Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/122)
  Náhled Tisk Nahoru
Cinkili Cup - Český pohár - JUNIORKY 2020

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 43 | Turnajů: 122

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
7.8.2020 1 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 27 22 C
7.8.2020 1 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 13 20 C
7.8.2020 1 JC Osek pod Věží Jandoš Jiří Osek - Pod Věží 13 21 C
5.8.2020 0 MJČ U Švejka ČB Nováková Eliška České Budějovice - U Švejka 18 19 C
4.8.2020 9 MJČ Pivnice Hobit ČB Lukš Josef České Budějovice - Pivnice Hobit 6 17 C
4.8.2020 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 28 20 C
2.8.2020 Klubový Open MSK - jednotlivci Kočí Jana Ostrava - Satlava-Fifejdy 17 17 C
1.8.2020 0 Bistro U Štěpánků - základ. Štěpánek Pavel Běleč nad Orlicí - U Štěpánků 13 17 C
1.8.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Vavříková Šmatová Nataša Cheb - Krusty 24 16 C
31.7.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Dobrík Petr Ostrava - Herna Ural 10 15 C
28.7.2020 7 MJČ Pivnice Hobit ČB Lukš Josef České Budějovice - Pivnice Hobit 7 16 C
25.7.2020 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 26 18 C
24.7.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kopetzká Anna Nova Role - Vendetta 13 14 C
24.7.2020 0 Open Cup - Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 13 16 C
18.7.2020 0 Mistrovství Jižních Čech JčŠTJ Holeček Zdeněk Žabovřesky - U Žabáka ŽENY 29 12 C
18.7.2020 0 MO Plzeňského kraje - ženy jednot. Krieglstein Radim Přeštice - Spolák Přeštice 15 9 C
16.7.2020 5 Mládežnická série Fotr Pavel Damníkov - KD Hospoda Damníkov 9 7 C
11.7.2020 0 Bistro U Štěpánků - základ. Štěpánek Pavel Běleč nad Orlicí - U Štěpánků 14 17 C
10.7.2020 0 Open Libereckého kraje - jednotlivci Kain Roman Liberec - Klub 44 12 14 C
10.7.2020 0 Středočeský pohár základní Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 20 22 C
10.7.2020 0 TP Duchcov Forbes Pech Jaroslav Duchcov - Forbes Duchcov 9 19 C
10.7.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno III   Bar Excalibur 19 21 C
6.7.2020 0 Open Cup - Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 20 16 C
3.7.2020 32 TP Osek Caffe Bar Divočina Jandoš Jiří Osek - Cafee Bar Divočina 5 18 C
3.7.2020 0 O pohár Cukrárny Lamka Josef 07 Náchod - Cukrárna 19 19 C
2.7.2020 22 Místní Open Vysočiny jednotlivci Bílek Radek Jihlava - Madeira 21 14 C
27.6.2020 4 Mládežnická série Fotr Pavel Nové Hrady - Holland 15 8 C
27.6.2020 0 Bistro U Štěpánků - základ. Štěpánek Pavel Běleč nad Orlicí - U Štěpánků 13 17 C
26.6.2020 31 TP Osek Caffe Bar Divočina Jandoš Jiří Osek - Cafee Bar Divočina 11 18 C
26.6.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kopetzká Anna Nova Role - Vendetta 8 15 C
26.6.2020 0 Open Cup - Klub 44 - zvýhodněný Kain Roman Liberec - Klub 44 20 17 C
26.6.2020 0 Open jednotlivci Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 19 16 C
23.6.2020 0 Vagon doplňkový Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 7 13 C
20.6.2020 0 Open jednotlivci Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 31 16 C
20.6.2020 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 46 18 C
20.6.2020 MJČ turnaj při vyhlášení ligy (body RM) Vaňásek Jaroslav 2. Vyhlašovací turnaj Žaby Ženy 22 12 C
19.6.2020 0 O pohár Cukrárny Lamka Josef 07 Náchod - Cukrárna 14 18 C
19.6.2020 0 TP Duchcov Forbes Pech Jaroslav Duchcov - Forbes 14 20 C
18.6.2020 21 Místní Open Vysočiny jednotlivci Bílek Radek Jihlava - Madeira 20 14 C
18.6.2020 MJČ U Švejka ČB   MJČ U Švejka ČB 18 19 C
17.6.2020 0 JC Liberec Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 13 16 C
14.6.2020 0 Open mládež Matušíková Jana Praha 9- Běchovice - Kobra 12 10 C
13.6.2020 Open JMOŠS jednotlivci   Matty Aréna 9 15 C
12.6.2020 31 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 15 18 C
12.6.2020 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Dobrík Petr Ostrava - Herna Ural 12 17 C
5.6.2020 34 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 13 17 C
5.6.2020 0 Open Cup - Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 7 13 C
13.3.2020 32 JC Jablonec n/N U Péci Srnová Barbora Kokonín - Restaurace U Péci 12 14 C
13.3.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno II   Bar Excalibur 13 21 C
11.3.2020 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Redl Vlastimil Cheb - Krusty bar 16 15 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.8.2020 21:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.8.2020 22:24:58