Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/169)
  Náhled Tisk Nahoru
Cinkili Cup - Český pohár - JUNIOŘI 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 84 | Turnajů: 169

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
13.3.2020 0 Open Ústeckého kraje Fidler František Třebenice - Penzion u Havlů 11 16 C
12.3.2020 4 ČDS Cup Hranice Ondruch Martin Hranice - Sport Bar u Arnošta 13 21 C
12.3.2020 0 JC Chotyně U Lip Votýpka Martin Chotyně - U LIP 14 12 C
11.3.2020 30 JC Česká Lípa Ryky Centrál Černá Lucie Česká lipa - Centrál herna klub 15 22 C
11.3.2020 15 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 20 24 C
10.3.2020 55 JC Semily Netovka Bar 2 Mašek Martin Semily - Netovka bar 13 20 C
10.3.2020 4 TruToulka Open Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Družba 28 20 C
9.3.2020 14 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Hospůdka na hřišti 16 17 C
9.3.2020 5 Za Vodojemem Tour - základní Svoboda Radek Chrudim - Za Vodojemem 38 17 C
9.3.2020 0 Středočeský pohár základní Jiroušek Petr 02 Praha - Pivnice Chabařovická 9 18 C
8.3.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Kočí Jana Ostrava - šatlava 15 16 C
7.3.2020 2 M. Open KHK jih - mládež Konšel Miloslav Hradec Králové - U kozatý 24 24 C
7.3.2020 0 Jackpot Cup MSK - rozhodčí Surma Stanislav Havířov - U Lenina 10 15 C
7.3.2020 0 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. Šťastná Alice Domažlice - Bar Tunel 23 16 C
7.3.2020 0 Open oblasti MSK - muži Weissmann Vladimír Sedliště - Kulturní dům Sedliště 68 13 C
7.3.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 38 21 C
6.3.2020 32 Phoenix Cup Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 20 16 C
6.3.2020 9 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 25 12 C
6.3.2020 5 Klenečská šipka Veselý Milan Haltrava - Klenečská šipka 25 17 C
6.3.2020 3 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana 24 Počenice - Bar Počenice 22 19 C
6.3.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Plevová Jana Ostrava - Řízkárna u Orla 15 13 C
6.3.2020 0 Středočeský pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 19 19 C
5.3.2020 3 ČDS Cup Prostějov II. Mičková Monika Prostějov - La Putica 23 16 C
5.3.2020 0 Havana Tour Lanškroun Sychra Libor Lanskroun - Havana 19 16 C
5.3.2020 0 MJČ KD Těmice Čábelka Jan Těmice - Kulturní dům 15 17 C
4.3.2020 0 ČDS Cup Olomouc II. Arlt Jiří Olomouc - Hanušovická pivnička 14 13 C
4.3.2020 0 MJČ Nechyba Nová Včelnice Anděra Lukáš Nová Včelnice - MJČ Nechyba Nová Včelnic 13 18 C
4.3.2020 0 Středočeský pohár základní Pávek Jakub 08 Malý Chlumec - Na Žižkově 8 11 C
3.3.2020 0 Chotyňská šipka Votýpka Martin Chotyně - u lip 7 13 C
1.3.2020 2 ČDS Cup Olomouc III. Novák František 19 Olomouc - Punat 23 19 C
1.3.2020 2 ČDS Cup Olomouc IV. Ráža Josef 25 Olomouc - Pizzerie Olis 20 19 C
28.2.2020 6 Šipkování U Husy Krieglstein Radim 04 Přeštice - Hostinec U zlaté husy 11 17 C
28.2.2020 2 ČDS Cup Počenice Čechová Ariana 24 Počenice - Bar Počenice 20 18 C
28.2.2020 0 Páteční DARTs PUB Douda Petr Hradec Králové - Darts Pub 21 17 C
26.2.2020 24 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Ledvina Jaroslav 03 Karlovy Vary - Pizza Pub 23 15 C
26.2.2020 2 ČDS Cup Šumperk Komínek Martin 16 Šumperk - Sport Relax Zelený strom 29 20 C
26.2.2020 0 ČDS Cup Olomouc II. Arlt Jiří Olomouc - Hanušovická pivnička 18 20 C
26.2.2020 0 Středočeský pohár základní Pávek Jakub 08 Malý Chlumec - Na Žižkově 10 12 C
25.2.2020 2 TruToulka Open Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - U Truta 25 22 C
25.2.2020 0 Chotyňská šipka Votýpka Martin Chotyně - u lip 8 12 C
25.2.2020 0 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 14 20 C
24.2.2020 4 Za Vodojemem Tour - základní Svoboda Radek Chrudim - Za Vodojemem 29 17 C
24.2.2020 0 JC Most Caffe Bar Duo Zajíc Roman Most - Caffe Bar Duo 13 25 C
24.2.2020 0 Středočeský pohár základní Labantová Radka 02 Praha 8 - Chabařovická 17 20 C
23.2.2020 0 Open JčŠTJ jednotlivci Hudák Radek Vyhlášení MJČ 2019 Žabovřesky MUŽI 75 9 C
22.2.2020 0 M. Open KHK jih - mládež Douda Petr Hradec Králové - Darts Pub 16 18 C
22.2.2020 0 Master KHK-S junioři & juniorky Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 5 11 B
22.2.2020 0 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Vrchlabí - KD Střelnice 17 19 C
22.2.2020 0 Reg.Master Ústecka - junioři Baráková Markéta Travčice - Travčice 9 9 B
22.2.2020 0 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ Hudák Radek 2. RM Žabovřesky 10 9 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.4.2020 03:48

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.4.2020 03:48:16