Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/391)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Český pohár - ŽÁCI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 135 | Turnajů: 413

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
23.11.2019 0 Open mládež Vlček Jiří Praha 4 - Pivnice Pipkin 7 4 C
23.11.2019 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 16 16 C
23.11.2019 0 Open Ústeckého kraje David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 40 16 C
22.11.2019 33 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská hospůdkka 16 17 C
22.11.2019 29 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 15 14 C
22.11.2019 24 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 27 14 C
22.11.2019 17 Phoenix Cup Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 37 16 C
22.11.2019 0 RGP zahřívák Vylíčil Ondřej Žďár nad Sázavou - Dům kultury 83 10 C
22.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 26 12 C
20.11.2019 0 MJČ Nechyba Nová Včelnice Brus Tomáš Nová Včelnice - Nechyba 12 9 C
18.11.2019 0 Místní Open mládeže Fotr Pavel Damníkov - Hospoda KD 9 8 C
17.11.2019 0 Open mládež Matušíková Jana Praha 9 - Kobra 11 8 C
17.11.2019 0 Open mládež Matušíková Jana Praha 9 - Kobra 10 6 C
16.11.2019 22 Roxy BAR HK CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 19 12 C
16.11.2019 12 Staropramen cup Slávie Pilař Marcel Hradec Králové - pivnice Slavie - Věkoše 39 13 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ Fotr Pavel Damníkov - Hospoda KD 51 15 C
16.11.2019 5 ŠK.Op-Ko.VČ High Score Janisch Erik Damnikov - Hospoda KD 51 15 C
16.11.2019 0 Faraon cup - základní 1 Severýn Pavel Hlinsko - Skalsko 26 14 C
16.11.2019 0 Faraon cup - základní 1 Severýn Pavel Hlinsko - Skalsko 33 11 C
16.11.2019 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 11 8 C
15.11.2019 31 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská hospůdkka 24 16 C
15.11.2019 27 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace Doležal Pavel Hrádek nad Nisou - Restaurace Bažiny 19 22 C
15.11.2019 16 Phoenix Cup Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 29 16 C
15.11.2019 11 TP Osek Caffe Bar Divočina Jandoš Jiří Osek - Cafee Bar Divočina 11 17 C
15.11.2019 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Plevová Jana Ostrava - Řízkárna u Orla 10 9 C
15.11.2019 0 Místní Open mládeže Fotr Pavel Damníkov - Hospoda KD 9 8 C
15.11.2019 0 Open JčŠTJ jednotlivci Lukš Josef České Budějovice - Hotel Hobit Mládež 7 14 C
15.11.2019 0 Středočeský pohár základní Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 17 14 C
13.11.2019 0 MJČ Nechyba Nová Včelnice Brus Tomáš Nová Včelnice - Nechyba 12 9 C
13.11.2019 0 Středočeský pohár základní Eliáš Jan 08 Kralupy nad Vltavou - u krkavce 7 12 C
9.11.2019 0 Místní Open Vysočiny jednotlivci Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 29 16 C
9.11.2019 0 Místní Open Vysočiny jednotlivci Krejčí Bohumil Dušejov - Na hřišti 18 8 C
9.11.2019 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 25 11 C
9.11.2019 Open KHK-S mládež bez MSVČ Ráž Ludvík Rtyně - U Žižky (301 SO) 4 4 C
9.11.2019 Open KHK-S mládež bez MSVČ Ráž Ludvík Rtyně - U Žižky (High Score) 4 4 C
8.11.2019 15 Phoenix Cup Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 35 16 C
8.11.2019 10 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 17 15 C
8.11.2019 10 TP Osek Caffe Bar Divočina Jandoš Jiří Osek Cafee bar Divočina 9 18 C
7.11.2019 29 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 20 18 C
6.11.2019 18 Faraon cup - základní 1 Severýn Pavel Hlinsko - Skalsko 19 11 C
6.11.2019 0 MJČ Nechyba Nová Včelnice Brus Tomáš Nová Včelnice - Nechyba 11 12 C
4.11.2019 0 Středočeský pohár základní Jiroušek Petr 02 Praha - Pivnice Chabařovická 10 14 C
3.11.2019 0 M. Open KHK jih - mládež Kotlár Aleš Máslojedy - Klubovna Máslojedy 22 12 C
2.11.2019 8 U Kozatý "20" Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 11 8 C
2.11.2019 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 17 11 C
1.11.2019 27 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská hospůdkka 18 22 C
1.11.2019 21 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Olomouc - Punat 19 16 C
1.11.2019 14 Phoenix Cup Žoha Martin Ústí nad Labem - Sport bar Phoenix 31 16 C
1.11.2019 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Plevová Jana Ostrava - Řízkárna u Orla 19 13 C
1.11.2019 0 Středočeský pohár základní Pávek Jakub 08 Praha - Club Kamýk 14 13 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 6.4.2020 12:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 6.4.2020 23:28:24