková JanaLiberec - Bakalářská Hospůdka2023C
9.10.202017ČDS Cup PočeniceČechová Ariana24Počenice - Bar Počenice1719C
8.10.202028MJČ Bar U Zlaté Husy PísekKrajčo JindřichPísek - Zlatá Husa1521C
8.10.202025MJČ Hotel U Petra BenešovLepša JanBenešov nad Černou - Hotel u Petra1320C
8.10.202019JC Semily Netovka Bar 2Mašek MartinSemily - Netovka bar1819C
8.10.202017ČDS Cup HraniceOndruch MartinHranice - Sport Bar u Arnošta921C
8.10.202010JC Kravaře Hospoda U BlážiFára KamilKravaře - U Bláži hospoda1022C
8.10.20200JC Chotyně U LipVotýpka MartinChotyně - U LIP1515C
8.10.2020Čtvrteční turnajování v OKU Lucky LooserŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň1016C
7.10.202017ČDS Cup Olomouc II.Arlt JiříOlomouc - Hanušovická pivnička1315C
7.10.202017ČDS Cup ŠumperkKomínek Martin16Šumperk - Sport Relax Zelený strom2122C
7.10.20205TP U Kapitána DuchcovNovák MilanDuchcov - U kapitána1419C
7.10.20200Orel Dart Open (Maršovák)Horák Karel05Trutnov - Sedmička2525C
6.10.202023TruToulka OpenVylíčil Ondřej20Trutnov - Na Pražské2723C
6.10.202019JC Most Špunt BarMikolášek JiříMost - Špunt Bar2024C
6.10.20200MJČ Konibar JHAdamec MiroslavJindřichův Hradec - Konibar1112C
5.10.20200Jackpot Cup MSK - sekretariátVávrová JanaFrýdek-Místek - Cross bar 11419C
5.10.2020Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup IV Bar U Kola Sloup924C
4.10.20200Jackpot Cup MSK - rozhodčíTrčková KristýnaOstrava - Eso Bar1315C
3.10.2020Bjelítko OPENDvořáková LenkaBjelidlo open1225C
2.10.202026G&M Darts SeriesŠvichký PavelMoravská Třebová - Hospůdka u Gabči918C
2.10.202016ČDS Cup Olomouc III.Novák FrantišekOlomouc - Punat1422C
2.10.202014JC Hrádek nad Nisou Bažiny restauraceDoležal PavelHrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny2224C
2.10.202012SKORI TOUR Dušejov - High ScoreKrejčí BohumilDušejov - Na hřišti2624C
2.10.20209JC Kravaře Hospoda U BlážiFára KamilKravaře - U Bláži hospoda1223C
2.10.20202Klenečská šipkaVeselý MilanKlenčí pod Čerchovem - Haltrava2819C
2.10.20200Klubový Open MSK - jednotlivciPlevová JanaOstrava - Řízkárna u Orla917C
2.10.20200Open Ústeckého krajeFidler FrantišekTřebenice - Penzion u Havlů1419C
2.10.20200Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra2924C
2.10.20200Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2728C
1.10.202016ČDS Cup Prostějov II.Mičková MonikaProstějov - La Putica1822C
1.10.20206Místní Open Karlovarsko jednotlivciDvorský Bronislav01Sokolov - Fedor2119C
1.10.20200Jackpot Cup MSK - sekretariátVávrová JanaFrýdek - Místek - Bulls-eye 1718C
30.9.202018JC Most Caffe Bar DuoZajíc RomanMost - Caffe Bar Duo1021C
29.9.202016ČDS Cup ŠternberkOtevřelová Andrea09šternberk - samson1722C
29.9.2020Strmeň Cup - Sport bar XXL Rájec III Rájec1123C
29.9.2020Úterní šipkování v OKUŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň2516C
27.9.202015ČDS Cup Olomouc IV.Špička Zdeněk25Olomouc - Zenit Pivnice1721C
27.9.20200Jackpot Cup MSK - rozhodčíKučák DavidOstrava - Eso Bar2018C
26.9.202017JC Most Bar Na PekárněVéghová MilušeMost - Na pekárně1725C
26.9.20200Klubový Open MSK - jednotlivciOzdinec JiříOstrava - Rubín1519C
25.9.202015ČDS Cup PočeniceČechová Ariana24Počenice - Bar Počenice1820C
25.9.20205Místní Open Karlovarsko jednotlivciDvorský Bronislav02Vinťířov - U Kahanu1617C
25.9.20200JC Nový Bor Asterix BarHusáková AlžbětaNový Bor - Asterix bar1317C
25.9.20200Open Ústeckého krajeFidler FrantišekTřebenice - Penzion u Havlů1319C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýBaránek Jaroslav10Neratovice - ŠK U BARRYHO1525C
24.9.202026MJČ Bar U Zlaté Husy PísekKrajčo JindřichPísek - Zlatá Husa1920C
24.9.20208JC Kravaře Hospoda U BlážiFára KamilKravaře - U Bláži hospoda718C
23.9.202015ČDS Cup Olomouc II.Arlt JiříOlomouc - Hanušovická pivnička915C
22.9.202014JC Semily Netovka Bar 2Mašek MartinSemily - Netovka bar1219C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 20.10.2020 14:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.10.2020 14:25:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement