Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/201)
  Náhled Tisk Nahoru
Cinkili Cup - Český pohár - ŽÁKYNĚ 2019

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 69 | Turnajů: 201

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
19.10.2019 0 Master KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 11 9 B
19.10.2019 0 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 14 13 C
19.10.2019 0 Reg.Master Ústecka - žáci Minařík Jiří Travčice - KD 7 8 B
18.10.2019 19 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 14 22 C
16.10.2019 18 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 9 22 C
11.10.2019 25 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 30 17 C
11.10.2019 17 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 24 23 C
11.10.2019 12 Charvatce Cup 2019/2020 Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 20 21 C
11.10.2019 0 MJČ Hotel Hobit ČB Lukš Josef MO Hotel Hobit ČB 25 19 C
11.10.2019 0 StČ pohár základní Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 13 23 C
5.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Komárková Eliška Velký Třebešov - U Vagonu 14 17 C
4.10.2019 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Plevová Jana Ostrava - Řízkárna u Orla 11 14 C
4.10.2019 0 MJČ Hotel Hobit ČB Lukš Josef MO Hotel Hobit ČB 11 16 C
3.10.2019 Mistr Stračova Bulíček Michal Mistr Stračova 2019 8 18 C
29.9.2019 0 MČR žákyně Vylíčil Ondřej Kladno - Dům kultury 12 3 M
28.9.2019 0 Mistr Double In ženy Vylíčil Ondřej Kladno - Dům kultury 61 2 C
27.9.2019 24 SKORI TOUR Dušejov Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 8 9 C
27.9.2019 24 SKORI TOUR Dušejov - High Score Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 38 17 C
27.9.2019 0 StČ pohár základní Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 14 24 C
27.9.2019 TP Duchcov Forbes   Duchcov 14 21 C
26.9.2019 Mistr Stračova Mádle Jaroslav Mistr Stračova 2019 12 17 C
24.9.2019 16 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav 07 Vidnava - 07 Hospoda Modrý jelen 18 23 C
21.9.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Komyšák Martin 04 Praha - Darts centrum Chlumecká 17 25 C
21.9.2019 Bjelítko OPEN Nosek Jan Bjelidlo open 12 21 C
19.9.2019 Mistr Stračova Bulíček Michal Mistr Stračova 2019 8 17 C
15.9.2019 0 Open StČ mládež Matušíková Jana Praha 9- Běchovice - Kobra 12 15 C
15.9.2019 0 Open StČ mládež Matušíková Jana Praha 9- Běchovice - Kobra 6 12 C
14.9.2019 0 Master KHK-S žáci & žákyně Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 9 11 B
14.9.2019 0 MJČ Hotel Hobit ČB Lukš Josef MO Hotel Hobit ČB 22 18 C
14.9.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 15 14 C
14.9.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 17 19 C
14.9.2019 0 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 9 11 C
14.9.2019 0 Open oblasti MSK - ženy Vontor Miroslav Ostrava - restaurace Havránek 10 13 C
14.9.2019 Nikita Cup   Nikita cup 12 17 C
13.9.2019 4 Charvatce Cup 2019/2020 Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 9 20 C
13.9.2019 0 StČ pohár základní Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 12 21 C
13.9.2019 TP Duchcov Forbes   Duchcov 13 20 C
10.9.2019 14 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav 07 Vidnava - 07 Hospoda Modrý jelen 17 23 C
8.9.2019 0 Open Olomoucko smíšený Mičková Monika Prostějov - Hamry 4 16 C
7.9.2019 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Rtyně - U Žižky (301 SO) 10 11 C
7.9.2019 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Rtyně - U Žižky (High Score) 9 11 C
6.9.2019 2 Charvatce Cup 2019/2020 Vokoun Martin Charvatce - Pohostinství Charvatce 13 21 C
6.9.2019 0 Místní Open KHK jih - mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - Matys BAR 15 12 C
6.9.2019 0 Reg.Master KHK-J mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - Matys BAR 22 12 B
6.9.2019 0 StČ pohár základní Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 17 24 C
6.9.2019 Klubový Open MSK - jednotlivci   Řízkárna U Orla Ostrava 24 17 C
4.9.2019 10 JC Most Bar Na Pekárně Směja Radek Most - Bar Na Pekárně 13 24 C
3.9.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 14 19 C
31.8.2019 0 Místní Open Domažlicko jednotlivci Kuneš Karel Oprechtice - Oprechtice 29 10 C
31.8.2019 0 Reg.Master StČ mládež Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 6 17 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2019 23:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.10.2019 23:24:26